مزایای استفاده از خدمات کرایه تریلی

مزایای استفاده از خدمات کرایه تریلی

مزایای استفاده از خدمات کرایه تریلی در تهران چیست؟ این کرایه به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟ برای جابجایی بسیاری از محصولات نظیر اثاثیه منزل، محصولات تولیدی شرکت یا حتی محصولات صنعت ساختمان و غیره می‌توان اقدام به کرایه تریلی کرد. قطعاً کرایه تریلی در صورت انتقال کلیه لوازم به یکباره مقرون به صرفه‌تر از انتقال محموله به صورت مداوم و توسط وسایل نقلیه کوچکتر است. البته کرایه تریلی در شرکت ‌های مختلف نیز از نظر هزینه‌ ها متفاوت خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با کرایه تریلی و باربری ما همراه باشید.

باربری تریلی

برای حمل و نقل حجم وسیعی از کالاها از یک نقطه به نقطه دیگر از وسایل نقلیه بسیار متنوعی می‌توان استفاده کرد. یکی از این وسایل نقلیه که حجم بار بیشتری را در بر می ‌گیرد، تریلی است. حمل بار توسط تریلی مزایای بسیار زیادی دارد. تریلی به عنوان یکی از ماشین‌های باربری یا ۱۸ چرخ برای انتقال بارهای بزرگ و حجیم استفاده می‌شود. از این وسیله نقلیه برای محموله‌های تجاری، کانتینر، مواد شیمیایی یا حتی مواد معدنی می‌توان استفاده کرد.‌ تریلی‌ها خود شامل انواع مختلفی هستند که برای باربری می‌توان از آنها استفاده می شود.

انواع تریلی برای باربری

به منظور انتقال بارهای تجاری و حجیم‌تر چه وسیله نقلیه بهتر از تریلی که دارای ویژگی‌های بسیار زیادی می‌باشد. شما می‌توانید از انواع تریلی برای حمل محموله استفاده کنید. اما با انواع تریلی‌های مختلف آشنا هستید؟

تریلی ترانزیت | خدمات کرایه تریلی

این تریلی به عنوان یکی از مطرح‌ترین تریلی‌های پرکاربرد است. این تریلی با نام تریلی چادری نیز شهرت دارد. به دلیل مقرون بصرفه بودن کرایه، داشتن اتاق مخصوص و قابل تنظیم این تریلی‌ها بیشتر استفاده می‌شوند. به منظور انتقال مواد غذایی، دارویی یا شیمیایی کاربرد این تریلی‌ها بسیار زیاد است. معمولاً برای حمل محموله‌های تجاری و بین‌المللی از تریلی ترانزیت استفاده می‌کنند. مسقف یا اتاقک این تریلی معمولاً از جنس فلز، چوب یا محفظه‌های چادری است.

تریلی لبه‌ دار

تریلی لبه‌دار یکی دیگر از وسایل نقلیه برای باربری است. کرایه تریلی لبه‌دار مقرون به صرفه‌تر از تریلی ترانزیت می‌باشد. این تریلی‌ها دارای لبه با ارتفاع مناسب هستند و این ارتفاع از کف اتاق ۸۰ سانتی‌متر خواهد بود. از کناره‌ها امکان باز و بستن دیواره تریلی وجود دارد. برای بارگیری چنین تریلی‌هایی باید از لیفتراک استفاده کرد.

انواع تریلی برای باربریمزایای استفاده از خدمات کرایه تریلی در تهران | خدمات کرایه تریلی

تریلی‌ها یک اتاق بزرگی دارند که باعث شده این وسیله نقلیه دارای ویژگی‌های بسیار مخصوصی باشند. اما مهم‌ترین مزایای حمل بار با تریلی چیست؟

  • اتاقک تریلی‌ها ابعاد بزرگتری دارد. با توجه به بزرگ بودن این اتاق قطعاً حجم بار بیشتری را نیز در بر خواهد گرفت. با استفاده از یک تریلی که در برگیرنده بار بیشتری است، می‌توان به یکباره محموله را انتقال داد.
  • قیمت باربری تهران با تریلی مقرون به صرفه‌تر است. در واقع شما بر اساس ظرفیت تریلی بار مورد نظر را که حجم زیادی دارد، به یکباره با این وسیله نقلیه جابجا می ‌کنید. در صورتی که از وسایل نقلیه کوچک نظیر باربری کامیون استفاده داشته باشید، شاید مجبور شوید چندین بار جابجایی انجام دهید. در این صورت کرایه تریلی مقرون به صرفه‌تر از کرایه کامیون خواهد بود.
  • تریلی‌ها دارای اتاقک‌هایی هستند که از ورود رطوبت، دما و حرارت جلوگیری می ‌کند. ممکن است در بسیاری از مواقع بار مورد نظر مواد غذایی یا حتی دارویی باشد. بسیاری از بارهایی که جابجا می ‌کنید شاید در برابر گرما، حرارت و رطوبت حساسیت دارند، پس با وجود چنین مزیتی باربری تریلی بهتر است.
  • دمای داخلی اتاقک تریلی به راحتی تنظیم می ‌شود. با وجود این مزیت می ‌توانید برای حمل و نقل محصولات دارویی و غذایی به راحتی دمای آن را تنظیم کنید.
  • تریلی ظرفیت جابجایی بار بسیار زیاد تا ۲۲ تن را دارد.
  • امنیت جابجایی بار با تریلی بیشتر از دیگر وسایل نقلیه است.

نتیجه گیری

مزایای استفاده از خدمات کرایه تریلی در تهران بسیار زیاد است. باربری تهران هم اکنون برای ترانزیت کالاهای شما از وسایل نقلیه مختلفی استفاده می ‌کند. اما کرایه تریلی در این مجموعه مقرون به صرفه‌تر است. چرا که حمل بار توسط تریلی دارای مزایای بسیار زیادی می ‌باشد. مقرون به صرفه بودن هزینه‌ها، امنیت بالای جابجایی بار و همچنین وجود اتاقک‌ها با طول زیاد و قابلیت تنظیم از مزایای مهم کرایه تریلی است. اکنون برای کرایه ماشین می ‌توانید با کارشناسان این مجموعه معتبر تماس بگیرید. این شرکت حتی در زمینه باربری برون شهری و باربری بین شهری نیز فعالیت دارد.

امتیاز دهی

مقالات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x