باربری و حمل بار تهران به شیراز

باربری تهران به شیراز

اگر به دنبال شرکت معتبر و خوشنام برای باربری تهران به شیراز هستید، مطمئناً ایرانکس یکی از بهترین و موفق‌ترین شرکت‌های باربری شهرستان است. اگر قصد اثاث کشی و حمل ارزان بار از تهران به شیراز را دارید، شرکت ایرانکس با داشتن تجربه کافی در امر باربری و داشتن کارکنان مجرب و کارآزموده در حمل بار می‌تواند بهترین انتخاب شما برای حمل بار تهران به شیراز است. علاوه بر تجربه و کارکنان آزموده، شرکت ایرانکس بهترین و مجهزترین خودروهای موجود در امر حمل بار تهران به شیراز را در اختیار دارد.

خدمات باربری تهران به شیراز ایرانکس

خدمات شرکت ایرانکس در حمل بار بین شهری و اثاث کشی از تهران به شیراز عبارت‌اند از:

  1. حمل بار و اثاثیه
  2. حمل کالاهای سردخانه‌ای
  3. حمل مبل به شهرستان
  4. حمل بارهای سبک و سنگین
  5. مشاوره رایگان باربری
  6. بیمه‌نامه معتبر حمل کالا

حمل انواع بار از تهران به شیراز

شرکت باربری ایرانکس، انواع بارهای سبک و سنگین، انواع اثاث، انواع مبلمان و انواع کالاهای سردخانه‌ای را از تهران به مقصد شیراز را حمل می‌کند.

در ضمن حمل انواع بار از طریق شرکت خوشنام ایرانکس با بیمه‌نامه معتبر حمل کالا صورت می‌گیرد. شما قبل از سپردن بارتان به مقصد شیراز می‌توانید با کارشناسان باتجربه شرکت ایرانکس مشورت نمایید.

حمل خرده بار از تهران به شیراز

اگر حجم و وزن بار شما کم است برای انتقال آن، باربری تهران به شیراز ایرانکس، کرایه خودروهای کوچکی همچون کرایه وانت بار شهرستان را به شما پیشنهاد خواهد کرد. این امر برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود و هزینه‌های باربری شما را کاهش خواهد داد.

حمل اثاثیه و اسباب کشی از تهران به شیراز

شرکت باربری تهران به شیراز ایرانکس، انواع بار شما را با انتخاب مناسب‌ترین خودرو و به طریقی امن و نیز با بیمه‌نامه معتبر به مقصد شیراز حمل می‌کند.

حمل بار از تهران به شهرستان‌های شیراز

فرقی نمی‌کند که مقصد شما کدام‌یک از شهرستان‌های شیراز است. ایرانکس بار شما را با رعایت تمام اصول شناخته شده در امر باربری به مقصد خواهد رساند.

حمل بار بین شهری از تهران به شیراز با انواع خودروها

هزینه باربری تهران به شیراز به مقدار بار شما بستگی دارد. اگر بار شما کم باشد، باربری ایرانکس، خودروی کوچکی همچون نیسان وانت را برای با شما در نظر می‌گیرد، تا هزینه باربری تهران به شهرستان شما کاهش پیدا کند. اما اگر حجم و وزن بار شما زیاد باشد برای حمل آن از خودروهای سنگین‌تری استفاده خواهد کرد. برای حمل بار از تهران به شیراز با ایرانکس تماس بگیرید.

انواع خودروهای شرکت معتبر ایرانکس برای حمل بارهای مختلف شما عبارت‌اند از:

  1. وانت بار برون شهری و درون‌شهری و نیز وانت یخچال‌دار
  2. نیسان برون شهری و درون شهری و همچنین نیسان یخچال‌دار
  3. انواع کامیونت‌های مسقف و روباز، کامیونت‌های ۶ و ۸ تن روباز، کامیونت ۱۰ تن و کامیونت ۱۰ چرخ
  4. انواع تریلی کفی، تریلی لبه‌دار، تریلی چادری و تریلی یخچال‌دار

کرایه وانت بار از تهران به شیراز

نرخ کرایه وانت بار تهران به شیراز برای سال ۱۳۹۹ تقریبا در حدود مبلغ ۱ میلیون تومان است. نرخ کرایه وانت بار تهران به شیراز در این شرکت با حداقلی‌های تعرفه‌های موجود در بازار مطابق است.

کرایه باربری یخچال‌دار از تهران به شیراز

تعرفه حمل بار با نیسان یخچالدار، ایسوزو یخچالی و کامیون یخچالدار با توجه به مخارج بالای آن از جمله مصرف سوخت بالا در زمان روشن بودن یخچال، هزینه بالای اتاق یخچالی و اخذ مجوزهای لازم و همچنین مخارج نگهداری آن، کرایه بیشتری نسبت به عموم خودروهای حمل بار دارد.

از طرفی تعداد این نوع خودروها نسبت به خودروهای دیگری که برای خدمات اتوبار و باربری کرایه می‌شوند کمتر است. در کل کرایه خودروهای یخچال دار ۴۰ تا ۵۰ درصد بیشتر از نوع غیر یخچال دار آنهاست.

کرایه تریلی و کامیون از تهران به شیراز

قیمت حمل بار و باربری از تهران به مقصد شیراز توسط خاور و کامیونت در شرکت ایرانکس برای سال ۱۳۹۹ حدود مبلغ ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. که با توجه به قیمت سایر شرکت‌ها، قیمت بسیار ارزانی محسوب می‌شود.

هزینه و قیمت حمل بار و باربری تهران به شیراز

هزینه باربری به دلیل نوسانات موجود، متفاوت است. البته تعرفه باربری تهران به شیراز از طریق اتحادیه مشخص می‌شود. برای حمل بار تهران به شیراز در شرکت ایرانکس، نرخ کرایه باربری، با ارزان‌ترین نرخ صورت گرفته و کمترین تعرفه باربری لحاظ می‌شود.

باربری تهران به شیراز با بیمه نامه

شرکت باربری ایرانکس تمامی بارهای خود را با بارنامه و بیمه معتبر شرکت آسیا به مقصد مورد نظر حمل می‌کند.
این باربری شامل خطراتی مثل تصادف، واژگونی خودرو، سرقت، افتادن بار با باد و … می شود و خیال صاحبان بارها را از نظر تامین خسارت های احتمالی راحت می کند.

ثبت سفارش و شماره تماس باربری تهران به شیراز

برای اطلاع از هزینه حمل بار تهران به شیراز و ثبت سفارش خود با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

شماره دفتر مرکزی تهران شرکت ایرانکس

خط ویژه: ۰۲۱۵۵۲۰۴۰۰۶ (۲۰ خط)
سایر تلفن‌ها:

۵۵۲۰۶۷۹۷ – ۵۵۲۰۶۷۹۸ – ۵۵۲۰۵۱۱۲- ۵۵۲۰۵۱۱۳

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x