وانت بار مشهد و باربری بین شهری مشهد

شرکت ایرانکس در راستای تحقق اهداف خود در زمینه جلب رضایت مشتریان گرامی و برای سهولت امر باربری ، در شهرهای بزرگ و مهم ایران اقدام به ایجاد نمایندگی فعال کرده است که به عنوان نمونه وانت بار مشهد برای ارائه خدمات باربری بین شهری مشهد ، باربری مشهد به تهران و شیراز و … و باربری اثاثیه منزل در مشهد با وانت نیسان و خاور فعالیت می کند .

   

چنانچه قصد حمل بار از مشهد به شهرستان با وانت بار مشهد را دارید در این قسمت سعی داریم در مورد حمل بار مشهد صحبت کنیم و راهنمایی‌ های لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم .

شاید اولین کاری که برای حمل بار و اثاثیه منزل در مشهد لازم است این باشد که شماره تماس باربری های مجاز مشهد مثل وانت بار مشهد قاسم آباد را پیدا کرده و با آن‌ها تماس بگیرید و تعرفه حمل بار باربری مشهد به تهران و یا قیمت باربری داخل شهر مشهد را استعلام نمایید .

شماره تماس باربری مشهد

0919-4302101

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

   

با توجه به نواسان نرخ کرایه های بین شهری در ایام هفته توصیه می شود : جهت استعلام دقیق نرخ کرایه های بین شهری با کارشناسان ما تماس گرفته و استعلام روز کرایه ها را دریافت نمایید .

وانت بار مشهد

هزینه حمل بار با کامیون مسقف از مشهد به تهران  بین 700 تا 750 هزارتومان

هزینه حمل بار با کامیون روباز از مشهد به تهران بین 600 تا 650 هزار تومان

هزینه حمل بار با نیسان از مشهد به تهران بین 400 تا 450 هزار تومان 

هزینه حمل بار و اثاثیه وانت بار  در داخل شهر مشهد 

هزینه وانت پیکان برای 1 ساعت : از 25 هزار  تا 35 هزار ( با توجه به میزان مسافت )

هزینه  نیسان  برای   2  ساعت : از 45 هزار  تا 60  هزار ( با توجه به میزان مسافت )

هزینه کامیونت مسقف و 3 نفر کارگر برای 3 ساعت 140 هزار تومان تا 180 هزار تومان ( با توجه به میزان بار و مسافت )

نحوه صحیح حمل یخچال ساید 

اگر می‌خواهید با اصول حمل ساید بای ساید و یخچال فریزر های بزرگ خانگی در اتوبارها آشنا شوید ، توضیحات زیر را در این باره مطالعه فرمایید .

نکته قابل توجه در مورد حمل یخچال ساید بای ساید این است که هیچگاه نباید از افراد و یا کارگرانی که تجربه حمل این نوع محموله را ندارند کمک بگیرید .

نحوه جابجایی ساید بای ساید و یخچال فریزرهای بزرگ در اتوبارها یکی از نکاتی است  که امروزه در جابجایی مورد توجه می‌باشد ، خاص بودن و  قیمت بالای برخی کالاهای خانگی بر حساسیت اسباب کشی افزوده و اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان  می‌کند .

همچنین استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و برخی تکنیک‌های روز در اتوبار ، می‌تواند سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین نماید

مطالب مرتبط

باربری تهران به مشهد 

باربری مشهد

هزینه حمل بار و اثاثیه منزل در مشهد

وانت تلفنی مشهد

نیسان بار مشهد

باربری نیسان مشهد

باربری بین شهری مشهد

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!