وانت بار زعفرانیه ، باربری ایرانکس  

وانت بار زعفرانیه با خدمات متنوع در امر باربری و حمل بار در زعفرانیه در خدمت شماست .

 

 

وانت بار زعفرانیه

 

شرکت حمل بار ایرانکس در تمامی نقاط تهران فعالیت دارد و خدمات  این  شرکت اتوبار فرشته ، باربری قیطریه ، باربری نیاوران ،باربری تجریش ، باربری و وانت بار ولنجک ، باربری فرمانیه که به عنوان باربری شمال تهران مشغول به کار است و نیز باربری میرداماد ، باربری و وانت بار پاسداران ، وانت بار ملاصدرا ، وانت بارشیخ بهایی ،  وانت بار جردن و حتی باربری و وانت بار غرب تهران مثل باربری تهرانسر را پوشش می دهد .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

 

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

 

 

 

 

تعرفه حمل اثاثیه منزل داخل تهران

 

لطفا جهت اطلاع از تعرفه حمل اثاثیه منزل و بار به شهرستان توسط کامیونت و کامیون با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید .

هزینه ارسال بار با وانت از تهران به شهرستان و کرج به شهرستان را در لیست قیمت مشاهده نمایید .

 

 

 

تحت پوشش بیمه آسیا

 

کالاهایی که توسط انواع وانت و کامیون به شهرستان ارسال می شوند ، تحت پوشش بیمه آسیا هستند و چنانچه ارزش کالاهای ارسالی برای وانت بیش از ۵ میلیون تومان و برای کامیون بیش از ۲۰ میلیون تومان می باشد می بایست از طرف سفارش دهنده و یا صاحب بار در زمان سفارش به دفتر باربری اعلام گردد تا کل ارزش کالا در بارنامه ثبت شود .

 

 

 

زعفرانیه

 

زعفرانیه یکی از مناطق شمالی تهران  است و به علت قرار گرفتن در کوهپایه های رشته کوه البرز ، بسیار مرتفع است و منطقه مسکونی آن تلفیقی از  شهر سازی مدرن و سنتی است و جزو گران ترین مناطق تهران به حساب می آید .

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال ، از جنوب به خیابان ولیعصر ، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود .

 

زعفرانیه در ابتدا منطقه روستایی بوده که تمام زمین های آن زراعی بودند . در حال حاضر هم در محله اسد آباد ، اگر از جنوب به شمال حرکت کنیم ، تغییر بافت جدید به قدیم کاملا مشهود است . کوچه ها تنگ و باریک و خانه ها قدیمی هستند .  این محل به دلیل اداره برقی که در آن وجود داشت در ابتدا برق بامداد نامیده می‌شد و بعدها به نام زعفرانیه تغییر نام داد .

 

 

مطالب مرتبط

وانت بار ونک

وانت بار شمال تهران

باربری شمال تهران

وانت بار بین شهری

نیسان بار شمیرانات

باربری شمال تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!