درباره وانت بار اسنپ

وانت بار اسنپ ، سامانه هوشمند حمل ونقل

بازدید کننده گرامی : این مقاله جهت آشنایی با وانت بار اسنپ می باشد . در صورت سفارش فقط از طریق اپلیکیشن اسنپ اقدام نمایید و از تماس با شماره های این سایت برای درخواست اسنپ ، خودداری کنید .

 

ما وانت بار اسنپ نیستیم . 

 

وانت بار اسنپ ، که به عنوان اولین سامانه هوشمند حمل و نقل در ایران در حدود سه سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد ، امروز خدمات آنلاین حمل و نقل خود را در بیش از 60 شهر ایران انجام می دهد و بزرگترین سرویس آنلاین حمل و نقل در ایران را در اختیار دارد .

 

شرکت ایرانکس با هدف جلب رضایت مشتریان خود ، و با استفاده از نیسان های برگشتی ، کمترین نرخ کرایه را برای ارسال بار شما در نظر گرفته است . برای آشنایی بیشتر با این شرکت ، به “صفحه اصلی ایرانکس”  مراجعه نمایید . ما اسنپ بار نیستیم . وانت بار ایرانکس هستیم .

 

 

 

باربری-بین-شهری-تهران

 

 

بعد از استقبال مردم از تاکسی اسنپ ، این شرکت اقدام به ارائه اسنپ وانت بار نیز کرده است و در حال حاضر در چند شهر فعالیت خود را آغاز کرده است .

 

 

وانت بار اسنپ

 

 

گروه نرم افزاری اسنپ برای راحتی کاربران تلفن های هوشمند با سیستم عامل های مختلف مثل اندروید و ios نرم افزار موبایل اسنپ را در  دسترس آن ها قرار داده است . افراد دیگری که به گوشی های هوشمند دسترسی ندارند نیز می توانند با ثبت نام در وبسایت اسنپ ، از امکانات این سیستم آنلاین بهره بگیرند .

 

 

 

 

مزایای استفاده از اسنپ ( تاکسی )

 

با استفاده از سرویس آنلاین اسنپ می توانید به راحتی وسیله نقلیه مورد نیاز خود را درب منزل بیابید و با این کار در هزینه و زمان خود صرفه جویی نمایید .

شما می توانید در زمان سفارش وسیله نقلیه خود ، نحوه پرداخت هزینه سفر را مشخص کنید . این روشها به دو صورت پرداخت نقدی و پرداخت آنلاین است .

 

اگر بخواهید در مسیر سفر خود به چند مقصد بروید و کارهایتان را به موقع انجام دهید ، می توانید گزینه چند مقصد را انتخاب و مقصد هایتان را مشخص کرده و با این کار به راحتی به انجام امور روزانه خود بپردازید .

شاید نیاز داشته باشید که در جایی از مسیر خود توقف کرده ، کاری انجام دهید و به مسیر خود ادامه دهید . این کار از طریق اسنپ برای شما راحت شده است . با انتخاب مدت زمان توقف در مسیر  و افزوده شدن هزینه آن به هزینه کل سفر ، می توانید با خیالی آسوده از پرداخت مبلغ هزینه سفر خود مطمئن باشید . 

 

پس :

با اپلیکیشن اسنپ می توانید مسیر مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و رانندگانی که در نزدیکی شما قرار دارند را مشاهده نمایید و با انتخاب گزینه درخواست ماشین ، نزدیکترین وسیله به شما ، در محل مبدا حضور پیدا می کند .

 

دیگر نیازی نیست پول نقد به همراه داشته باشید و به راحتی می توانید هزینه سفر خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید .

از سفر خود لذت ببرید …

 

 

 

 

استان‌های محل فعالیت اسنپ 

 

آذربایجان شرقی (تبریز، سردرود، سهند)
آذربایجان غربی (ارومیه)
اردبیل (اردبیل)
اصفهان (اصفهان، نجف‌آباد، خمینی‌شهر، شاهین‌شهر، بهارستان و فولادشهر)
البرز (کرج، نظرآباد، هشتگرد)
بوشهر (بوشهر)
تهران (اسلامشهر، بومهن، پردیس، تهران، رباط‌کریم، رودهن، شهریار، لواسانات)
خراسان رضوی (چناران، شاندیز، طرقبه، طوس، گلبهار، مشهد، نیشابور)
خوزستان (آبادان، اهواز و خرمشهر)
زنجان (زنجان)
سمنان (سمنان)
فارس (شیراز، صدرا و مرودشت)
قزوین (قزوین)
قم (قم)
کردستان (سنندج)
کرمان (کرمان)
کرمانشاه (کرمانشاه)
گلستان (گرگان)
گیلان (آستانه اشرفیه، انزلی، رشت، کوچصفهان، لاهیجان، لنگرود)
مازندران (آمل، بابل، بابلسر، ساری، قائمشهر)
مرکزی (اراک)
هرمزگان (بندرعباس)
همدان (همدان)
یزد (یزد)

منبع : اسنپ بار

 

 

لیست قیمت باربری اینترنتی ایرانکس

 

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

مطالب مرتبط

وانت بار اینترنتی

وانت بار تلفنی

حمل بار در تهران

Tags: , ,