هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان

هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری

در این مقاله می خواهیم درباره قیمت باربری تهران به شهرستان ، تعرفه کرایه کامیون و هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان صحبت کنیم ؛ حمل اثاثیه منزل مرکز تهران ، حمل اثاثیه منزل غرب تهران ( باربری غرب تهران به شهرستان ) و … .

هزینه حمل اثاثیه منزل تهران به شهرستان در شرکت باربری و حمل بار ایرانکس با توجه به نرخ اتحادیه و تعرفه حمل بار جاده ای اتحادیه ، مشخص می شود .

هزینه حمل بار از بندرعباس به تهران

حمل و جابه جایی اثاثیه منزل توسط کامیونت مسقف و وانت نیسان 

هزینه حمل اثاثیه منزل

هزینه حمل اثاثیه منزل

لیست قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزلدر وانت بار ایرانکس

اگر می خواهید با وانت ، کامیون یا خاور بار بین شهری جابجا کنید ، و نیاز دارید که تعرفه حمل بار بین شهری و جاده ای و نرخ کرایه کامیون و خاور بین شهری را بدانید ، کافی ست با کارشناسان ما در شرکت حمل بار و وانت بار بین شهری ایرانکس تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

نحوه جابجایی اثاثیه منزل 

با توجه به پرسش های متداول بازدید کنندگان در مورد نحوه جابه جایی اسباب منزل و حمل اثاثیه منزل به شهرستان موارد مربوط به آن ، لازم است رعایت نکاتی را در این زمینه به بازدید کنندگان گرامی شرح دهیم .

حمل و جابجایی اثاثیه منزل یکی از دغدغه های شهروندان گرامی است بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که از چند هفته قبل از جابجایی نکات زیر را در برنامه ریزی خود لحاظ فرمایید .

نکات لازم جهت اسباب کشی 

1. تسویه ها و مراحل اداری جهت انتفال :

پیشنهاد ما به شما این است که از دو الی سه ماه قبل تر از زمان جابجایی جهت تسویه حساب های جاری ، مراحل مقدماتی و گرفتن تاییده کتبی جهت انتقال پرونده های تحصیلی ، اطلاع رسانی آدرس جدید به بانک ها و موسسات مختلف درصورت لزوم ، هماهنگی لازم با صاحب خانه در صورتی که مستاجر هستید ،  تهیه کارتن و چسب و لوازم مربوط به بسته بندی و در کل مراحلی که ممکن است با تاخیر زمان و مشکلاتی از آن دست رو به رو شود  را انجام دهید .

2.  بسته بندی :

مهمترین بخش در حمل و جابجایی اثاثیه منزل مخصوصا در مصافت های طولانی بسته بندی مناسب و اصولی است . بهتر است از چند هفته قبل از جابجایی تعدادی کارتن ضخیم چند لایه به همراه چسب پهن تهیه فرمایید و کلیه لوازم خورد و ظروف چینی را در کارتن قرار داده و در آن را محکم چسب بزنید .

برای محافظت بیشتر ظروف چینی و وسایل شکستنی از نایلون حباب دار ضربه گیر در لابه لای  آن استفاده کنید و پس از بسته بندی روی کارتن محتویات آن را بنویسید تا در زمان حمل آنها توسط خودیا کارگران ، با احتیاط بیشتری جا به جا شوند . چیدمان لوازم و ظروف آشپزخانه را در اولویت بسته بندی خود قرار داده و این کار را با حوصله و زمان کافی انجام دهید تا از بروز خسارات ناشی از فشار وسایل داخل کارتن جلوگیری شود .

3. لوازم غیر ضروری را زودتر از وسایل مورد نیاز بسته بندی کنید تا در فاصله زمانی که قصد جابجایی دارید نیاز به باز کردن کارتن ها و بسته بندی آنها نداشته باشید .

4. کمد ها و وسایل بزگتر را تخلیه کرده و درب آنها را به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی با چسب پهن بچسبانید تا در آنها هنگامی جابجایی باز نشوند . چنانچه وسایل شما شامل  ویترین و شیشه دار هستند شیشه های آن را جدا کرده و قسمنهای دیگر شیشه دار را با چسب پهن بصورت ضربدری چسب بزنید .

5. و در پایان

از دو الی سه روز مانده به زمان جابجایی مفاصه حساب های انشعابات آب و برق و گاز و تلفن و … را بگیرید و در مرحله آخر نیز جهت سفارش خودروی متناسب با ظرفیت بار خود اقدام نمایید و سعی کنید از چند باربری معتبر و مجوز دار استعلام قیمت بگیرید .

برای تهیه کارگر بهتر است در زمان سفارش کلیه وسایل سنگین تر و خارج از عرف مانند یخچال ساید کمد و بوفه بزرگ و پارتیشن یا دکورهایی که شیشه خور هستند را به باربری اعلام کنید تا با استعلام دقیق قیمت کارگر و نرخ کرایه حمل خودروی مربوطه یک جابجایی بی دغدغه را تجربه نمایید . 

ضمنا بهترین نوع خودرو برای حمل اثاثیه خودرو های مسقف هستند چراکه طول و ارتفاع آنها نسبت به خودروهای روباز بیشتر است و ظرفیت بیشتری برای بارگیری نسبت به دیگر خودروها دارند .

بازدید کننده گرامی : در صورتی که پرسشی در مورد جابجایی و حمل مرسوله خود دارید از طریق  پرسش و پاسخ  ” با ما در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط

قیمت باربری تهران به شهرستان

نرخ باربری تهران

حمل خرده بار به شهرستان

بورس نیسان برگشتی

اتوبار تهران به شهرستان

نرخ کرایه حمل بار وانت برون شهری

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل ونقل بار در تهران

هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان و قیمت باربری اثاث منزل

حمل بار ارزان به شهرستان

هزینه حمل اثاثیه منزل اصفهان

حمل بار با وانت و نیسان به شهرستان ، حمل بار با کامیونت به شهرستان

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!