هزینه باربری در تهران ، قیمت باربری تهران

نحوه محاسبه هزینه باربری و محاسبه نرخ کرایه حمل بار اعم از هزینه اسباب کشی در تهران و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل ، هزینه باربری تهران به کیش ، قیمت باربری اثاث منزل و … در باربری های مختلف متفاوت است . برای اطلاعات بیشتر در ادامه همراه باشید .

خدمات حمل بار از تهران به شهرستان توسط انواع وانت ، کامیونت ، کامیون و تریلی با کمترین هزینه باربری در تهران

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

باربری تهران

سوالات متداول

آیا به دنبال نزدیکترین باربری به محل خودتان در تهران هستید ؟

شما در جستجوی باربری در تهران با تعرفه مناسب هستید ؟

چگونه به باربری هایی که در گوگل جستجو میکنیم اطمینان کنیم ؟

آیا تمام باربری هایی که در فضای مجازی تبلیغات میکنند مجوز دارند ؟

در زمان سفارش بار به وانت بارها چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

چگونه میتوان برترین باربری های تهران را از لحاظ کمی و کیفی شناسایی کرد ؟

چرا باربری ها کارگر بدون خودروی حمل به محل بارگیری ارسال نمی کنند ؟

چه نکاتی باعث تغییر یا افزایش نرخ پایه بارنامه توافق شده بعد از انجام کار می شود ؟

بهترین زمان بارگیری و ارسال بار در طول هفته و در طول روز کدام است ؟

یک باربری خوب چه مشخصاتی دارد و چه نکاتی را رعایت میکند ؟

بهترین زمان تسویه حساب مبلغ بارنامه و نحوه تسویه حساب به چه صورت است ؟

چگونه زمان بارگیری  و تخلیه محموله خودرا مدیریت کنیم و کنترل مرسوله خود را در دست بگیریم ؟

لیست قیمت باربری تهران به شهرستان با نیسان

برای اطلاع از هزینه باربری تهران ، ” لیست قیمت “ ایرانکس را مشاهده نمایید .

حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به شهرستان

اکنون مختصری راجع به سوالات مطرح شده فوق که اکثرا از طرف مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی مطرح شده است توضیح خواهیم داد .

باربری تهران

باربری ایرانکس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا ، مشاور ارائه دهنده کلیه خدمات حمل بار توسط انواع وانت و کامیونت ،کامیون و تریلی از تهران به سراسر ایران با تعرفه مناسب و بیمه نامه معتبر به همراه بارنامه خصوصی و دولتی تمبر دار می باشد .

امکان قبول سفارش نیسان بار ایرانکس از کلیه شهرهای ایران به سراسر ایران

مشاوره و ارائه راهکارهای حمل بار در زمان سفارش 

باتوجه به ازدحام ترافیک کلانشهرها از جمله تهران به مشتریان عزیز توصیه میکنیم جهت سفارش و ارسال محموله خود درشرایط عادی از یک روز قبل با کارشناسان ما تماس گرفته و زمان بارگیری و تخلیه مرسوله خود را مطرح نمایند تا پس از مشاوره و توضیحات لازم بهترین راهکار و مناسب ترین زمان برای بارگیری و تخلیه بار سفارش مربوطه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

بهترین زمان برای ارسال بار به شهرستان 

پس از مشاوره با کارشناسان ما با توجه به مسافت بین مبدا تا مقصد مد نظر مشتریان مناسب ترین زمان برای بارگیری و همچنین تخلیه بار با توجه به درنظر گرفتن کلیه مسائل و محدودیت ها و شرایط صاحب بار از طرف کارشناسان ما مطرح می شود .

در حالت کلی بهترین زمان برای بارگیری مقصدهایی با مسافت طولانی قبل از ظهر و برای مسافت های کوتاه نیز با توجه به محدودیتهای تخلیه بار در شهر مقصد اول صبح یا آخر شب بهترین زمان بارگیری است .

لازم به ذکر است که چنانچه خودروی حامل بار با توجه به محدودیت های تعریف شده از طرف مشتری و یا راهداری ، زودتراز زمان مشخص شده به مقصد برسد هزینه ای بابت توقف از مشتری دریافت نخواهیم کرد .

نکته مهم دیگر اینکه چنانچه مقصد مربوطه به شهرهای شمال کشور منتهی می شود با توجه به حجم بالای ترافیک در مسیرهای ذکر شده ، بهتر است حدالمقدور جابجایی در روزهای پایانی هفته صورت نگیرد مگر محدودیت زمانی برای مشتری وجود داشته باشد .

چگونه به باربری هایی که نتایج جستجو در گوگل هستند اطمینان کنیم و از مجوز خدمات آنها مطمئن شویم ؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و راهکارهای نوین تبلیغاتی در عصر جدید ، اکثریت مردم جامعه با توجه به سهولت دسترسی به شرکتهای خدماتی جهت سفارشات خود در هر زمینه ای در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق تبلیغات اینترنت و فضای مجازی می توانند به راحتی شرکتهای خدماتی مربوطه را جستجو کرده و سفارش خود را به آنها بسپارند . در چنین روشهایی بهتر است در زمان تماس با مسئولین شرکت خدماتی تصویری از کپی مجوز و یا کد صنفی مربوطه به همراه کد پستی دفتر خدماتیشان را از آنها درخواست نمایید و از طریق تماس با اتحادیه مربوطه جهت اطمینان از صحت اطلاعات ارائه شده استعلام بگیرید .

پاسخ کلی سوالات دیگر :

اکثر مشتریان برای سفارش بار به شهرستان به دنبال نزدیک ترین باربری به محل بارگیری خود هستند . لازم به ذکراست که نزدیکی باربری به محل بارگیری در مورد خدمات برون شهری ضرورتی ندارد و روی قیمت هیچ تاثیرینمیگذارد ، تعرفه  باربری ایرانکس جهت بارگیری از هر نقطه تهران به شهرستان ثابت است ، فقط مشتری گرامی می بایست از چند ساعت قبل از بارگیری جهت دریافت سرویس اقدام نماید .

تعرفه ایرانکس با توجه به سابقه طولانی و راهکارهای نوین خود بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و اکثریت سفارشات بطور بار برگشتی ارسال می شود و از این رو تا ۴۰% در کرایه حمل برای مشتریان خود کاهش نرخ بارنامه را لحاظ میکنیم بطوریکه کیفیت را فدای کمیت نمیکنیم و رانندگان و مشتری ها نیز کاملا راضی هستند .

نکته دیگر اینکه بهتر است در زمان سفارش گیری از باربری ها کلیه مشخصات بار اعم از زمان بارگیری و تخلیه ، نوع و وزن و ابعاد آن را توضیح دهید و در مورد آدرس هم جزییات کامل مبدا و مقصد را به همراه تعداد طبقات آنها به اطلاع مسئول باربریبرسانید تا در زمان اتمام کار با اختلاف قیمت و افزایش نرخ پایه یا نرخ توافق شده اولیه و از این دست مشکلات رو به رو نشوید .

بهترین زمان برای تسویه حساب بارنامه زمان تخلیه بار در مقصد توسط راننده است. در زمان تخلیه و تحویل کالای خود به دقت وسایل را بررسی کنید تا از سلامت آنها مطلع شوید .

اصولا باربری ها زمانی کارگر به محل بارگیری اعزام میکنند که خودروی حمل بار هم بخشی از سفارش مشتری باشد درصورتی که سفارش فقط کارگر باشد باربری ها تمایلی به قبول سفارش ندارند یکی از مهمترین مواردی که باعث این عدم قبول سفارش از طرف باربری ها می شود این است که خدمات کارگری برای باربری ها هیچ نفعی ندارد و کلیه هزینه های دریافتی به کارگران پرداخت می شود .

مطلب مهم دیگر اینکه مشکل رفت و برگشت کارگر برای بارگیری وجود دارد و در صورتی که سفارش خودرو و کارگر جهت جابهجایی باشد کارگران با خودروی حامل بار اعزام و برگشت دادهمی شوند اما در صورت سفارش کارگر به صورت منفک مشکلایاب و ذهاب آنها مسئله ساز می شود . از طرفی نحوه محاسبه تعرفه ها هم به طوریست که برای کارگر صرف نمیکند و در چنین شرایطی چنانچه بخواهند تعرفهها رو بطور کامل محاسبه کنند برای مشتری صرف نمی کند . مگر در مواردی که ازنزدیکترین باربری خود با مسافت کوتاه کارگر تهیه کنید و یا خود مشتری مسئولیت ایاب و ذهاب آنها را برعهده بگیرد .

مطالب مرتبط 

وانت بار شهرستان

هزینه کرایه نیسان بین شهری

وانت بار تهران

باربری شهرستان به تهران

باربری تهران

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

باربری ایرانکس

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!