حمل و نقل و باربری بین شهری مشهد ، به دلیل کلان شهر بودن مشهد در شمال شرق ایران ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

نمایندگی مشهد شرکت حمل بار با نیسان و وانت ایرانکس ، می کوشد تا با بهترین کیفیت ارائه سرویس و ارزان ترین کرایه وانت بار در مشهد ، در امر باربری ، نقش خودر ا به بهترین نحو ایفا نماید .

وانت تلفنی مشهد

اگر در لیست وانت تلفنی مشهد به دنبال بهترین شرکت باربری هستید ، می توانید روی ما حساب کنید . این شرکت با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر وانت بار بین شهری ، به همراه کادری مجرب و آگاه و رانندگانی خوش برخورد و راه بلد ، و دارای مجوز رسمی از اتحادیه ، همواره بر اصل مشتری مداری تاکید داشته و سابقه درخشان و رضایت مشتریان ، بر این امر صحه می گذارد .

مشاوره رایگان حمل بار ایرانکس 09194302101

تعرفه حمل بار از مبدا مشهد

اگر نیاز دارید تا نرخ کرایه وانت بار بین شهری مشهد را بدانید ، میتوانید با کارشناسان ایرانکس تماس بگیرید . کارشناسان ما با سعه صدر و آرامش کامل ، به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند .

بهترین و ارزان ترین راهکار را پیش پایتان می گذارند ، و راهنماییتان می کنند تا با کمترین هزینه ، بار خود را به مقصد برسانید حتی اگر سرویس خود را به آنها سفارش ندهید . برای مثال ممکن است بار شما با ارسال بار با اتوبوس از مشهد ، بهترین گزینه باشد . ما پیشنهاد می کنیم ، شما انتخاب کنید .

شماره تماس دفتر مرکزی نیسان بار مشهد ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

استان خراسان رضوی ، مشهد 

استان خراسان رضوی ، بخش مرکزی استان خراسان در شمال شرق ایران است به مرکزیت مشهد .

واژه ” رضوی ” به دلیل وجود حرم حضرت امام رضا (ع) در این شهر است . این استان از نظر مساحت ، پنجمین استان پهناور ایران است .

مشهد (مشاهد) به معنای ” شهود ” و ” محل شهادت ” است . باور شیعیان بر این است که بعد از به شهادت رساندن امام رضا (ع) بدست خلیفه عباسی ، ایشان را در  ” سناباد نوغان “ به خاک سپرده اند . از آن پس ، نام این محل به ” مشهد الرضا ” تغییر یافت و کم کم در دوران صفویان بر پهنه آن افزوده شد .

اغلب اقوام کلانشهر مشهد را فارس ها تشکیل می دهند . در سال‌های اخیر ، مشهد شاهد مهاجرت اقوام بلوچ و کرد نیز بوده‌ است .

در مشهد جمعیت قابل‌ت وجهی از مهاجران افغان سکونت دارند . این مهاجران بیشتر پس از حمله شوروی سابق به افغانستان و ظهور طالبان و حمله به افغانستان توسط آمریکا و نیروهای ناتو ، به ایران مهاجرت کردند .

زبان مردم مشهد ، زبان فارسی و گویش و لهجه آن ها ، مشهدی است که سرشار از واژگان اصیل فارسی است . این لهجه را شاخه ای از فارسی دری می دانند .

شهرک‌های صنعتی مشهد

شهر مشهد به دلیل صنعتی بودن آن ، دارای شهرک های صنعتی متعدد و فعالی است که شرکت ایرانکس در امر باربری شهرکهای صنعتی مشهد نیز فعالیت گسترده ای دارد .

برخی از شهرک های صنهتی مشهد که در اطراف شهر قرار دارند ، عبارتند از :

شهرک صنعتی گلبهار ، شهرک صنعتی بینالود ، شهرک صنعتی طوس ، شهرک صنعتی کاویان ، شهرک صنعتی کلات ، شهرک صنعتی ماشین‌سازی ، شهرک صنعتی باغچه و ناحیهٔ امان‌ آباد مشهد .

مطالب مرتبط

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد

باربری نیسان مشهد

وانت تلفنی بیسیم مشهد

وانت بار مشهد

باربری تهران به مشهد 

هزینه حمل بار و اثاثیه منزل در مشهد

باربری بین شهری مشهد

نیسان بار تهران

باربری نیسان یخچالدار

باربری بین شهری مشهد

باربری مشهد

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!