باربري شميرانات در وانت بار شمال تهران

وانت بار ایرانکس ، متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران

در هر نقطه از تهران که باشید ، شمال ، جنوب ، شرق و یا غرب تهران ، کافی است با شماره های وانت بار تهران ایرانکس تماس بگیرید تا بار شما با بهترین و ارزان ترین قیمت وانت بار وبالاترین کیفیت در امر جابجایی ، به مقصد برسد .

 

 

نیسان-بار-شمیرانات

 

 

شرکت ایرانکس با توجه به اهداف خود در امر توسعه امر حمل و نقل ، در نیسان بار شمیرانات آماده ارائه خدمت به شما عزیزانی ست که در محله شمیرانات ، اقدسیه ، شریعتی ، نیاوران نیاز به وانت بار شمال تهران دارند و در این زمینه ازهیچ کوششی دریغ نمی نماید .

 

 

 

نرخ کرایه وانت بار تهران در اتوبار شمیرانات

 

 با توجه به اینکه در منطقه شمال تهران باربری و وانت بارهای متعددی مشغول به کار هستند که از جمله آن می توان به اتوبار قدس شمیرانات و یا شرکت ظریف بار اشاره کرد ، در بحث ارسال بار و وانت بار ارزان رقابت زیادی وجود دارد . اما شرکت حمل بار ایرانکس می کوشد تا علاوه بر قیمت مناسبی که برای  سفارشات خود مشخص می کند ، با ارائه سرویس های باکیفیت و ارسال رانندگانی مجرب و خوش برخورد ، رضایت مشتریان را نیز جلب نماید تا بتوانند همکاری دائمی با باربری تهران ایرانکس داشته باشند .

 

برای اطلاع از نرخ کرایه های اتوبار شمیران به شهرستان ایرانکس ، به لیست زیر مراجعه نمایید .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

نیسان بار تهران در امر باربری بین شهری و درون شهری به کمک کارشناسان حرفه ای در امر حمل بار ، اقدام به مشاوره رایگان مشتریان عزیز نموده است . به همین منظور ، کافی است با شماره های دفتر مرکزی ما تماس گرفته و از تجربه و تخصص مشاورین این شرکت ، رایگان بهره مند شوید و در انتها خود تصمیم بگیرید که مرسوله خود را به کدام باربری سفارش دهید .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

شماره تماس وانت تلفنی شمال تهران  : 09129252400

 

 

 

شهرستان شمیرانات

 

شمیرانات یکی از شهرستان های استان تهران در شمال این استان است .این شهرستان از شهرهای شمیران ، بخشهایی از لواسانات و رودبار قصران تشکیل شده است .شمیرانات در دامنه جنوبی دامنه های البرز قرار دارد .

 

 

نیسان-بار-شمیرانات

 

 

“شمی” یا “سمی” یا “شم” ، به معنای “بلند” و “ران” به معنای “جا” ست .یعنی “جای بلند” . بعضی معنی “شمی” را “سرد” نیز گفته اند و شمیران را “جای سرد” نیز معنا کرده اند .

شمیران دارای روستاها ی فراوانی بوده است . بسیاری از این نامها را بسیار شنیده ایم لحجه مردم این شهرستان ، شمیرانی و در زیر شاخه زبان تاتی است که تا قبل از انقلاب سال ۵۷ زبان چیره در شمیران بوده‌است .

نام برخی از این مناطق عبارتند از : آجودانیه (چاله باغ) ، اختیاریه ، اُزگُل ، اقدسیه ، اوشان ، فشم ، میگون ، اوین ، باغ شاطر ، تجریش ، جماران ، چیذر ، دارآباد ، دربند ، دربند ، دروس ، دزاشیب ، ده نارمک ، زرگنده زعفرانیه ، سعادت آباد ، سعدآباد ، سوهانک ، شمشک ، صاحب‌ قرانیه ، فرحزاد ،فرمانیه ، فشم ، قلهک ، قنات کوثر ، قیطریه ، کاشانک ،گلابدره ، لتیان ، لشکرک ، لواسان ، لویزان ، نیاوران ، ولنجک و … .

 

 

مطالب مرتبط

وانت بار اسنپ

وانت بار شرق تهران

باربری شریعتی

باربری اقدسیه

باربری و اتوبار نیاوران

وانت بار تلفنی تهران

وانت بار شمال تهران و نیسان بار تهران

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریباربری و وانت بار شرق تهرانباربری و وانت بار شمال تهرانبیمه حمل بارحمل اثاثیه منزلحمل بارنیسان باروانت باروانت بار تهران به شهرستان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!