حمل بار یخچالدار با نیسان ، کامیون و ترانزیت

حمل و نقل یخچالدار در شرکت باربری ایرانکس شامل باربری یخچالدار اصفهان ، باربری یخچالدار مشهد ، باربری یخچالدار کرج و سایر شهرها می باشد . برای آگاهی از کرایه ماشین یخچالدار ، کامیون یخچالدار ، نرخ کرایه نیسان یخچالدار ، یخچال تریلی اجاره ای ، قیمت کامیون یخچالی ، قیمت یخچال کامیونت ایسوزو ، کرایه ماشین یخچالدار در مشهد و دیگر اطلاعات درباره حمل بار با ماشین یخچالدار با دفتر مرکزی شرکت حمل بار ایرانکس تماس بگیرید .

 

اگر راننده نیسان یخچالدار هستید و یا نیاز به اجاره نیسان یخچالدار دارید نیز می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و در اعلام بار یخچالدار ( ترانزیت ، کامیون ، نیسان ) و اعلام بار یخچالی باربری ماشینهای یخچالدار ایرانکس و نیسان یخچالدار اجاره ای ( در صورت وجود ) حضور داشته باشبد .

 

 

حمل-بار-یخچالدار

 

 

شرکت ایرانکس ، متخصص حمل بار با ماشین های یخچالدار زیر صفر و بالای صفر ، مجهز به ماشین های نیسان یخچالدار ، تریلی یخچالدار ، کامیون یخچال دار ، کامیونت یخچالدار ، ایسوزو یخچالدار می باشد که برای حمل مواد فاسد شدنی از جمله ماهی و آبزیان ، گوشت و مرغ ، لبنیات ، میوه جات ، داروها و سرم ها و واکسن ، حمل بار منجمد و فاسد شدنی با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا

 

 

 

حمل و نقل بار یخچالدار

 

حمل بار با نیسان یخچالدار ، حمل بار با کامیون یخچالدار و حمل بار با تریلی یخچالدار که در فیلد باربری یخچالدار محسوب می شود ، دارای ویژگی های خاصی است . یکی از این ویژگی ها ، قیمت بالای این نوع حمل بار نسبت به باربری های مشابه است . که یکی از دلایل این امر ، استفاده بالای سوخت این ماشین در زمان روشن بودن یخچال داخل کابین کامیون یا نیسان می باشد . برای اطلاع از درامد کامیونت یخچالدار می توانید به کانال یخچالداران سری بزنید .

 

یخچال کامیونت اصفهان و باربری یخچالدار مشهد از جمله شهرهایی هستند که شرکت حمل بار ایرانکس ، در امر باربری یخچالدار می تواند به شما خدمت رسانی نماید .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی حمل بار یخچالدار ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

موارد مرتبط

حمل بار نیسان یخچالدار

حمل اثاثیه منزل اصفهان

باربری یخچالدار کرمان

کرایه ماشین یخچالدار

کرایه تریلی یخچالدار

باربری یخچالدار تبریز

باربری یخچالدار تهران

باربری ایسوزو یخچالدار کرج ، تعرفه حمل بار جاده ای

حمل بار در تهران

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریباربری و حمل بار ماشین سنگینحمل بارحمل بار یخچالدار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!