حمل بار به شهرستان با وانت

جابجایی و حمل بار به شهرستان با وانت

وانت بار ارزان بین شهری ایرانکس ارائه دهنده کلیه خدمات باربری غرب تهران به شهرستان ، حمل اثاثیه منزل به شهرستان ، وانت بار ارزان شرق تهران ، حمل بار ارزان به شهرستان ، حمل بار به شهرستان با کامیون ، حمل و نقل جاده ای و حمل بار توسط انواع وانت بار ، کامیونت های روباز و مسقف و کامیون های بزرگتر با ظرفیت بارگیری بیشتر و تریلی ترانزیت از تهران به شهرستان و از هر شهری به شهر دیگر است .

هزینه حمل بار با کامیونت و کامیون به شهرستان نیز برای کسانی که به دنبال آگاهی از هزینه حمل خودرو به شهرستان با خودرو بر ، تعرفه حمل بار کامیون و یا تعرفه کرایه تریلی هستند ، حائز اهمیت است . در ادامه ، لیست قیمت شرکت حمل بار ایرانکس آمده است که به عنوان مثال هزینه حمل بار از تهران به قم با نیسان که مبلغ 200 هزار تومان است را در آن می توانید ببینید .

اعلام بار نیسان

رانندگان عزیزی که به دنبال اعلام بار نیسان تهران ، اعلام بار نیسان اصفهان و … هستند می توانند با عضویت در کانال اعلام بار نیسان ایرانکس ، بار مورد نظر خود را بیابند .

کانال اعلام بار تلگرامی نیسان ایرانکس

 

حمل بار به شهرستان با وانت

تجهیزات خودرو و تضمین سلامت بار در حین مسیر

حمل و جابجایی اثاثیه منزل ، وسایل اداری ، دستگاه های صنعتی و پزشکی ، خشک بار و تره بار ، مبلمان و سرویس های چوبی ، متخصص در حمل جهیزیه و … با پوشش بیمه معتبر ایران .

کلیه خودروهای حمل بار به شهرستان با توجه به نوع محموله مجهز به وسایل پوششی و محافظتی به منظور امنیت بار مشتریان گرامی است .

کشیدن چادر توسط راننده بر روی محموله بارگیری شده توسط وانت بار ، بصورت اجباری است و در صورت لزوم در زمان بارندگی از نایلون جهت امنیت و عدم نفوذ آب باران به داخل اتاق خودرو  استفاده می شود .

چناچه نوع محموله مشتری بسیار حساس باشد و احتمال خسارت آن در زمان حمل زیاد باشد با هماهنگی قبلی از طرف صاحب کالا نایلون های ضربه گیر به همراه وسایل پوششی خودروی وانت و نیسان ارسال می شود .

نایلون های ضربه گیری که در باربری ایرانکس جهت پوشش و جلوگیری از آسیب دیدگی محموله مورد استفاده قرار می گیرد از جنس و نوع مرغوب است و از لحاظ ابعاد و میزان استحکام و ظرفیت فشار وارده بر آن بسیار مستحکم و متناسب با هر نوع کالا و سفارش بار از طرف صاحبان بار می باشد . 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

تعرفه حمل بار با وانت در وانت بار بین شهری ایرانکس

هزینه باربری تهران به شهرستان را در ” لیست قیمت “ باربری ایرانکس ببینید .

اهداف وانت بار تهران به شهرستان ایرانکس در آینده ی نزدیک به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات حمل بار

امروزه وانت بارها بیشترین سهم جابجایی کالا را در میان دیگر خودروهای حمل بار از آن خود کرده اند . باربری و نیسان بار ایرانکس با بکارگیری رانندگان مجرب و خودروهای مجهز به ابزار و وسایل لازم جهت حمل بار جاده ای و بین شهری ، در تلاش است تا بیشترین میزان رضایت را از طرف مشتریان خود در این حوضه فعالیت از آن خود خود کند .

البته با توجه به مهمترین بخش خدمات حمل بار برون شهری که همان کیفیت نحوه سرویس دهی از طرف باربری ایرانکس به مشتریان خود ارائه میشود ، تعرفه های مناسب و نرخ گذاری منصفانه ی  مصافت بین شهرها نیز از موارد اهمی است که کارشناسان ایرانکس تلاش زیادی در این این زمینه داشته اند . ایرانکس با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات حمل بار جاده ای با بکارگیری انواع خودروهای حمل بار در تلاش است تا با کمک و مساعدت هموطنان گرامی گامی نوین و تاثیر گذار در پیشرفت صنعت حمل و نقل بردارد .

با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده توسط تیم کارشناسان ایرانکس میزان رضایت صاحبان کالا از نحوه خدمات حمل و نقل از لحاظ کمی و کیفی در کشورمان به حدی پایین است که باورش برای هر کدام از ما سخت است .

روش های سنتی و غیر حرفه ای در زمینه حمل و نقل صرفا در ایران به عنوان یک معضل به چشم نمیخورد بلکه ماهیچ کشوری را در زمینه حمل و نقل جاده ای به صورت مدرنیزه و سیستماتیک نیافتیم و با توجه به بررسی های انجام شده در صدد طراحی و هدایت این صنعت ضعیف و سنتی به سمت تکنولوژی و بازارگاه اینترنتی و ساخت اپلیکیشن های حمل بار هستیم .

با توجه به آمار خیره کننده 45 درصدی ترددهای غیر ضروری خودروهای حمل بار در کشورمان ، تمام وقت و انرژی خود را بصورت شبانه روز به منظور کم کردن حجم ترددهای غیر ضروری و اتلاف وقت و انرژی که به تبع آن آلودگی محیط زیست و از دست رفتن سرمایه و منابع سوختی گرانبهای کشور عزیزمان ایران است ، بکار گرفته ایم .

مطالب مرتبط

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل خرده بار به شهرستان

حمل اثاثیه منزل به شهرستان

قیمت باربری تهران به شهرستان

نرخ کرایه وانت بار در تهران

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

نرخ کرایه نیسان

اعلام بار نیسان

قیمت باربری تهران به شهرستان

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!