حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل و جابجایی بار به شهرستان با وانت نیسان  

اعلام بار نیسان ( اعلام بار نیسان تلگرام یا کانال اعلام بار نیسان ) روشی است که در صورت نبود راننده و ماشین برای سرعت بخشیدن به حمل اثاثیه منزل به شهرستان و حمل بار استفاده می شود .

رانندگان عزیز نیسان برای اعلام بار نیسان اصفهان ، اعلام بار نیسان مشهد ، اعلام بار نیسان تبریز ، اعلام بار نیسان شیراز و … به کانال اعلام بار نیسان وانت ایرانکس بپیوندید .

کانال اعلام بار تلگرامی نیسان ایرانکس

حمل بار ارزان به شهرستان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و خدمات نرم افزاری تا چند سال آینده شاهد به روز رسانی کلیه خدمات مثل باربری ها خواهیم بود . طولی نخواهد کشید که حمل بار به شهرستان با نیسان و وانت ، بصورت حمل بار اینترنتی و از طریق اپلیکیشن حمل بار و صدور بارنامه الکترونیکی در سامانه حمل بار انجام خواهد شد .

از جمله مزیت های  این خدمات اعلام تعرفه کرایه حمل بار و اعلام تعرفه حمل بار جاده ای ست . البته ناگفته نماند کهتعداد اندکی از شرکتهای حمل بار اینترنتی در قالب حمل بار تهران مانند وانت بار اوبار و حمل بار بارکو و یا نیسان بار ترابرنت فعالیت خود را شروع کرده و به طور چشمگیری در حال رقابت هستند ، اما هنوز مشکلات آنها برای ارائه خدمات از لحاظ کیفی و کمی گریبان گیر مدیران این نوع باربری هاست .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

سفارش بار از کلیه شهرهای ایران

ارسال بار به سراسر ایران

تعرفه های مناسب

پوشش بیمه ای بار

تجهیزات جاده ای و پوششی بار

مدیریت زمان بارگیری و زمان تخلیه بار

تعرفه حمل بار به شهرستان با وانت نیسان 

نرخ کرایه وانت بار تهران به شهرستان و کرج به شهرستان در لیست قیمت ایرانکس آمده است .

حمل بار با وانت نیسان و وانت پیکان 

اصولا برای جابجایی بار برون شهری چنانچه محموله در حد متوسط از بارهای سنگین باشد از خودروهای وانت نیسان استفاده می شود .

دلیل استقبال زیاد راننده ها و باربری های وانت بار برون شهری از وانت نیسان این است که این نوع خودرو از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به وانت های دیگر برخوردار است . علاوه بر آن استهلاک نیسان نیز از وانت های دیگر کمتر است . در واقع وانت نیسان بیشتر یک خودروی قدرتی است و کمتر شاهد آن هستیم که با سرعت بالایی در جاده حرکت کند . از این رو دو مزیت نسبت به انواع وانت های دیگر دارد .

اولی اینکه با سرعت مطمئنه و استاندارد رانده می شود و درصد احتمالاتی از قبیل : تصادف و ایراد فنی ویا واژگونی آن در زمان حمل بار کمتر است .

دوم اینکه در صد بالایی از سفارشات در زمان تعیین شده قبلی به مقصد خود می رسند و درصد تاخیر در رسیدن به مقصد کمتر می شود و این موضوع باعث افزایش رضایت مشتریان و همچنین متصدیان باربری ها می شود که در نتیجه کیفیت بالای خدمات باربری را رقم می زند .

اکنون به پرسشی که بیشتر بازدید کننده ها و یا مشتریان از کارشناس هندلینگ شرکت می کنند پاسخ می دهیم  :

آیا هزینه وانت پیکان برای حمل بار به شهرستان کمتر از وانت نیسان است ؟

و چرا در زمان سفارش بارهای کم حجم که مناسب وانت پیکان هستند ، باز هم از طرف باربری ها وانت نیسان برای بارگیری پیشنهاد و ارسال می شود ؟

پاسخ : باید بگوییم که باربری ایرانکس برای ارسال محموله مشتریان خود از رانندگان شهرستان استفاده می کند و هر راننده ای در هر شهری بار خود را تخلیه نماید به دفتر مرکزی ایرانکس در تهران آمادگی خود را جهت بارگیری اعلام میدارد و  درخواست بار از طرف رانندگان برای برگشت به شهر مورد نظر خودشان با نرخ کرایه کمتر ، هزینه نهایی سفارش گیرنده تا یک سوم تعرفه اتحادیه و نرخ حقیقی مسیر مورد نظر کاسته می شود .

در نتیجه رضایت حاصله از طرف مشتری و یا صاحب بار و همچنین رانندگانی که در انتظار بار هستند افزایش می یابد .

نکته مهم تر آنکه ایرانکس در جهت ارتقاء سطح کیفی و همچنین کاهش ترددهای غیر ضروری و به اصطلاح یک سر خالی نقش مهمی ایفا کند و نتیجه مثبت دیگر از این عملکرد کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش آلودگی است که این روزها جزو دغدغه های تک تک ما ایرانی ها می باشد .

مطالب مرتبط

حمل بار به شهرستان با وانت

حمل خرده بار به شهرستان

حمل اثاثیه منزل به شهرستان

قیمت باربری تهران به شهرستان

نرخ کرایه وانت بار در تهران

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

نرخ کرایه نیسان

تعرفه حمل بار با وانت

قیمت باربری تهران به شهرستان

اعلام بار ایسوزو

کانال تلگرام اعلام بار یخچالی

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!