حمل بار ارزان به شهرستان درحمل و نقل بین شهری

حمل بار ارزان و هزینه حمل اثاثیه تهران به شهرستان با وانت ، نیسان و کامیونت

به اطلاع بازدید کنندگان گرامی می رسانیم که باربری ارزان قیمت ایرانکس متخصص حمل بار ارزان به شهرستان با خودروی وانت نیسان ( وانت بار ارزان ) ، حمل اثاثیه منزل به شهرستان با کامیونت های مدل بالای روباز و مسقف با تعرفه مناسب بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است .

کافی است نگاهی به لیست قیمت باربری بین شهری ایرانکس بزنید و یا با شماره دفتر باربری و وانت بار ارزان ایرانکس تماس بگیرید و با توجه به میزان محموله ارسالی ، خودروی متناسب حمل بارتان را از کارشناسان ما سفارش بگیرید . کارشناسان ما نرخ کرایه خودرو مورد نظر ، هزینه باربری از تهران به شهرستان و هزینه کارگر را با توجه به حجم و میزان محموله به اطلاع شما خواهند رساند و پس از توافق ، هیچ تغییر قیمت یا افزایش نرخی لحاظ نخواهد شد .

مگر در مواردی که توضیحات مشتری به صورت کامل و شفاف به کارشناس مربوطه سفارش گیری منتقل نشده باشد .

چنانچه تجربه ای در زمینه انتخاب خودروی متناسب با وسایل و محموله مورد نظر خود ندارید می توانید ازطریق شماره تماس کارشناس تیم فروش وانت بار ایرانکس مشاوره گرفته تا خودروی متناسب جهت بارگیری به شما پیشنهاد داده شود .

وانت نیسان

در صورتی که محموله و بار ارسالی شما از حجم و ابعاد کمتر از یک کامیونت باشد خودروی وانت نیسان برای حمل بار شما با تعرفه ای بسیار مناسب برایتان ارسال خواهد شد .

خودروهای نیسان مجهز به پتو و چادر برزنت ضد آب هستند و در صورتی که نیاز به نایلون حباب دار ضربه گیر جهت محافظت از بارتان باشد ، توسط رانندگان ما تهیه می شود .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

نرخ کرایه نیسان وانت شهرستان و تعرفه حمل بار بین شهری

 در لیست قیمت ایرانکس می توانید قیمت های باربری وانت نیسان از تهران به شهرستان را ببینید.

شما می توانید از طریق وبسایت رسمی ایرانکس به روزترین لیست قیمت مربوط به وانت نیسان برون شهری را در بیش از 240 شهر ایران مشاهده نمایید . لازم به ذکر است که بگوییم تعرفه حمل وانت نیسان برون شهری در تمامی فصول از سال بصورت ثابت بوده و در برخی از موارد به صورت استثنا با کاهش یا افزایش تعرفه ها مواجه خواهید شد که این موارد بسیار نادر و فقط در چند روز پایانی سال و همچنین شرایط جوی نامناسب و اتفاقاتی نظیر بلاهای طبیعی مانند سیل و زلزله یا تند باد که با کمبود راننده مواجه می شویم احتمال افزایش نرخ تعرفه ها وجود دارد .

از این رو بهتر است جهت استعلام دقیق از قیمت ها حداکثر یک روز قبل از سفارش خود با کارشناس مربوطه ایرانکس تماس گرفته و از نرخ حمل بار به مقصد مورد نظر خود آگاه شوید .

نرخ کرایه وانت نیسان برون شهری ، تعرفه حمل بار جاده ای ، نرخ کرایه حمل بار با کامیونت روباز و مسقف

چنانچه محموله شما جهت حمل بیشتر از ظرفیت بارگیری وانت نیسان باشد بهترین گزینه برای بارگیری خودروی کامیونت ( خاور یا هیوندا )  مسقف است . نرخ کرایه حمل کامیونت ها بصورت ثابت نیستند و هر روز با توجه به میزان خودرو در پایانه و شرایط موجود روز بارگیری ، با کاهش یا افزایش نرخ مواجه می شویم از این رو توصیه می شود هیچگاه به نرخی که از چند روز قبل از باربری استعلام گرفته اید اکتفا نکنید و برای اطمینان از قیمت نهایی یک روز قبل توافق نهایی با کارشناس مربوط به صدور بارنامه داشته باشید  . بعد از توافق ، هیچ افزایش قیمتی وجود نخواهد داشت .

تعطیلات بین هفته یا پایان هفته ، روزهای پایانی سال و جشنها و مراسم های گوناگون ، شرایط آب و هوایی و جاده ای همگی از مواردی هستند که در افزایش نرخ حمل مرایه تاثیر بسزایی دارند . از این رو خواهشمندیم جهت استفاده از خدمات ارزان بین شهری این ، دقت لازم را نسبت به موارد فوق الذکر در برنامه ریزی خود لحاظ فرمایید .

نکته

نکته مهم دیگر در انتخاب نوع خودرو جهت حمل اثاثیه منزل و لوازم و محموله های مورد نظر این است که در صورتی که ابعاد و حجم و نوع محموله از نوع صنعتی یا اداری است و همچنین مقدار آن اندکی از وانت نیسان بیشتر است و نیاز به اتاق بزرگ کامیونت جهت بارگیری خود ندارید .

برای استفاده خدمات ارزان تر ، می توانید از کامیونت های روباز و یا به اصطلاح چوبی استفاده نمایید . این نوع کامیونت ها از لحاظ طول دیواره اتاق و ارتفاع آن نسبت به کامیونت های مسقف کوچکتر هستند و هزینه آنها بین 50 تا 150 هزارتومان نسبت به کامیونت مسقف ارزان تر هستند تا قیمت باربری اثاث منزل شما کاهش یابد . ضمن اینکه جهت محافظت از بار چادر برزنت ضد آب روی بار کشیده و از این نظر می توانید اطمینان خاطر حاصل فرمایید .

اما چنانچه محموله شما دارای حجم و ابعاد بزرگتری هستند یا طول بیش از 4 متر و ارتفاع به بیش از 3 متر می رسد و یا اثاثیه منزل و بیش از یک دست مبلمان برای بارگیری دارید بهتر است از کامیونت مسقف استفاده نموده تا با خیال راحت کلیه لوازم خود را با یک خودرو به مقصد مورد نظر حمل نمایید .

بازدید کننده گرامی : لطفا جهت استعلام نرخ انواع کامیونت از تهران به شهرستان با کارشناس صدور بارنامه تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت پرسش و پاسخ از هزینه ها و هر پرسشی در مورد جابجایی محموله خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 

مطالب مرتبط

ارزان بار غرب

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل خرده بار به شهرستان

قیمت حمل بار از تهران به اصفهان

باربری وانت شهرستان

اعلام بار نیسان بین شهری

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!