تعرفه حمل بار تریلی (نرخ کرایه حمل بار تریلی)

تعرفه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه تریلی ۹۹  )

نرخ کرایه تریلی ترانزیت ( نرخ کرایه حمل بار تریلی ) ، نرخ کرایه کمپرسی ، کرایه تریلی کفی و بغلدار را شرکت حمل بار ایرانکس ، متخصص حمل بار به تمامی شهرستان های کشور بخواهید .

افزایش نرخ کرایه کامیون و  قیمت حمل بار تریلی ( تعرفه حمل بار با تریلی )

نرخ کرایه تریلی ۹۹ در مقابل نرخ کرایه تریلی ۹۸ ، به دلیل مسائلی مانند تن بر کیلومتر شدن محاسبه نرخ کرایه حمل بار تریلی و کامیون ، افزایش یافته است  . اما این امر سبب یکپارچه سازی هزینه حمل بار تریلی و کامیون شده است . برای اطلاع از قیمت حمل و نقل بار تریلی ، قیمت باربری تهران به شهرستان ، نرخ کرایه حمل بار تریلی یخچال دار و نرخ کرایه نیسان یخچالدار ، نرخ کرایه نیسان ، نرخ کرایه وانت بار درون شهری ، نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل و حمل بار به شهرستان با نیسان با دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس گرفته و قیمت ها را به روز از پایانه باربری استعلام کنید .

شماره تلفن باربری یخچالدار ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

اعلام بار تلگرامی

برای اطلاع از کانال های اعلام بار تلگرامی شرکت باربری ایراتکس ( اعلام بار ایسوزو ، اعلام بار ترانزیت ، اعلام بار بین المللی ، اعلام بار یخچالدار و … ) به مطالب زیر مراجعه نمایید .

” اعلام بار تلگرامی نیسان “

” اعلام بار ماشین های یخچالدار “

” اعلام بار ماشین سنگین “

تعرفه حمل بار تریلی

آیا ترانزیت بار تریلی به اروپا به صرفه است ؟

جابجایی کالا از یک کشور به کشور دیگر تحت قوانین و مقرراتی که کشور مقصد دارد را باربری بین المللی گویند . انتقال کالا از یک کشور به کشوری دیگر توسط یک واسطه انجام می شود که شرکت های باربری و اتوبار بین المللی این کار را انجام می دهند . شرکتی که به عنوان واسطه عمل می کند و کالایی را از کشوری به کشور دیگر انتقال می دهد یک شرکت حمل و نقل بین المللی است . برای تعیین نرخ باربری بین المللی مهم است که بدانیم کالای ما از چه طریق به کشور دیگر ارسال می شود .

یکی از انواع حمل و نقل بین المللی بار ، حمل بار زمینی است که از طریق تریلی و کامیون انجام می شود .

مسیرهای آذربایجان – گرجستان – دریای سیاه ، ارمنستان – گرجستان – دریای سیاه ، آذربایجان – داغستان – روسیه – بلاروس و … از جمله مسیرهایی است که در گذشته و حال برای حمل بار از آن ها از ایران به اروپا استفاده شده است .

با نا امن شدن مرز ترکیه از این مسیرها برای حمل بار استفاده می‌ شود و این مسیرها هزینه‌ های حمل‌ و نقل را افزایش می‌ دهد ، به‌ طوری که  ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کرایه حمل کالا با کامیون و هزینه حمل بار با تریلی به سمت کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا را افزایش می‌ دهد .

کامیون‌ های ایرانی برای عزیمت به اروپای شمالی از مسیر بلاروس استفاده می کنند . در گذشته برای حمل بار به اروپای مرکزی نیز از خاک ترکیه استفاده می‌ شد که با نا امن شدن مرزهای این کشور ، بار از ایران به اروپا از مسیرهای ذکر شده جابجا می‌ شود .

تا زمانی که مرزهای ترکیه امن نشود از مسیرهای موازی برای حمل بار با تریلی و کامیون به سمت اروپا استفاده می شود و این امر سبب افزایش قیمت حمل بار ترانزیتی شده است .

حمل انواع دستگاه ها صنعتی ، سنگ های بزرگ ، خودروهای بزرگ و سنگین و … با تریلی ترانزیت به سراسر ایران و دنیا با بهترین قیمت حمل بار با تریلی و کامیون

مطالب مرتبط

کرایه ایسوزو یخچالدار

باربری تریلی کرج

باربری تهران تریلی

باربری کامیون کرج

باربری یزد تریلی

باربری اصفهان تریلی

نرخ باربری تهران

کرایه تریلی یخچالدار

باربری خاور ، کامیون و ایسوزو اصفهان

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!