باربری بین شهری شیراز

پایانه باربری شیراز استان فارس شامل باربری های است که حمل و نقل بین شهری شیراز را انجام می دهند . لیست شرکت های باربری بین شهری شیراز را در باربری مرکزی شیراز نیز می توان دید . باربری بین شهری شیراز توسط شرکت ایرانکس ، از شیراز به تهران و دیگر شهرها با کمترین نرخ کرایه بین شهری و بهترین کیفیت در انجام خدمات باربری وانت نیسان انجام می گیرد .

 

 

 

باربری های برون شهری شیراز

 

باربری برون شهری شیراز در امر باربری بین شهری شیراز فعال هستند اما در پایانه باربری شیراز باربری هایی نیز وجود دارند که باربری درون شهری هم انجام می دهند . در این میان وانت تلفنی و وانت اینترنتی شیراز نیز در حال ارائه خدمت در زمینه ارسال بار و حمل اثاثیه به نقاط مختلف شیراز و از شیراز به شهرستان هستند .

 

باربری بین شهری شیراز

 

قیمت باربری بین شهری شیراز

 

برای اطلاع از لیست قیمت باربری شیراز ، با شماره های باربری ایرانکس تماس بگیرید . نرخ کرایه وانت بار تهران به شیراز را می توانید در صفحه “لیست قیمت” ایرانکس مشاهده کنید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری بین شهری شیراز ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

 

شماره تلفن وانت تلفنی شیراز شرکت ایرانکس 09129252400

 

 

 

ادرس وانت تلفنی شیراز

 

وانت تلفنی هایی که به تنهایی کار می کنند و زیر نظر باربری ها نیستند ، آدرس مشخصی ندارند و به صورت سیار در سطح شهر فعالیت می کنند .

 

 

 

لیست باربری شیراز در امر وانت تلفنی

 

نام برخی از وانت تلفنی های شیراز عبارتند از :

وانت تلفنی شهاب شیراز ، نرخ وانت تلفنی در شیراز ، وانت تلفنی شیراز معالی آباد ، وانت تلفنی شبانه روزی شیراز

باربری ایرانکس با همکاری باربری مرکزی شیراز و باربری های استان فارس علاوه بر حمل بار و اثاثیه منزل از شیراز به تهران و بالعکس ، انواع خدمات باربری از مبدا یا مقصد شیراز را با ماشین های نیسان و خاور انجام می دهد .

 

 

مطالب مرتبط

حمل بار شیراز

نرخ حمل بار شیراز ، نرخ باربری از شیراز به تهران

شماره وانت بار شیراز

باربری شیراز به تهران

وانت بار بندرعباس

باربری شیراز

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریبیمه حمل بارحمل اثاثیه منزلحمل بارنیسان باروانت باروانت بار تهران به شهرستانوانت بار و باربری شیراز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!