باربری وانت پیکان

وانت پیکان در میان وسایل نقلیه حمل بار ، اغلب برای حمل بارهای سبک استفاده می شود . ظرفیت این ماشین حدود 700 کیلو است . در حالیکه نیسان وانت تا حدود 2 تن بار را در خود جای می دهد . باربری وانت پیکان برای حمل مبل ، بارهای سبک و اغلب با مسافت کم استفاده می شود و باربری ایرانکس برای مسافت های طولانی از وانت نیسان استفاده می کند .

 

 

 

باربری-وانت-پیکان

 

آیا نرخ کرایه وانت نیسان با نرخ کرایه وانت پیکان متفاوت است ؟

 

برخی تصور می کنند که نرخ کرایه وانت بار تهران به وسیله باربری وانت پیکان و یا وانت نیسان متفاوت است . اما این تصور اشتباه است و نرخ کرایه وانت بار درون شهری و برون شهری با پیکان وانت و نیسان وانت کاملا یکسان است .

اما استفاده از نیسان وانت مقرون به صرفه تر است هم به دلیل اینکه بار بیشتری از وانت پیکان در آن جای می گیرد و هم اینکه نسبت به وانت پیکان مستحکم تر است و راننده های آن برای رانندگی در جاده ها ، تجربه و مهارت بیشتری دارند .

 

 

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

 

برای اطلاع از قیمت باربری بین شهری نیسان وانت و باربری وانت پیکان ، کافی است به لیست قیمت زیر مراجعه نمایید و یا در صورت لزوم با شماره های دفتر مرکزی باربری و حمل بار ایرانکس تماس بگیرید . کارشناسان ما در خدمت شما هستند .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری وانت ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

 

باربری ایرانکس متخصص باربری و حمل و نقل مبلمان به شهرستان

 

اگر قصد حمل مبل به شهرستان و یا نقاط مختلف تهران را دارید مشخصات مبل خود را به ما بدهید تا با درنظر گرفتن حجم آن خودروی متناسب جهت بارگیری و ارسال به آدرس شما اعزام شود .

 

خودروهای نیسان و پیکان وانت باربری حمل مبلمان ایرانکس مجهز به پتو و چادر برزنت و همچنین تجهیزات کامل جهت حفاظت از محموله ارسالی هستند .

 

شرکت ایرانکس در امر باربری مبل یافت آباد و حمل بار به شهرستان با وانت پیکان و نیسان ، در خدمت شما عزیزان است .

 

 

 

پیک وانت بادپا

 

شرکت حمل و نقل کالای تهران با نام تجاری پیک بادپا با هدف خدمات حمل و نقل خرده بار شهری در سال 1374 تاسیس شده است . با تماس با شماره 8282 می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بار خود را از مبدا تا مقصد مورد نظرتان ارسال نمایید .

 

 

 

مطالب مرتبط

باربری با وانت

وانت بار ارزان مشهد

وانت بار اسنپ

وانت بار ارزان

هزینه حمل مبل به شهرستان

 

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریحمل مبلنیسان باروانت بار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!