کرج ، مرکز استان البرز ، یکی ازکلان شهر های ایران است که بعد از استان تهران و مشهد ، پر جمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود . این شهر بعد از تهران ، دومین شهر مهاجر پذیر ایران است . شرکت باربری ایرانکس بدلیل پاسخگویی به نیاز های باربری و حمل بار مردم عزیز این شهر که به ایران کوچک معروف است ، خدمات حمل ونقل خود را در کرج گسترش داده است تا بتواند رضایت مشتریان خود در این شهر را نیز با سرویس دهی سریع و به موقع ، راضی کند .

 

 

 

باربری نیسان کرج

 

 

 

مشاور رایگان حمل بار باربری کرج به شهرستان

 

در هر کجای کرج هستید ، عظمیه ، مهرشهر ، گوهر دشت یا محمد شهر و … ، کافی است با شماره تلفن دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ، بهترین خدمات را دریافت نمایید .

 

 

شماره تماس باربری کرج ایرانکس

 

0912-9252400

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی تهران باربری ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

خدمات باربری کرج به شهرستان شامل حمل انواع بار و اثاثیه منزل توسط کامیونت مسقف و روباز و انواع وانت پیکان و نیسان به هموطنان گرامی ارائه می شود .

یکی از پر اهمیت ترین موارد در ارسال بار و اثاثیه ، جلوگیری از صدمات احتمالی به بار میباشد . اغلب مشتریان نگران ضربات ناشی از جابجایی بار در مسیر هستند . شرکت باربری و حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار با آموزش دادن پرسنل خود با هدف تکریم مشتری و نیز حمل بار به صورت ایمن و ارائه بیمه نامه معتبر آسیا با مبلغ درخواستی مشتری تا سقف نامحدود ، تمامی نگرانی های مشتریان گرامی را پایان می دهد .

بیمه رایگان حمل بار تا سقف ۵ میلیون تومان در هر بارنامه ، هدیه باربری نیسان کرج به مشتریان عزیز است .

 

 

 

هزینه باربری نیسان در کرج

 

با توجه به وضعیت هوا و ترافیک راه ها ، بخصوص راه های پر تردد ، نرخ کرایه نیسان و وانت تا حدودی تغییر می کند . با این حال شرکت حمل بار ایرانکس کوشیده تا بتواند با کمترین نرخ کرایه باربری ، مشتریان خود را راضی نگه دارد .

برای اطلاع از لیست قیمت باربری کرج شرکت وانت بار ایرانکس کافی است با شماره تلفن های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید . کارشناسان و مشاوران ما شما را در یافتن بهترین راه ممکن ، یاری می رسانند .

 

 

 

مطالب مرتبط 

حمل بار کرج

وانت بار شهرستان

باربری تهران به شهرستان

وانت بار کرج

باربری کرج به شهرستان

باربری بین شهری کرج

باربری وانت بین شهری

باربری کرج

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریباربری و حمل بار کرجباربری و وانت بار غرب تهرانبیمه حمل بارحمل اثاثیه منزلحمل بارنیسان باروانت بار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!