باربری نیسان تهران به شهرستان 

باربری نیسان شرق تهران ، نیسان بار غرب تهران ، باربری شمال تهران ، باربری جنوب به شهرستان ، باربری نیسان رشت ، باربری تهران به گرگان و … از خدمات باربری ایرانکس است .

رانندگان عزیزی که به دنبال اعلام بار نیسان تهران ، اعلام بار نیسان اصفهان و … هستند می توانند با عضویت در کانال اعلام بار نیسان ایرانکس ، بار مورد نظر خود را بیابند .

کانال اعلام بار تلگرامی نیسان ایرانکس

شرکت حمل بار و باربری بین شهری ایرانکس در تمامی فیلدهای حمل و نقل درون شهری و برون شهری فعالیت گسترده ای دارد . چه باربری نیسان تهران و شهرستان و چه اتوبار تهران و شهرستان . این شرکت تمام تلاش خود را بر پایه رضایت مشتریان عزیز قرار داده تا مشتریان با خیالی آسوده بتوانند بار خود را به مقصد برسانند .

باربری نیسان ایرانکس ، در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی است . باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری در شرق تهران و باربری غرب تهران ، قسمتی از فعالیت های گسترده نیسان بار تهران ایرانکس است .

اما فعالیت عمده این شرکت باربری نیسان و وانت از تهران به شهرستان و بالعکس است که با کمترین نرخ کرایه ممکن ، این کار را انجام می دهد .

نرخ کرایه نیسان بین شهری در نیسان بار تهران

لیست قیمت باربری تهران به شهرستان قیمت و هزینه وانت بار و نیسان بار تهران به شهرستان را نشان می دهد . .

برای کسب اطلاع از نرخ کرایه خاور و کامیون بین شهری با شماره تلفن های باربری بین شهری ایرانکس تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

   

اصولا باربری ها و باربری نیسان در ایران به طرق مختلف مشغول به فعالیت هستند . در اینجا تصمیم داریم راجع به تفاوت کار باربری ها ، بار برای نیسان ، نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری ، کمی توضیح دهیم تا بیشتر با مفهوم و نحوه کار باربری ها آشنا شوید .

باربری نیسان تهزان

تعریف باربری

باربری در فرهنگ لغت معین به معنی موسسه ای است که امورحمل و نقل کالا را برعهده دارد و در فرهنگ لغت دهخدا و عمید نیز باربری به معنی بار بردن ، جابجایی بار و بنگاهی که به حمل و نقل کالا و بار می پردازد گفته می شود .

 باربری نیسان

مفهوم باربری در نگاه کلی

باربری در زمینه کلی حمل و نقل کالا و بار از نقطه ای به نقطه دیگر تعریف دارد ولی در جزییات کار باربری ها و نحوه عملکرد آنها با یکدیگر متفاوت است .

بطور مثال باربری های بزرگی که شبیه بنگاه ها عمل می کنند و کار آنها جمع آوری و ارسال خرده بار های مردم است که به دو دسته انبار به انبار و درب به درب فعالیت دارند .

آشنایی با باربری های دربستی نیسان و کامیون و … و تفاوت آنها با باربری های خرده بار

اکنون میخواهیم کمی راجع به باربری نیسان و کامیون ها صحبت کنیم . باربری وانت نیسان و انواع کامیون ها به گونه ای فعالیت می کنند که شباهت زیادی با باربری های خرده بار ندارد ولی در حالت کلی جابجایی و حمل بارهای سنگین تر و یکجا را برعهده دارند .

در واقع مشتریانی که در قالب شخص یا شرکت جهت جابجایی بار و اسباب منزل یا شرکت و همچنین دستگاه های صنعتی و اداری و … با باربری هایی تماس می گیرند که بارشان را فقط با یک خودرو و به صورت دربست جابجا کنند و دیگر باری کنار بار آنها قرار نگیرد .

ثبت سفارش

با توجه به میزان بار ، خودروی متناسب با آن بار را از باربری درخواست می کنند و پس از ثبت سفارش و مراحل صدور بارنامه و اعلام مقدار ارزش کالا و بیمه درخواستی ، خودروی متناسب با آن سفارش از طرف باربری برای سفارش دهنده اعزام می شود .

نکته قابل توجه برای مشتریان عزیز این است که باید مراقب باشند تا بارخود را به راننده های شخصی که بصورت مستقل از باربری و پایانه ها کار می کنند تحویل ندهند . چرا که وقتی برای محموله اعزامی شما بارنامه ای رسمی صادر نشود احتمال توقف خودرو و بار شما در پارکینگ ، توسط پلیس راه زیاد است و در این صورت خسارت های ناشی از توقف بار و خودرو نیز گاهی بیشتر از حد تصور است ، جدا از رفت و آمد و زمانی که برای ترخیص خودرو می بایست صرف شود .

نکته مهم دیگر این است که زمانی که بار شما توسط باربری ها ثبت سفارش می شود در صورت بروز هرگونه خسارت و تاخیر و مشکلات احتمالی ، متصدی باربری در حد ممکن و با استفاده از اختیارات خود در حد توان با شما همکاری نموده و از جایی که تجربه صاحبان باربری در این زمینه زیاد است به عنوان مشاور و ارائه دهنده راهکار برون رفت از شرایط بحرانی تاثیر چشمگیری در این مواقع دارند .

نکات مهم در مورد بیمه حمل بار و تضمین سلامت مرسوله یا محموله ارسالی

 

نکته دیگر این است که اگر محموله مشتریان توسط باربری ها حمل و جابجا شود با حداقل هزینه ، ارزش مرسوله ،  بیمه می شود و شما می توانید با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی بار خود را به مقصد مورد نظر حمل نمایید .

تعرفه ارزش بار در باربری ها با توجه به پوشش و نوع بیمه ها و نوع خودرو درخواستی شما متفاوت است . هرچه خودروی درخواستی شما بزرگتر باشد مبلغ بیمه آن کمتر است .

تعرفه تقریبی بیمه حمل بار انواع خودروها

به عنوان مثال بارهای حجیم و بزرگی که تناژ بالایی دارند توسط تریلی های کشنده یا ترانزیت حمل می شوند که بیمه آنها از نوع بیمه باربری با بارنامه های دولتی است و به ازای هر یک میلیون تومان ارزش کالا مبلغ تقریبی بین  400 تا 800 تومان با احتساب ارزش افزوده محاسبه می شود .

مبلغ بیمه کامیون ها هم تقریبا با همین نرخ محاسبه می شود اما در بارهای کوچکتر که خودروی متناسب با آن وانت بارها هستند مبلغ بیمه بطور تقریبی به ازای هر یک میلیون تومان از 1200 تا 1300 تومان محاسبه می شود .

شاید بخواهید بپرسید دلیل این اختلاف قیمت ها چیست ؟

در پاسخ باید بگوییم که یک مورد تفاوت نرخ شرکت های بیمه هست ، مورد دیگر نوع بیمه ها و پوشش آنها با یکدیگر متفاوت است و مورد سوم که از طرف شرکت بیمه تصمیم گیری می شود این است که شرکت های بیمه با توجه به تجربه و شناخت میزان بار و خودروی ها به این نتیجه رسیده اند که خودروهای کوچکتر مانند انواع وانت ها به دلیل سبک تر بودن آنها و اینکه نسبت به خودروهای بزرگتر سریع تر حرکت می کنند بیشتر دچار حادثه و ایجاد خسارت برای محموله ها می شوند .

کامیون

اما خودروهای بزرگتر مانند کامیون و تریلر ها به دلیل حجم و ارزش بیشتر باری که حمل می کنند با شتاب و سرعت کمتری حرکت می کنند و احتیاط بیشتری در جابجایی بارها دارند و در نتیجه کمتر باعث خسارت می شوند و این موضوع نیز با میزان پرداخت خسارت از طرف بیمه رابطه مستقیم دارد .

البته موارد دیگری همچون کیفیت فنی و استاندارد های خودرو و نوع باربری ها یا پایانه ها نیز در تعیین نرخ بیمه تاثیر گذار هستند و این مطالب کلیات موضوع بود که برایتان شرح داده شد .

باربری های بار دربستی نیز به دو دسته اصلی تقسیم می شوند . باربری هایی که از وزارت راه مجوز خود را اخذ می نمایند و باربری هایی که از اتحادیه تاکسی بار و کامیونداران اخذ جواز می کنند .

در واقع نمی توان گفت که کدام یک معتبر تر هستند چون برای اخذ هر دو مجوز مراحل قانونی تقریبا یکسانی دارد اما گاهی تفاوت اندک در ارائه مدارک و شرایط دریافت اخذ جواز با توجه به شرایط شخص مراجعه کننده و متقاضی ، باعث انتخاب یکی از مراحل اخذ مجوز از طرف آنها می شود .

مطالب مرتبط

باربری نیسان شرق تهران

باربری نیسان کرج

کرایه باربری نیسان

اسنپ باربری

حمل بار با وانت نیسان به شهرستان ، حمل بار با کامیونت به شهرستان

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!