باربری نیسان اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای بزرگ ایران است . حمل و نقل و باربری نیسان اصفهان به تمام شهرهای ایران بسیار زیاد است ؛ علی الخصوص به دلیل اینکه تقریبا در مرکز ایران قرار دارد و شاه راهی میان شهرهای شمالی و جنوبی کشور است .

 

از این رو شرکت ایرانکس دارای مجوز رسمی ازاتحادیه باربری با هدف خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان خود ، در شهر اصفهان نیز مانند اغلب شهرهای ایران اقدام به ایجاد باربری نیسان و وانت کرده است و باربری نیسان اصفهان بصورت فعال برای حمل بار مشتریان گرامی به تهران و سایر شهرهای ایران ، عمل می کند .

 

 

باربری نیسان اصفهان

 

 

بزرگترین ناوگان باربری اصفهان بین شهری 

 

مجهز به خودروهای نیسان ، انواع کامیونت روباز ، مسقف و بغل باز شو 

 

 

 

نرخ باربری اصفهان

 

اگر در کلان شهر اصفهان هستید و یا نیاز دارید کالایی از اصفهان به شهر مورد نظرتان ارسال شود ، کافی ست با شماره تلفن های باربری ایرانکس تماس بگیرید و بار نیسان اصفهان خود را به ما بسپارید . ما در اسرع وقت و با بالا ترین کیفیت ارسال از نظر ایمنی ارسال و خوش برخوردی کادر حمل و نقل ، و پایین ترین قیمت ممکن کالای شما را به مقصد می رسانیم .

 

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری اصفهان به صفحه  “لیست قیمت”  مراجعه نمایید .

 

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری نیسان اصفهان ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

مشاور رایگان حمل بار و وانت تلفنی اصفهان :   09129252400

 

 

 

 

باربری های مجاز اصفهان

 

لطفا توجه نمایید تمام باربری هایی که در مرورگر خود جستجو  می کنید مجاز نیستند و تنها باربری هایی به عنوان نیسان بار اصفهان ، معتبر شناخته می‌شوند که اتحادیه اصناف باربری ، آن‌ ها را تایید کرده باشد و شماره تلفن باربری در اصفهان در پایگاه اطلاعاتی اصناف کشور ثبت شده باشد .

 

شما میتوانید در صورت تخلف باربری یا دریافت مبلغ غیر متعارف به آدرس اتحادیه خدمات عمومی کالا و حمل و نقل برون شهری واقع در اصفهان شاهپور جدید انتهای خیابان امیرکبیر خیابان مهارت مقابل شهرداری منطقه 12 مراجعه نمایید .

 

 

مطالب مرتبط

باربری اصفهان 

وانت بار و نیسان بار اصفهان به تهران

باربری بین شهری

نیسان بار اصفهان

باربری وانت و کامیونت و خاور اصفهان

وانت بار اصفهان 

اسنپ بار اصفهان

حمل بار از اصفهان به تهران 

وانت نیسان بار شهرکرد

باربری یخچالدار اصفهان

باربری اصفهان تریلی

باربری شهرکرد

Tags: , , , , ,