شرکت حمل و نقل ایرانکس در زمینه باربری نیسان شیراز ، شما را در امر باربری شیراز به اصفهان ، باربری از شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به بندرعباس ، باربری از شیراز به مشهد و باربری شیراز به تهران زیر نظر نرخ اتحادیه باربری شیراز در کنار دیگر باربری های دیگر شیراز از جمله باربری شیراز ده پیاله و باربری خلیج فارس شیراز و … یاری می رساند .

قیمت باربری شیراز

برای اطلاع از لیست قیمت باربری شیراز ، با شماره های باربری ایرانکس تماس بگیرید . نرخ کرایه وانت بار تهران به شیراز را می توانید در صفحه “لیست قیمت” ایرانکس مشاهده کنید .

باربری شیراز با در اختیار داشتن انواع ماشین‌ های مجهز آمادگی خود را برای ارائه کلیه خدمات باربری ، ارسال انواع بارهای سبک و سنگین صنعتی و فروشگاهی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به هموطنان عزیز اعلام می‌ کند .

اتوبار و حمل بار ایرانکس دارای انواع ماشین های متوع برای باربری و حمل اثاثیه منزل از جمله : کامیون ، کامیونت ، وانت بار ، نیسان  آماده خدمت رسانی می باشند .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۷-۴۵۶۸۱۰۰

بیمه آسیا

پس ازثبت سفارش و صدور بارنامه معتبر روی هر بارنامه ارزش کالا و مهر بیمه به همراه شماره قرارداد درج می شود که امکان استعلام از طریق شماره قرار داد بیمه از بیمه مرکزی آسیا وجود دارد .

 خودرو ها مجهز به پتو و موکت و در صورت سفارش مشتریان نایلون حباب دار ضربه گیر هستند و سعی کرده ایم با بکارگیری راننده های مجرب و آشنا به مسیر درخواستی مشتری ، کیفیت خدمت رسانی به هموطنان گرامی را در امر حمل کالاهای بین شهری به حداکثر ممکن برسانیم .

مطالب مرتبط

شماره وانت بار شیراز

باربری از شیراز به تهران

حمل بار شیراز

وانت بار بندرعباس

نرخ حمل بار در  شیراز ، نرخ باربری از شیراز به تهران 

باربری وانت نیسان

تعرفه حمل بار بین شهری سال ۹۹

باربری بین شهری شیراز

باربری یخچالدار شیراز

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!