باربری شیراز

شرکت حمل و نقل ایرانکس در زمینه باربری نیسان شیراز ، شما را در امر باربری شیراز به اصفهان ، باربری از شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به بندرعباس ، باربری از شیراز به مشهد و باربری شیراز به تهران زیر نظر نرخ اتحادیه باربری شیراز در کنار دیگر باربری های دیگر شیراز از جمله باربری شیراز ده پیاله و باربری خلیج فارس شیراز و … یاری می رساند .

 

 

 

قیمت باربری شیراز

 

برای اطلاع از لیست قیمت باربری شیراز ، با شماره های باربری ایرانکس تماس بگیرید . نرخ کرایه وانت بار تهران به شیراز را می توانید در صفحه “لیست قیمت” ایرانکس مشاهده کنید .

باربری شیراز با در اختیار داشتن انواع ماشین‌ های مجهز آمادگی خود را برای ارائه کلیه خدمات باربری ، ارسال انواع بارهای سبک و سنگین صنعتی و فروشگاهی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به هموطنان عزیز اعلام می‌ کند .

اتوبار و حمل بار ایرانکس دارای انواع ماشین های متوع برای باربری و حمل اثاثیه منزل از جمله : کامیون ، کامیونت ، وانت بار ، نیسان  آماده خدمت رسانی می باشند .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

مشاور رایگان حمل بار : 09129252400

 

 

 

بیمه آسیا

 

پس ازثبت سفارش و صدور بارنامه معتبر روی هر بارنامه ارزش کالا و مهر بیمه به همراه شماره قرارداد درج می شود که امکان استعلام از طریق شماره قرار داد بیمه از بیمه مرکزی آسیا وجود دارد .

 خودرو ها مجهز به پتو و موکت و در صورت سفارش مشتریان نایلون حباب دار ضربه گیر هستند و سعی کرده ایم با بکارگیری راننده های مجرب و آشنا به مسیر درخواستی مشتری ، کیفیت خدمت رسانی به هموطنان گرامی را در امر حمل کالاهای بین شهری به حداکثر ممکن برسانیم .

 

 

مطالب مرتبط

شماره وانت بار شیراز

باربری از شیراز به تهران

حمل بار شیراز

وانت بار بندرعباس

نرخ حمل بار در  شیراز ، نرخ باربری از شیراز به تهران 

باربری وانت نیسان

تعرفه حمل بار بین شهری سال 97

باربری بین شهری شیراز

باربری یخچالدار شیراز

Tags: , , , ,