باربری شهرک صنعتی نظرآباد

شرکت وانت بار ایرانکس برای آن دسته از هموطنانی که در شهرک صنعتی نظرآباد مشغول فعالیت هستند ، باربری تحت عنوان باربری شهرک صنعتی نظراباد ایجاد کرده تا صنعتگران عزیز بتوانند برای ارائه خدمات صنعتی خود به تهران ، کرج و دیگر شهر ها ، بدون دغدغه و به راحتی از این خدمات در امر ارسال کالا با وانت بار و نیسان بار ، استفاده نمایند .

 

 

باربری نظرآباد

 

 

شهرک صنعتی نظر اباد با مساحتی بالغ بر 243 هکتار ، در استان البرز و در نزدیکی شهرک صنعتی هشتگرد و اشتهارد قرار دارد . به همین دلیل وانت بار ایرانکس که در امر باربری شهرک صنعتی هشتگرد ، باربری شهرک صنعتی اشتهارد و وانت بار کرج فعالیت دارد ، می تواند به تمامی این نقاط ، وانت و نیسان ارسال کند تا در امر ارسال بار ، در زمان صرفه جویی شود .

 

 

 

 

 

شماره تماس باربری کرج ایرانکس

 

0912-9252400

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

لیست قیمت وانت بار نظرآباد

 

برای اطلاع از لیست قیمت وانت بار شهرک صنعتی نظر آباد ، با کارشناسان شرکت ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

 

 

آدرس شهرک صنعتی نظرآباد : اتوبان تهران- قزوين ، كيلومتر 75 اتوبان قزوين – جنوب شهر نظر آباد شهرک صنعتی سپهر یکی از شهرک های صنعتی نظراباد است که در آن کارخانجات زیادی از جمله کارخانجات مواد خوراکی و بهداشتی وجود دارد .

 

 

 

 

فاصله شهرک صنعتی نظرآباد تا شهر های اطراف چقدر است ؟

 

فاصله شهرک صنعتی نظر آباد تا تهران ، 90 کیلومتر

فاصله نظرآباد تا قزوین 73 کیلومتر

فاصله نظراباد تا کرج 38 کیلومتر

فاصله نظر آباد تا اشتهارد 44 کیلومتر

 

 

 

 

شهرستان نظرآباد کجاست ؟

 

 

باربری نظرآباد

 

شهرستان نظر آباد در جنوب غربی استان البرز و به مرکزیت نظرآباد قرار دارد . این شهرستان قدمتی حدود نه هزار سال دارد و نمونه اولین خشت دست ساز بشر توسط باستان شناسان در این منطقه یافت شده است .

شهرستان نظر اباد به دلیل نزدیکی به جاده ترانزیت و آزاد راه تهران تبریز و راه آهن تبریز سبب صنعتی شدن این منطقه شده است به طوری که کارخانه نساجی مقدم نقطه عطف آبادانی این منطقه می باشد .

 

این شهرستان به شهرستان ساوجبلاغ نزدیک است و ترکی ساوجبلاغی یکی از شاخه های ترکی آذربایجانی است که زبان عموم مردم شهر نظرآباد است . 

شهرستان نظرآباد مهد روستا زادگان دانشمندی است که در راه آبادانی ایران بسیار تلاش نموده اند . نمونه بارز این بزرگان دکتر محمد مصدق است .

 

 

مطالب مرتبط

باربری شهرک صنعتی اشتهارد

باربری و وانت بار کرج

باربری و وانت بار شهرک های صنعتی 

باربری کامیون کرج

باربری تریلی کرج

باربری شهرک صنعتی بهارستان کرج

باربری شهرک صنعتی هشتگرد

 

Tags: , , , , , ,