باربری شهرستان به تهران

باربری شهرستان به تهران در موسسه حمل بار ایرانکس

شرکت باربری تهران با نام رسمی ایرانکس ، و دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و حمل کالا ، با همکاری شعبات مختلف خود در شهرستان ها ، در امر باربری شهرستان به تهران ، بیش از یک دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده است . این شرکت در امر حمل اثاثیه منزل به شهرستان و از شهرستان به تهران ، حمل انواع بار به شهرستان با وانت نیسان و حمل بار از شهرستان به تهران با نیسان ، مشغول به خدمت رسانی است .

باربری ایرانکس برای جلب رضایت مشتریان ، با کمترین نرخ کرایه وانت بار شهرستان آماده پذیرش سفارش از شما هموطنان عزیز در هر کجای کشور پهناور ایران است .

باربری شهرستان به تهران

یکی از دلایل این نرخ پایین و باربری ارزان بودن ایرانکس ، استفاده از نیسان برگشتی است . بدین معنا که ماشینهای حمل بار از تهران به شهرستان ، بار خود را حمل می کنند و برای برگشت ، بدلیل اینکه بدون بار ، مسیر را برنگردند ، با کرایه کمتری سفارش را می پذیرند . از مزیت های این روش این است که سود و کرایه نهایی برای راننده و باربری کمتر می شود اما  تعداد سفارشات بالا می رود و هم مشتری با این کرایه ها راغب تر است بار خود را به این باربری ها سفارش دهد و هم راننده مدت زمان زیادی را برای بار زدن به شهر مورد نظر خود صرف نمی کند و مجبور نمی شود که بدون بار برگردد . 

به همین دلیل این شرکت توانسته است با قیمت های ارزان تر نسبت به باربری های دیگر ، در امر باربری ارزان و حمل بار و کالای با کمترین هزینه ، فعال باشد .

برای اطلاع بیشتر در امر نیسان برگشتی ، “اینجا” کلیک کنید .

نرخ باربری تهران به شهرستان

در لیست قیمت باربری تهران به شهرستان ایرانکس می توانید قیمت ارسال بار با وانت نیسان را مشاهده نمایید . و در صورت نیاز به اطلاع از نرخ کرایه شهرستان به تهران با شماره های باربری ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری بین شهری ایرانکس

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

مطالب مرتبط

قیمت باربری تهران به شهرستان

باربری غرب تهران به شهرستان

ارسال خرده بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل بار به شهرستان با وانت

حمل اثاثیه منزل به شهرستان

باربری نیسان وانت

باربری کرج به شهرستان

باربری بین شهری در تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!