باربری جنوب تهران به شهرستان

باربری نازی آباد ، باربری شهرری ، اتوبار یافت آباد ، اتوبار بعثت ، اتوبار رجایی ، اتوبار نسیم شهر ، همه و همه در یک باربری جمع شده اند ، در وانت بار جنوب تهران ایرانکس .

 

در میان شماره تلفن باربری های جنوب تهران ، شماره های زیر مربوط به باربری تهران به شهرستان و باربری جنوب ایرانکس است که می توانید در رابطه با باربری جنوب شرق تهران ، اتوبار نازی آباد ، اتوبار شهرری ، حمل اثاثیه شرق تهران و تمام نقاط تهران با مشاوران و کارشناسان ایرانکس مشورت کنید و از آن ها راهنمایی بخواهید .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری جنوب تهران ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

باربری جنوب

 

 

اتوبار گلچین و نسیم بار و … را می توان از باربری های جنوب تهران نامید .

 

 

شماره باربری ترمینال جنوب

 

در ترمینالهای اتوبوس رانی ، انبارهای باربری وجود دارند که می توانید از طریق آن ها ارسال خرده بار به شهرستان را انجام دهید که اغلب ترمینال های تهران را در بر می گیرد . مثل ترمینال مسافربری ایران پیما ، همسفر و …  . شماره های این باربری ها را می توانید از سایت ترمینال مسافربری جنوب تهران بیابید .

 

 

 

قیمت حمل اثاثیه منزل

 

شرکت ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا ، به دلیل استفاده از نیسان های برگشتی ، یک باربری برگشتی محسوب می شود و قیمت های باربری بین شهری آن نسبت به باربری های معمولی ، با توجه به کیفیت بالای خدمات ، بسیار پایین تر است . در لیست قیمت زیر می توانید این تفاوت قیمت را مشاهده نمایید .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

برای ثبت سفارش در باربری شبانه روزی ایرانکس ، به علت صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر ، لطفا تا قبل از ساعت 9 شب ، سفارش خود را قطعی و ثبت نمایید .

برای ارسال بار در روزهای تعطیل ، و آخر هفته ها ، لطفا سفارش خود را از یک روز کاری قبل رزرو نمایید تا سرویس شما بدون هیچ تاخیری انجام شود .

 

 

مطالب مرتبط

باربری نازی آباد

باربری جنوب تهران

وانت بار شرق تهران

وانت بار و نیسان بار غرب تهران

باربری جنوب شرق تهران

باربری در شهرری

باربری های جنوب تهران

باربری شمال شرق تهران

باربری غرب

باربری جنوب شوش

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریباربری و وانت بار جنوب تهرانحمل اثاثیه منزلحمل بارنیسان باروانت باروانت بار تهران به شهرستان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!