باربری جنوب غرب تهران

باربری جنوب غرب تهران در شرکت باربری ایرانکس

موسسه ایرانکس ، متخصص در امر باربری جنوب تهران به شهرستان ، باربری غرب تهران ، باربری جنوب شرق تهران ، اتوبار یافت آباد ، باربری جنوب غرب تهران ، وانت بار جنوب تهران و حمل اثاثیه شرق تهران دارای شعبه در پایانه باربری جنوب تهران .

برای ارسال خرده بار ها و کارتن های کوچک می توانید از باربری ترمینال جنوب استفاده نمایید تا هزینه ارسال شما پایین تر بیاید . شماره باربری ترمینال جنوب را می توانید از 118 بگیرید .

قیمت حمل اثاثیه منزل در باربری تهران به شهرستان

برای آگاهی از نرخ کرایه باربری جنوب تهران به شهرستان با وانت نیسان ، به لیست قیمت مراجعه نمایید . قیمت ها کارشناسی شده هستند و اعتقاد داریم بهترین راه موفقیت مادی و معنوی ، احترام و رعایت حقوق شهروندان است و به همین علت می کوشیم تا کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماییم .

اگر می خواهید نرخ کرایه تریلی بین شهری ، نرخ کرایه کامیون بین شهری و نرخ ترانزیت تهران به شهرستان را بدانید ، با دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس بگیرید .

خدمات باربری جنوب غرب تهران در مناطق 17 تا 19 شهرداری ارائه می شود . پس کافی است برای ارتباط با اتوبار بعثت ، اتوبار نازی آباد ، اتوبار شهرری ، اتوبار رجایی و … با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید . ما در جابه جایی ها همراه شما هستیم .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری جنوب غرب تهران ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

راستی بار نازی آباد به عنوان یکی از باربری های جنوب تهران مشغول به کار است . برای اطمینان از به سلامت رسیدن بار خود ، آن را به باربری های مجاز تهران بسپارید .

ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا ، کالای ارسالی شما را تا سقف 5 میلیون بیمه رایگان می نماید . ما به دلیل استفاده از نیسان های باربری برگشتی ، کمترین نرخ کرایه باربری تهران به شهرستان را داریم . برای دریافت اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید .

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید ، موسسه حمل بار ایرانکس ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .

باربری جنوب غرب تهران با کادری مجرب و حرفه ای شما را در امر جابجايی و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات و شرکت ها به صورت شبانه روزی حتي در ايام تعطيل یاری می رساند . کافی است تا قبل از ساعت 9 شب ، سفارش خود را رزرو کنید تا بتوانید از مزایای بارنامه معتبر و بیمه حمل کالای آسیا بهره مند گردید .

ارسال انواع ماشین وانت نیسان ، خاور ، تریلی ، تک و جفت ، با امکانات مجهز ایمنی بار شما در جاده ها

باربری و وانت بار تهران ارائه دهنده خدمات ارزنده برای مشتریانی است که باربری خود را به این شرکت می سپارند . از جمله این خدمات می توان باربری از تهران به شهرستان ، بیمه نامه حمل و نقل ، رانندگان مجرب و خوش اخلاق ، بیمه رایگان تا سقف 5 میلیون تومان و … اشاره کرد .

باربری-جنوب-غرب-تهران

جنوب غرب تهران

این محدوده شامل مناطق 17 ، 18 و 19 شهردازی تهران است .

منطقه 17 شامل محلات یافت آباد ، ابوذر غربی ، آذری ، امام زاده حسن(ع) ، زهتابی ، وصفنارد ، جلیلی ، گلچین ، سجاد ، زمزم ، مقدم ، ابوذر شرقی ، باغ خزانه و بلور سازی است .

منطقه 18 شامل خیابان‌ها و محلات خلیج فارس شمالی و جنوبی ، سعید آباد ، نوروز آباد ، شاد آباد ، کوی ۱۷ شهریور ، شهرک ولی‌ عصر شمالی و جنوبی ، شمس‌آباد ، تولید دارو ، ابراهیم‌ آباد ، یافت آباد شمالی و جنوبی ، شهرک مسلمین ، ارشد آباد ، ترک آباد ، عرب آباد ، شهرک قائم ، شهرک صاحب الزمان ، بازار آهن ، بهداشت ، شهرک امام خمینی و کوی فردوس است .

از جمله محلات مهم منطقه 19 می توان به محله شریعتی شمالی و جنوبی ، خانی آباد شمالی و جنوبی ، اسفندیاری و بستان ، شکوفه شمالی و جنوبی ، نعمت‌ آباد ، شهید کاظمی ، دولتخواه ، اسماعیل‌ آباد ، شهرک رسالت و بهمنیار اشاره کرد .

مطالب مرتبط

باربری شهرری

باربری نازی آباد

اتوبار نسیم شهر

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

اسامی باربری های تهران

حمل بار در تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!