باربری تهرانپارس ، وانت بار ارزان شرق تهران ، اتوبار در تهرانپارس

اگر در منطقه شرق تهران و تهرانپارس به دنبال باربری شرق تهران ، وانت بار ارزان شرق تهران ، باربری تهرانپارس و وانت بار تهرانپارس هستید ، و یا نیاز به باربری پیروزی ، باربری نارمک ، باربری حکیمیه ، باربری تهرانپارس استخر و یا باربری رسالت دارید ، با ما تماس بگیرید . شرکت باربری ایرانکس در زمینه ی باربری سردارجنگل ، باربری مرزداران ، باربری نیاوران و دیگر نقاط تهران نیز فعالیت دارد .

باربری خاور در تهرانپارس ، باربری تریلی در تهرانپارس ، حمل اثاثیه منزل تهرانپارس ، حمل بار و اسباب کشی در محدوده شرق تهران و حمل اثاثیه منزل در داخل تهران و یا از شرق تهران به شهرستان از دیگر خدمات باربری ایرانکس است . پس برای حمل بار خود به شهرستان ، کافی است با شماه تلفن های دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس بگیرید تا در اولین فرصت و کمترین زمان ، بهترین خدمات را دریافت نمایید .

باربری های تهرانپارس

برای یافتن لیست باربری های شرق تهران ، می توانید به سایت دیوار و شیپور مراجعه نمایید . اما دقت داشته باشید که تمام این باربری ها مجوزدار نیستند .

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری شرق تهران

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶

مشاوره رایگان شرکت حمل و نقل ایرانکس    ۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

تعرفه حمل بار بین شهری

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری بین شهری ، هزینه باربری و اتوبار ایرانکس ، هزینه حمل بار با خاور ، هزینه حمل بار با انواع ماشین یخچالدار و … با شماره تلفن باربری ایرانکس تماس بگیرید . هزینه باربری تهران به شهرستان در ” لیست قیمت “ باربری ایرانکس آمده است .

تهرانپارس

تهرانپارس نام محله ای در شرق تهران که مناطق ۴ و ۸ شهرداری را در بر می گیرد که خود ، شامل دو بخش تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی می شود .

تهرانپارس غربی از غرب به بزرگراه شهید باقری ، از شرق به بلوار شاهد ( پروین ) ، از جنوب به خیابان دماوند و از شمال به بزرگراه شهید زین‌ الدین محدود می‌ شود .

تهرانپارس شرقی از شرق به خیابان های ۱۳۹ و بخشی از خیابان شهید شفیعی مکرم (۱۳۵)، از غرب به بلوار شاهد ( پروین ) ، از جنوب به خیابان طالقانی و از شمال به بزرگراه شهید زین الدین محدود می‌شود .

در گذشته های دور ، این محله از روستا ها و آبادی ها تشکیل شده بود . در سال ۱۳۱۰ توسط یکی از سرمایه داران زرتشتی خریداری شد و تهرانپارس در آن جا ساخته شد و بعد ها توسط فرانسویان ، تهرانپارس مدرن ساخته شد و نام آن به تهران پاریس تغییر یافت که قبل از انقلاب ، محل اقامت تعداد زیادی از آمریکایی های مقیم ایران بود و با وقوع انقلاب از کشور خارج شدند .

مطالب مرتبط

لیست شرکتهای باربری تهران

حمل اثاثیه منزل شرق تهران

باربری شرق

باربری بین شهری شرق تهران

وانت بار نارمک

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!