باربری بین شهری تهران

باربری بین شهری تهران موسسه حمل بار ایرانکس

شرکت حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در امر باربری بین شهری تهران و شهرستان ، آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز است .

این موسسه با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در امر جابجایی کالا بین شهری و باربری برون شهری ، و ماشینهای مجهز به چادر برزنت و پتو و نایلون حباب دار ضربه گیر برای جلوگیری از ضربه خوردن اسباب و وسایل شما ، در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز گام بر می دارد .

آشنایی کامل به تمام نقاط کشور

سرویس دهی به صورت شبانه روزی و با بیمه اثاثیه ، با آشنایی کامل به تمام نقاط تهران و شهرستانها

با داشتن ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف و درانواع مختلف (خاور ، ایسوزو ، وانت و نیسان)

با رانندگان خوش اخلاق ، راه بلد ، خوش برخورد و با کارگران کاملا حرفه ای و کاردان در بسته بندی ، حمل اثاثیه و چیدمان

باربری-بین-شهری-تهران

تعرفه باربری بین شهری

در لیست قیمت باربری بین شهری تهران ، می توانید از نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری نیسان مطلع شوید . اگر بار شما به گونه ای است که  نیاز به چند عدد وانت دارید ، به نسبت تعداد ماشین ، نرخ کرایه باربری بین شهری افزایش می یابند . اگر برای ارسال و حمل بار خود نیازمند کامیونت یا کامیون هستید ، نیز هزینه حمل بار شما بر اساس نرخ کرایه کامیون بین شهری در آن روز محاسبه می شود .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری شهری تهران و باربری شهرستان ایرانکس

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

باربری ایرانکس با تکیه بر تجربیات خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ساکن تهران و شهرستان ارائه می نماید .

یکی از خدمات این شرکت ، حمل بار ریز و درشت با وانت بار و نیسان بار به صورت درون شهری در تهران و دیگر شهرستانها و برون شهری از تهران به شهرستانهای دیگر ، از شهرستان ها  به تهران و حتی از شهری به شهر دیگر می باشد . 

مبلغ ۵ میلیون تومان بیمه رایگان در هر بارنامه ، هدیه باربری بین شهری تهران به شما مشتری عزیز است . شما میتوانید بار ارسالی خود را تا سقف مورد نظر بیمه نموده که به ازای هر یک میلیون تومان بیمه ارسالی ، مبلغ ۱۲۰۰تومان به مبلغ پایه بارنامه اضافه خواهد شد .

مطالب مرتبط

تعرفه حمل بار بین شهری

باربری بین شهری تبریز

باربری تهران

باربری بین شهری در تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!