باربری بین شهری تعرفه باربری شهرستان

در باربری بین شهری نحوه محاسبه هزینه باربری و تعرفه باربری شهرستان ، بسته به نوع بار ، نوع خودروی حمل بار و مسافت مبدا تا مقصد ، تعرفه حمل بار متغیر است . برای مثال ارسال بار با وزن حدود 500 کیلو حمل و نقل بار با نیسان از تهران به اصفهان 750 هزار تومان است .

این مبلغ برای بار با وزن بیشتر که نیاز به خاور یا ایسوزو دارد ، یک میلیون و 300 هزار تومان می شود . اگر نوع بار یخچالی باشد و نیاز به وانت نیسان یخچالی داشته باشیم ، باز تعرفه باربری شهرستان تغییر می کند . و اگر بار برای ایسوزو یخچالی باشد ، نرخ کرایه افزایش می یابد .

حال این در شرایط آب و هوایی و سیاسی و اجتماعی معمولی است .

 

باربری بی نشهری تعرفه حمل بار شهرستان

 

ممکن است شرایط جوی به گونه ای باشد که رفتن به مقصد مورد نظر را سخت کند ( مثلا در شرایط برف و یخبندان حمل بار به سمت شمال غرب کشور مثل باربری بین شهری تبریز ) و یا به دلیل تعطیلات یا اتفاقات دیگر ، مسیر پر تردد و شلوغ باشد ( مثل مسیر های منتهی به شهرهای شمالی کشور ) .

ممکن است مبدا و یا مقصد مورد نظر از شهر دور باشد و مسیر صعب العبوری داشته باشد .

 

باربری بین شهری تعرفه حمل بار شهرستان

 

ممکن است در مواقعی به دلیل تعطیلات ، تعداد ماشین های حمل بار کم شوند .

در برخی مواقع نیز ممکن است باربری ها به دلیل کاهش سفارش بار و تعدا اندک در خواست و همچنین تعداد زیاد رانندگان در صف بارگیری با کرایه های کمتری جهت ارسال بار به شهرستان ، با صاحب بار و راننده توافق کنند .

 

در چنین شرایطی ممکن است با قیمت های متعارف و تعریف شده ( نرخ اتحادیه باربری ) ، نتوان راننده ای را یافت . و در این صورت قیمت ها اندکی تغییر می کند .

 

 

 

شماره تلفن باربری بین شهری ایرانکس

 

پس نرخ حمل بار بین شهری و تعرفه باربری تهران به شهرستان در شرایط مختلف ، اندکی متغیر است . برای اینکه بتوانید با اطمینان ، محموله خود را با قیمت مناسب به مقصد برسانید ، کافی است با شماره تلفن باربری شهرستان شرکت حمل و نقل ایرانکس تماس بگیرید .

از نرخ باربری اراک و نرخ باربری اهواز گرفته تا نرخ کرایه کامیون بین شهری و باربری بین شهری تریلی را می توانید از کارشناسان این شرکت جویا شوید .

 

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

مشاوره رایگان حمل بار ایرانکس  09129252400

 

 

برای یک جا به جایی اثاثیه منزل امن و مطمئن ، حتما دقت داشته باشید که باربری و اتوباری را انتخاب نمایید که زیر نظر اتحادیه موسسات حمل و نقل و اتحادیه باربری برون شهری باشد تا بتوانید از تضمین سلامت بار خود اطمینان حاصل نمایید .

حمل اثاثیه منزل به شهرستان توسط شرکت حمل بار  ایرانکس با ارسال کارگر حمل اثاثیه منزل تهران و شهرستان ، و با ارسال بار از اکثر نقاط ایران به نقاط دیگر کشور ، زیر نظر اتحادیه حمل بار و کالا فعالیت دارد و با کمک رانندگان مجرب و راه بلد و استفاده از ماشین های حمل و نقل مجهز ، شما را در ارسال بار و اثاثیه خود ، آسوده خاطر می کند .

 

باربری بین شهری تعرفه حمل بار شهرستان

 

 

نرخ کرایه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه تریلی 97 ) و نرخ کرایه وانت بار درون شهری و برون شهری عموما از روش های محاسبه نرخ کرایه حمل بار طبعیت نمی کند و باربری ها بر اساس شرایط مختلف و البته انصاف خود نرخ مصوب حمل بار باربری خود را مشخص می کنند . برای دریافت اطلاعات بیشتر مطلب زیر را بخوانید :

 

تعرفه حمل بار سال97

 

 

مطالب مرتبط

باربری بین شهری در تهران

باربری بین شهری کرج

باربری بین شهری اصفهان

باربری غرب تهران به شهرستان

باربری بین شهری مشهد

Tags: , , , , , , , ,