باربری ایسوزو یخچالدار کرج ، تعرفه حمل بار جاده ای

تعرفه کرایه کامیون  ، نرخ کرایه حمل بار تریلی 99 ، قیمت باربری تهران به شهرستان ، قیمت باربری اثاث منزل ، نرخ کرایه تریلی ترانزیت ، اینها عباراتی هستند که ممکن است برای اطلاع از نرخ کرایه حمل و نقل جاده ای ، به دنبال آن ها باشید . برای اطلاع از ویژگی های باربری یخچالدار ایسوزو کرج و تعرفه حمل بار جاده ای در شرکت باربری ایرانکس تا انتهای این مقاله با ما باشید .

باربری--ایسوزو-یخچالدار-کرج

اعلام بار ایسوزو یخچالدار

شرکت باربری بین شهری ایرانکس برای سرعت بخشیدن در امر حمل بار یخچالی ارزان به شهرستان ، سفارشات خود را در صورت نبود راننده ، در کانال تلگرام اعلام بار یخچالی و اعلام بار یخچالدار خود قرار می دهد تا راننده واجد شرایط به سرعت پیدا شده و برای حمل بار ، آماده شود .

این شرکت در راستای دیگر خدمات خود نیز اقدام به ایجاد کانال اعلام بار ایسوزو ، کانال اعلام بار نیسان (اعلام بار نیسان ، اعلام بار نیسان تلگرام ) ، کانال تلگرام اعلام بار خاور ( اعلام بار تلگرامی خاور ) ، کانال تلگرامی اعلام بار تهران در شرکت باربری تهران به شهرستان و اعلام بار تلگرامی اصفهان ( اعلام بار نیسان اصفهان ) نموده است .

حمل بار به شهرستان با نیسان و حمل بار به شهرستان با وانت

حمل اثاثیه منزل به شهرستان

باربری غرب تهران به شهرستان و حمل اثاثیه منزل غرب تهران

حمل اثاثیه منزل در جنوب تهران

حمل بار با ایسوزو یخچالدار

حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، میوه جات ، لبنیات ، گوشت و مرغ و مواد پروتئینی و … با ماشین های ترموکینگ دار با درجه بالا صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه از هر نقطه ایران به نقطه دیگر و حتی خارج از کشور با ماشین های ترانزیت یخچالدار در حمل بین المللی .

دارای انواع ماشین یخچالدار : تریلی ترانزیت یخچالدار ، کامیون یخچادار ، ایسوزو یخچالدار و نیسان یخچالدار

تعرفه های حمل و نقل جاده ای

عنوان شده که محاسبه نرخ کرایه حمل بار زمینی و نحوه محاسبه هزینه باربری بر حسب تن کیلومتر است . اما در واقعیت اینگونه نیست . نرخ کرایه باربری بین شهری  متفاوت هستند و به سختی می توان باربری پیدا کرد که تعرفه باربری بین شهری و لیست قیمت ثابت برای نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل ،  نرخ کرایه نیسان یخچالدار ، تعرفه کرایه تریلی و نرخ کرایه ماشین یخچالدار در اختیار عموم مردم قرار دهند . دلیل این امر و دلیل افزایش نرخ کرایه کامیون را می توانید در مطلب زیر بیابید .

تعرفه حمل بار بین شهری 99

برای اطلاع از نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار کرج ، نرخ کرایه تریلی ترانزیت یخچالدار و معمولی در تهران و شهرستان ، هزینه اسباب کشی در تهران ، تعرفه کرایه وانت بار تبریز ، هزینه حمل بار از بندرعباس به تهران ، قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان و … با دفتر مرکزی باربری کرج ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تلفن باربری کرج ایرانکس

026-32732702

0919-4302101

شماره تلفن دفتر مرکزی حمل و نقل یخچالدار تهران ایرانکس

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

باربری یخچالدار کرج ایرانکس آماده ارائه خدمت به شهرک های صنعتی کرج و البرز

مطالب مرتبط

باربری تریلی کرج

باربری شهرک صنعتی کمالشهر ( بهارستان کرج )

باربری کامیون کرج

باربری کرج

باربری یخچالدار تهران

کرایه ایسوزو یخچالدار

باربری شهرک صنعتی سیمین دشت

باربری نیسان یخچالدار

باربری یخچالدار گرگان

باربری شهرک صنعتی هشتگرد

حمل بار با ماشین یخچالدار

باربری یخچالدار در تهران

حمل بار کرج

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!