باربری اهواز

خدمات باربری اهواز ، باربری و حمل بار خوزستان

باربری اهواز به تهران ، باربری اهواز به اصفهان ، باربری اهواز به مشهد ، حمل بار و اثاثیه منزل در اهواز ، باربری اهواز به تبریز ، اتوبار اهواز و وانت بار اهواز از خدماتی است که در باربری اهواز ، حمل بار و باربری خوزستان زیر نظر اتحادیه باربری اهواز انجام می دهد . از دیگر شرکت های حمل و نقل در اهواز و شرکتهای حمل اثاثیه منزل اهواز می توان به باربری قدس اهواز ، باربری اهواز سریع ، باربری کرامت اهواز ، باربری وطن اهواز ، باربری شاهین اهواز و باربری پیشتاز بندر اهواز متخصص در زمینه باربری اثاثیه و بسته بندی و حمل اثاثیه منزل اهواز اشاره کرد که برخی در پایانه باربری اهواز مستقر می باشند .

برخی دیگر از شرکت های حمل و نقل در اهواز در باربری اهواز دیوار آمده است .

 

 

نرخ باربری اهواز

 

در باربری های اندیمشک ، باربری کرامت اهواز ، باربری های دزفول ، باربری غدیر خوزستان و … نرخ کرایه باربری و حمل بار به شهرستان و قیمت باربری اهواز عمدتا باید متناسب با نرخ اتحادیه باربری اهواز باشد . اما هر باربری برای تعیین قیمت باربری درون شهری و باربری بین شهری ، قوانین خاص خود را دارد .

هزینه باربری ترمینال نیز بر اساس قوانین ترمینال ها محاسبه می شود .

ادرس باربری وطن اهواز را نیز می توانید از سایت باربری وطن دریافت کنید .

 

 

 

 

هزینه باربری از تهران به شهرستان

 

قیمت باربری تهران به شهرستان در بخش ” لیست قیمت “ ایرانکس آمده است . برای آگاهی از هزینه باربری از اهواز به شهرهای دیگر با کامیون ، خاور و نیسان ، با دفتر مرکزی شرکت حمل و نقل ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری اهواز ایرانکس 

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

 

 

نرخ کرایه تریلی 97 و 98

 

تعرفه کرایه کامیون و کمرشکن اهواز نیز در باربری های مختلف متفاوت است . برای اطلاع از طریقه نرخ گذاری و تعرفه حمل بار با خاور و کامیون به اینجا مراجعه نمایید .

 

 

 

لیست باربری های اهواز

 

لیست باربری های اهواز و شماره تلفن باربری اهواز در سایت های شیپور و دیوار آمده است .

شرکت های باربری اهواز را با نام های خدمات اسباب کشی و حمل و نقل اهواز ، حمل اثاثیه منزل اهواز و وانت بار اهواز ، اتوبار در اهواز می توانید در آگهی ها بیابید .

 

از دیگر خدمات باربری اهواز ایرانکس  می توان به باربری دزفول ، باربری آبادان ، باربری ماهشهر ، باربری خرمشهر ، باربری اندیمشک ، باربری ایذه ، باربری بهبهان ، باربری مسجد سلیمان ، باربری بندر امام خمینی ، باربری رامهرمز و …. دیگر شهرهای استان خوزستان اشاره کرد .

 

مطالب مرتبط

باربری یخچالدار بندر عباس

وانت نیسان بار شهرکرد

باربری تهران کیش

باربری یخچالدار بوشهر

وانت بار بندرعباس

وانت بار بوشهر

باربری شهرکرد

Tags: , , , , , , ,