اتوبار غرب باربری تهرانسر

حمل اثاثیه منزل تهرانسر و خدمات اتوبار در تهرانسر به شهرستان از جمله سرویس‌ های شرکت حمل بار ایرانکس است . شما می‌ توانید با اطمینان خاطر از شرکت باربری غرب تهران تهرانسر (ایرانکس ) خدمات باربری و اثاث کشی و دریافت کنید . از دیگر فعالیت های شرکت حمل بار ایرانکس وانت بار غرب تهرانسر میتوان به اتوبار خلیج ، باربری دهکده و اتوبار کاشانی در باربری غرب تهران اشاره کرد .

اتوبار غرب تهرانسر

شماره تماس دفتر مرکزی اتوبار غرب تهرانسر ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

لیست قیمت وانت بار غرب تهران به شهرستان

برای اطلاع از هزینه حمل اثاثیه منزل تهرانسر در باربری غرب تهران و محدوده تهرانسر به صفحه لیست قیمت مراجعه نمایید .

اتوبار غرب تهرانسر

هزینه باربری تهرانسر

حمل اثاثیه از غرب تهرانسر به سایر نقاط تهران براساس ساعت حساب می‌شود و به شرح زیر است :

هزینه باربری به ازای سه ساعت ۱۶۰ الی ۱۸۰ هزار تومان ( با کامیونت مسقف )

هزینه کارگر به ازای سه ساعت ۴۰ هزار 

نحوه صحیح بسته بندی وسایل منزل چگونه است ؟

اصول بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل حمل اثاثیه منزلاست که عدم دقت کافی در آن باعث بروز خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد .

معمولا شرکت های باربری  و افراد متخصص کار بسته‌ بندی را انجام می‌دهند. آن‌ها تجربه و امکانات لازم برای بسته‌ بندی خوب را در اختیار دارند به طوری که حین حمل و نقل لوازم مشتریان مراقبت هستند که کمترین آسیب ممکن به اثاثیه منزل و یا لوازم اداری آن‌ها وارد شود .

آگاهی از اینکه برای هر وسیله و دستگاه چه نوع پوشش و عایقی لازم است تا از آسیبی به آن وارد نشود نیاز به تجربه و تخصص دارد وگرنه بدون آگاهی لازم از بسته بندی لوازم منزل و طرز انتقال وسایل شاید خسارات جبران ناپذیری به آن‌ ها وارد کنیم .

به طور مثال ممکن است برای بسته بندی و پکیج کردن از نوارهای لاستیکی غیر استاندارد و نازک و بدون مقاومت استفاده کنیم که در میان راه پاره شوند و یا اصطکاک لازم را به وجود نیاورند و کارگران حمل بار برای انتقال دچار مشکل شوند و یا اینکه در میان راه بسته‌ها خراب شود .

برای تماس با باربری ایرانکس در هر شهری که هستید کافیست با شماره های زیر تماس حاصل کنید و از نرخ روز دستمزد کارگر اسباب کشی و نرخ حمل اثاثیه منزل خبر دار شوید . در صورتی که مبدا و مقصد بار شما ، شهری غیراز تهران است همچنان میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید زیرا سامانه باربری و حمل بار ایرانکس با باربری هایشهرهای مختلف سراسر ایران در ارتباط است و این اطمینان را به شما خواهیم داد تا یک جایجایی مطمئن و بی دغدغه را تجربه نمایید . 

محله تهرانسر

تهرانسر محله ای در غرب تهران است که در منطقه ۲۱ تهران واقع شده است . این منطقه از شمال به بزرگراه شهید لشگری ، از جنوب به  بزرگراه فتح ، از غرب به بزرگراه آزادگان و از شرق به فرودگاه مهر آباد می رسد .

این محله خود به ۷ بخش تقسیم می شود . تهرانسر شمالی ، شرقی ، مرکزی ، غربی ، باشگاه نفت ، شهرک پاسداران و شهرک دریا .

دردوران سلطنت قاجار ، تهرانسر و محدوده اطراف آن شکارگاه های سلطنتی بوده است و به دلیل وجود چشمه ای در آن نزدیکی ، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده . در سال ۱۳۳۱ ، شرکت تعاونی کارکنان شرکت نفت زمین های این محله را ، از صاحب آن می خرد و شروع به ساخت خانه برای کارمندان شرکت نفت می کند و نام آن را تهرانسر می گذارد .

مطالب مرتبط

باربری دهکده

باربری زعفرانیه

وانت بار غرب تهران

باربری های تهرانسر

باربری غرب کرج

حمل اثاثیه منزل غرب تهران

باربری شمال تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!