پایانه باربری نسیم شهر استان تهران

پایانه باربری نسیم شهر استان تهران

مجتمع پایانه های باربری سنگین ایران استان تهران و پایانه باربری تهران نسیم شهر در جاده ساوه و در نسیم شهر واقع شده است . پایانه باربری نسیم شهر استان تهران در امر جابجایی کالای سنگین ، حمل بار سنگین با کامیون و 10 چرخ و پایانه باربری تهران تریلی در تهران و شهرستان فعالیت دارد .

 

 

پایانه باربری نسیم شهر استان تهران

 

 

پایانه باربری تهران بزرگ

 

اگر درخواست باری توسط  شماره تلفن های پایانه باربری نسیم شهر اعلام شود ، پایانه حمل و نقل کالای تهران با کمک سامانه های پیشرفته اعلام بار نسیم شهر ، نزدیکترین وسیله درخواستی مشتری را به محل اعزام می کند تا از نظر وقت صرفه جویی شود .

 

شرکت ایرانکس در سایت پایانه باربری تهران ، و در پایانه باربری نسیم شهر ، با دارا بودن غرفه فعال ، همواره کوشیده تا بتواند نیازهای مشتریان خود برای ارسال بار سنگین توسط کامیون و تریلی را پاسخگو باشد .

 

 

شماره تلفن پایانه باربری تهران

 

برای اعلام سفارش خود توسط شماره تلفن پایانه باربری نسیم شهر ، کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

بارنامه و بیمه نامه

 

تمامی بارهای شما توسط بیمه نامه معتبر دولتی در این پایانه ، بارنامه می شود و تحت پوشش بیمه آسیا قرار می گیرد . مشتری یا صاحب بار باید از پایانه درخواست کند که بارنامه آن معتبر و حتما داری مهر تلفن دار باشد .

مورد دیگر این است که اکثر باربری هایی که مجوز فعالیت حمل و نقل بار دارند کد مجوز یا نمایندگی خود را در بالای بارنامه یا مهر خود درج میکنند و این مطلبی است که کمتر به آن توجه می شود .

 

مشتری باید دقت داشته باشد اگر بار خود را بیمه می کند ، مبلغ درخواستی بیمه و ارزش کالا باید حتما در بارنامه درج شده باشد و همچنین مهر بیمه ها سربرگ و نام نمایندگی بیمه یا شماره قرارداد بیمه مربوطه باید در بارنامه یا نسخه مربوط به بیمه نامه که با بارنامه و شماره پلاک خودروی حمل بار تطابق داشته باشد .

 

چنانچه در مورد بارنامه و بیمه نامه دقت کافی از طرف مشتری اعمال نشود در صورت خسران یا مفقودی مرسوله خود مسئول میباشد و جبران کلیه خسارات برعهده خود مشتری است . 

 

مطالب مرتبط

پایانه باربری اسلامشهر

پایانه باربری اکبر آباد 

باربری نیسان اسلامشهر و رباط کریم

حمل بار

باربری تهران

 

پایانه باربری نسیم شهر استان تهران
5 (100%) 1 vote
Tags: , , , ,