وانت بار جنوب تهران

وانت بار جنوب تهران ، نیسان بار جنوب تهران

وانت بار جنوب تهران به عنوان یک وانت بار فعال در امر باربری با وانت و نیسان در جنوب تهران بصورت یک باربری و وانت بار شبانه روزی در خدمت شماست .

از جمله خدمات باربری جنوب تهران شرکت باربری ایرانکس می توان به سرویس  باربری در شهرری و اتوبار شهرری ، باربری نازی آباد ، باربری جنوب شوش و وانت بار شوش و باربری نعمت آباد اشاره کرد.

 وانت بار جنوب تهران   وانت بار ارزان جنوب تهران   باربری های جنوب تهران

 

وانت بار جنوب تهران

 

 

 

شماره تلفن های باربری جنوب تهران   

 

برای تماس با کارشناسان شرکت حمل بار ایرانکس و استعلام از قیمت های روز ، با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

امروزه تقریبا نمی توان کسی را پیدا کرد که برای حمل بار به وانت احتیاج پیدا نکرده باشد . معمولا تمامی خانواده ها ، شرکت ها و ادارات ، فروشگاه ها و… برای جابجایی و حمل بارهای خود ، احتیاج به نیسان بار دارند.

 

شما می توانید برای رفع تمامی نیازهای باربری و حمل بار خود با شرکت خدماتی حمل بار ایرانکس تماس گرفته و بر اساس نیاز و انتخاب خود از خدمات نیسان بار ، وانت بار و کامیونت های باربری شرکت با بهترین قیمت استفاده نمایید.

 

 

مشاوره رایگان حمل بار جنوب تهران  09129252400

 

 

لیست قیمت وانت بار 97

 

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

شرکت باربری و حمل بار ایرانکس با استفاده از وانت بار های مناسب و مطمئن و پرسنل مجرب و قابل اعتماد و خوش برخورد در هنگام حمل هر گونه بار با صرف کمترین هزینه و زمان شما را یاری می رساند.

 

 

شرکت ایرانکس برای آسودگی خیال مشتریان عزیز ، محموله های شما را با بیمه نامه معتبر بیمه آسیا ، تحت پوشش قرار داده و چنانچه ارزش کالاهای ارسالی برای وانت بیش از 5 میلیون تومان و برای کامیون بیش از 20 میلیون تومان باشد ، صاحب بار موظف است در زمان سفارش به دفتر باربری ارزش کالای خود را اعلام کند تا کل ارزش کالا در بارنامه ثبت شود .

 

 

 

مناطق جنوب تهران

 

جنوب تهران بخش وسیعی از مناطق تهران را در بر می گیرد . کلیه مناطق 15 ، 16 ، 17 ، 18 ، 19 و 20 جزو مناطق جنوبی تهران محسوب می شوند .

    

برخی از محله های منطقه 15 : شهرک‌ مشیریه ، شهرک‌ افسریه ، شهرک‌ بروجردی ، شهرک‌ سیزده آبان ، بزرگراه بسیج ، بزرگراه بعثت ، اتوبان امام علی ، اتوبان آزادگان  و خیابان خاوران

 

منطقه 16 : این منطقه از شمال به خیابان شوش ، از جنوب به بزرگراه آزادگان ، از شرق به خیابان فدائیان اسلام و از غرب به خیابان بهمن‌ یار محدود می‌شود .

 

منطقه 17 : این منطقه در جن‍وب غرب‍‍ی ش‍‍هر ت‍‍هران قرار دارد . از شم‍‍ال به خی‍‍اب‍‍ان قزوین و خی‍‍اب‍‍ان آذری ، از جن‍وب به پ‍‍ادگ‍‍ان قلعه مرغی حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا خی‍‍اب‍‍ان زمزم ، از شرق به خی‍‍اب‍‍ان‌ه‍‍ای نواب‌صف‍وی ، عب‍دال‍‍ه‍‍ی و مس‍تق‍ل و از سم‍ت م‍‍غرب به ج‍‍اده س‍‍اوه و یافت آباد می رسد .

 

برخی از محلات منطقه 18 : خلیج فارس ، شادآباد ، کوی ۱۷ شهریور ، شمس‌آباد ، تولیددارو ، شهرک ولی‌ عصر ، یافت آباد ، شهرک صاحب الزمان ، بازار آهن و …

 

برخی از محله های منطقه 19 : شریعتی ، خانی آباد ، نعمت‌آباد ، شهید کاظمی و …

منطقه 20 : منطقه ۲۰ تهران در واقع همان شهرری است .

 

 

مطالب مرتبط

وانت بار شرق تهران

وانت بار غرب تهران

قیمت حمل اثاثیه منزل

باربری جنوب شرق تهران

شماره تلفن های باربری های جنوب تهران

باربری وانت نیسان

 

وانت بار جنوب تهران
4.9 (98.95%) 19 votes
Tags: , , , , , ,