وانت بار تلفنی کرج

وانت بار تلفنی کرج

وانت تلفنی کرج در کنار وانت بار فردیس کرج ، وانت بار کرج گلشهر ، وانت بار مهرشهر و … به عنوان وانت بار ارزان کرج ، یکی از خدمات باربری ایرانکس در کرج و البرز است . آژانس وانت در کرج مانند وانت بار اسنپ کرج ( اسنپ بار کرج یا اسنپ وانت کرج ) ، پیک وانت کرج ، الوپیک وانت ( الو وانت ) نیز در فیلد باربری ارزان در کرج مشغول هستند اما مشکلاتی نیز در استفاده از این وانت بارها وجود دارد . برای اطلاعات بیشتر به مطلب زیر مراجعه نمایید .

 

 

 

 

وانت بار اسنپ

 

باربری ایرانکس برای رفع نیازهای مشتریان عزیز کرجی ، در امر کامیون باربری کرج برای حمل بار و اثاثیه به شهرستان نیز فعالیت می کند . پس اگر به دنبال باربری های کرج فردیس ( باربری فردیس کرج ، باربری اثاث منزل فردیس کرج ) ، باربری جاده ملارد ، باربری مارلیک ، باربری کیانمهر ، وانت بار کرج ، باربری 45 متری گلشهر کرج ، باربری های مهرشهر ( باربری فاز 1 مهرشهر تا باربری فاز ۴ مهرشهر ) ، باربری کرج شاهین ویلا ، باربری در باغستان کرج ، باربری کمالشهر کرج و باربری خوب در کرج هستید ، یکبار امتحان کنید . حتما مشتری دائمی ما خواهید شد .

 

 

 

 

 

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

 

برای اطلاع از تعرفه حمل بار بین شهری و نرخ کرایه وانت تلفنی کرج می توانید از لیست قیمت زیر استفاده نمایید .

 

 

لیست قیمت باربری نیسان کرج 1 لیست قیمت باربری نیسان کرج 2

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری کرج ایرانکس

 

026-32732702

026-32713772

0912-0191423

0912-9252400

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی تهران ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

 

حمل اثاثیه منزل با وانت بار کرج

 

کرایه حمل بار به شهرستان برای وانت پیکان و نیسان یکی هست .

تعدادی از شرکتهایی که در زمینه وانت بار کرج فعالیت می کنند شامل اعتماد بار کرج و باربری محمد شهر کرج می باشند . برای حمل بار این نکته را در نظر داشته باشید که ظرفیت پیکان وانت 500 تا 600 کیلوگرم و ظرفیت نیسان وانت حدود 2 تن می‌باشد .

در صورت نیاز به کارگر برای حمل بار هزینه آن به صورت جداگانه حساب می شود . هزینه دستمزد کارگر به ازای هر سه ساعتحدود 40 تا 50 هزارتومان است .

در صورتی که قصد ارسال بار خود به مبدا یا مقصد کرج را دارید ، با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

 

 

مطالب مرتبط

باربری قزوین

باربری نیسان کرج

باربری کرج به شهرستان

باربری بین شهری کرج

باربری یخچالدار کرج

نیسان بار کرج

باربری تریلی کرج

حمل بار کرج

باربری شهریار

 

وانت بار تلفنی کرج
5 (100%) 8 votes
Tags: , , , , , ,