وانت بار تلفنی کرج

وانت بار تلفنی کرج

وانت تلفنی کرج در کنار وانت بار فردیس کرج ، وانت بار کرج گلشهر ، وانت بار مهرشهر و … به عنوان وانت بار ارزان کرج ، یکی از خدمات باربری ایرانکس در کرج و البرز است . آژانس وانت در کرج مانند وانت بار اسنپ کرج ( اسنپ بار کرج یا اسنپ وانت کرج ) ، پیک وانت کرج ، الوپیک وانت ( الو وانت ) نیز در فیلد باربری ارزان در کرج مشغول هستند اما مشکلاتی نیز در استفاده از این وانت بارها وجود دارد . برای اطلاعات بیشتر به مطلب زیر مراجعه نمایید .

 

 

 

 

وانت بار اسنپ

 

باربری ایرانکس برای رفع نیازهای مشتریان عزیز کرجی ، در امر کامیون باربری کرج برای حمل بار و اثاثیه به شهرستان نیز فعالیت می کند . پس اگر به دنبال باربری های کرج فردیس ( باربری فردیس کرج ، باربری اثاث منزل فردیس کرج ) ، باربری جاده ملارد ، باربری مارلیک ، باربری کیانمهر ، وانت بار کرج ، باربری 45 متری گلشهر کرج ، باربری های مهرشهر ( باربری فاز 1 مهرشهر تا باربری فاز ۴ مهرشهر ) ، باربری کرج شاهین ویلا ، باربری در باغستان کرج ، باربری کمالشهر کرج و باربری خوب در کرج هستید ، یکبار امتحان کنید . حتما مشتری دائمی ما خواهید شد .

 

 

 

 

 

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

 

برای اطلاع از تعرفه حمل بار بین شهری و نرخ کرایه وانت تلفنی کرج می توانید از لیست قیمت زیر استفاده نمایید .

 

 

لیست قیمت باربری نیسان کرج 1 لیست قیمت باربری نیسان کرج 2

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری کرج ایرانکس

 

026-32732702

026-32713772

0912-0191423

0912-9252400

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی تهران ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

 

حمل اثاثیه منزل با وانت بار کرج

 

کرایه حمل بار به شهرستان برای وانت پیکان و نیسان یکی هست .

تعدادی از شرکتهایی که در زمینه وانت بار کرج فعالیت می کنند شامل اعتماد بار کرج و باربری محمد شهر کرج می باشند . برای حمل بار این نکته را در نظر داشته باشید که ظرفیت پیکان وانت 500 تا 600 کیلوگرم و ظرفیت نیسان وانت حدود 2 تن می‌باشد .

در صورت نیاز به کارگر برای حمل بار هزینه آن به صورت جداگانه حساب می شود . هزینه دستمزد کارگر به ازای هر سه ساعتحدود 40 تا 50 هزارتومان است .

در صورتی که قصد ارسال بار خود به مبدا یا مقصد کرج را دارید ، با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

 

 

مطالب مرتبط

باربری قزوین

باربری نیسان کرج

باربری کرج به شهرستان

باربری بین شهری کرج

باربری یخچالدار کرج

نیسان بار کرج

باربری تریلی کرج

باربری شهریار

 

وانت بار تلفنی کرج
5 (100%) 8 votes
Tags: , , , , , ,