نرخ کرایه حمل بار وانت برون شهری

نرخ کرایه حمل بار وانت برون شهری 

اغلب ما می دانیم که تقریبا امروزه نمی توان کسی را یافت که به دانستن نرخ کرایه حمل بار وانت بین شهری ، نرخ کرایه وانت بار در تهران ، نرخ کرایه وانت بار بین شهری اصفهان ، نرخ کرایه وانت بار بین شهری مشهد ، تعرفه کرایه وانت بار تبریز ، نرخ کرایه نیسان درون شهری ، نرخ کرایه نیسان یخچالدار ، نرخ کرایه حمل بار تریلی و حتی نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار نیاز پیدا نکرده باشد .

تقریبا تمامی مردم برای حمل بارهای خود بی درنگ با یک تماس تلفنی به کرایه یک نیسان وانت یا کامیون و یا تریلی ترانزیت می پردازند تا بر اساس بررسی و استعلام ارزانترین قیمت کرایه بار از باربری های مربوطه ، مشکل خود را در جابجایی اسباب و وسایل و حمل بار برطرف نمایند .

 

خودروهای مناسب و مطمئن با رانندگانی شایسته و قابل اعتماد نگرانی های شما را به هنگام حمل هرگونه بار با صرف کمترین هزینه و وقت کاهش می دهند .

نرخ حمل و نقل بار از تهران به شهرستان ها بستگی به روز در هفته ، شرایط آب و هوا ،فاصله مکانی به کیلومتر و نوع بار و نوع وسیله ی حمل بار می باشد .

 

نرخ کرایه حمل بار وانت برون شهری

به عنوان مثال 

 

در شرایط خاص مثل اعیاد و مراسم مذهبی و باستانی ، ممکن است با تغییر تعرفه باربری مواجه شویم . در جاده هایی که صعب العبور و کوهستانی هستند نیز به علت سختی حمل بار و افزایش زمان یا تاخیر و توقف های احتمالی در حین مسیر ، افزایش قیمت کرایه خواهیم داشت .

 

درزمان هایی که برخی جاده های پر رفت و آمد ، ترافیک شدیدی دارند ، مثل تعطیلات خاص در جاده های شمالی یا اتفاقاتی نظیر زلزله کرمانشاه و شهرها و استان های زلزله زده که منجر به ترافیک شدید در راه های منتهی به این مکانها شده بود ، نرخ حمل بار به آن شهرستان افزایش خواهد یافت .

 

البته ناگفته نماند که برخی از مردم جامعه این موضوع افزایش نرخ کرایه از طرف باربری ها را نوعی سوء استفاده از طرف رانندگان و صاحبان باربری می دانند ولی باید این مطلب را خاطر نشان کنیم که این نوع برداشت از طرف مردم در اغلب موارد یک نوع سوء برداشت و عدم اطلاع از شرایط و معضلات باربری و جاده ها در شرایط ذکر شده می باشد .

 

چراکه باربری ها در تلاش هستند تا با ارائه سرویس باکیفیت و ارزان ، مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند و اصلا نمی خواهند که با اعلام کرایه بیشتر تعداد سفارشات و مشتریان خود را کاهش دهند . اگر کمی منصفانه و عمیق تر به موضوع نگاه کنیم و در چنین شرایطی خود را جای راننده یا متصدی صدور بارنامه که همان صاحبان باربری هستند بگذاریم ، به احتمال زیاد حق را به آنها داده و دیگر دچار سوء برداشت نخواهیم شد .

 

البته این موارد را می توان در اصناف و خدمات دیگر نیز در شرایط خاص مشاهده کرد . امروزه بنگاه ها و شرکت های بزرگ حمل و نقل کشور که حتی برندشان زبان زد خاص و عام هست نیز در شرایط خاص جهت ارائه خدمات به مشتریان خود افزایش قیمت دارند ، شرکتهایی نظیر اسنپ ، تپسی ، کارپینو و غیره .

 

اغلب ما شاهد آن هستیم که در برخی از ساعات روز که حجم ترافیک بالایی در سطح شهر ایجاد می شود نرخ و تعرفه حمل و نقل مسافر درون شهری اسنپ و تپسی که با تعرفه پایین تری نسبت به دیگر رغبا فعالیت می کنند  نیز به میزان چشمگیری افزایش پیدا می کند و این موضوع به صورت سیستماتیک در برنامه های اجرایی مالی این شرکتها اعمال می شود . امیدواریم که با دانستن این مطالب در زمان استعلام قیمت ها از طرف شرکت های حمل و نقل باربری و حتی مسافر بری درون شهری و بین شهری ، بتوانیم عادلانه و منطقی تر قضاوت و تصمیم گیری نماییم .

 

 

 

لیست قیمت وانت نیسان بین شهری

 

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

مشاوره رایگان حمل بار : 09129252400

 

 

مطالب مرتبط 

هزینه باربری تهران

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد

هزینه حمل مبل به شهرستان

هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان

کرایه باربری نیسان

نرخ کرایه وانت بار تهران

کرایه نیسان بار تهران به شهرستان سال 97

کرایه وانت بار شهرستان

بورس نیسان برگشتی

منبع : باربری ایرانکس www.iranexco.com

نرخ کرایه حمل بار وانت برون شهری
5 (100%) 8 votes
Tags: , , , , ,