سایت پایانه باربری تهران

سایت پایانه باربری تهران

شرکت ایرانکس  در پایانه باربری تهران نسیم شهر در کنار مجتمع پایانه های باربری سنگین ایران استان تهران با داشتن سایت پایانه باربری تهران ، و کانال اعلام بار تلگرامی ، در سریع ترین زمان ممکن ، بهترین و مجرب ترین راننده پایانه حمل و نقل تهران نسیم شهر را برای انجام سفارش مشتریان گرامی خواهد فرستاد .

 

باربری با کمترین قیمت ماشین های برگشتی از تهران به تمامی شهرستانهای ایران با مبلغ 20 میلیون بیمه رایگان برای بار و اثاثیه شما مشتریان عزیز .

 

انواع ماشین باربری از تهران به شهرستان ، دارای خاور های مسقف و موکت کاری شده برای شهرستان حمل بار به تمام شهرستانها با به روز ترین ماشین های باری به شهرستان  باربری شهرستان همراه با بیمه بارنامه دولتی رایگان از طرف شرکت برای ماشن های سنگین 

 

 

سایت پایانه باربری تهران

 

 

لیست قیمت پایانه باربری تهران

 

نرخ کرایه های وانت نیسان در لیست زیر آمده است . در صورتی که می خواهید قیمت باربری خاور و کامیون را بدانید ، با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید تا نرخ کرایه را به اطلاع شما برسانند .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی پایانه باربری تهران ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

با درخواست سفارش از پایانه حمل بار نیسم شهر با بهنرین امکانات و  ماشین های حمل بار ، حمل باری مطمئن را تجربه کنید . انواع کامیونت ترانزیت ، تریلی ، کفی ، خاور روباز ، خاور مسقف ، نیسان وانت و پیکان وانت با ارسال کارگر در هر نقطه از ایران . خاور های 3 الی 6 متری کانتینر بغل دار ، موکت کاری شده و دارای پتو ، چادر برزنت و نایلون حباب دار .

 

پایانه حمل ونقل نسیم شهر تهران دارای کادری مجرب و راه بلد و با مجوز از اتحادیه باربری و حمل بار و اثاثیه تهران در سراسر تهران و ایران آماده حمل بار اثاث منزل ، حمل جهیزیه عروس ، حمل بار تجاری ، حمل بار اداری ، حمل بار شرکتی ، حمل بار کارخانه و باربری شهرک های صنعتی است .

 

 

مطالب مرتبط

پایانه باربری نسیم شهر nasimshahr, tehran province

پایانه باربری اکبرآباد

شماره تلفن پایانه باربری نسیم شهر

 

سایت پایانه باربری تهران
4 (80%) 4 votes
Tags: , , ,