حمل بار شیراز

نیسان بار شیراز ، باربری شیراز به اصفهان ، باربری شیراز به بوشهر در شرکت باربری و حمل و نقل کالا و خدمات ایرانکس و احسان بار شیراز ، وانت تلفنی شیراز معالی آباد ، اتوبار شیراز بلوار مدرس ، وانت تلفنی شیراز صنایع و … نرخ هایی مطابق با نرخ اتحادیه باربری شیراز دارند تا رضایت شما مشتریان گرامی را در جهت حمل بار شیراز به شهرهای دیگر ، جلب کنند .

 

حمل بار شیراز ایرانکس آماده ارائه خدمات حمل بار از شیراز به سراسر ایران ، باربری تهران به شیراز ، باربری شیراز به بوشهر و حمل بار از سراسر کشور به شیراز است .

این شرکت علاوه بر حمل بار و اثاثیه منزل ، انواع خدمات باربری به مقصد شیراز و یا با مبدا شیراز با انواع ماشین های نیسان و خاور و ایسوزو معمولی و یخچالدار ، زیر نظر نرخ اتحادیه باربری شیراز انجام می دهد .

 

ارسال بار  از تهران به مرودشت ، جهرم ، لار ، فسا ، کازرون ، داراب ، آباده ، اقلید ، فیروزآباد ، لامرد ، استهبان ، حاجی آباد و …

 

 

 

نام تعدادی از شرکت های حمل بار شیراز

 

وانت تلفنی شهاب شیراز ، وانت تلفنی شیراز معالی آباد ، وانت تلفنی شبانه روزی شیراز ، وانت تلفنی شیراز صنایع ، باربری شهرک گلستان شیراز

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی شرکت حمل و نقل و باربری بین شهری شیراز ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

 

شماره تلفن حمل و نقل شیراز شرکت ایرانکس 09129252400

 

 

 

نرخ کرایه حمل بار شیراز

 

بدلیل نوسانات قیمت ها حمل بار و اثاثیه با نیسان و خاور و کامیونت و در باربری یخچالدار ایسوزو و باربری نیسان یخچالی ، نمی توان قیمت مشخصی برای بارها اعلام کرد .

برای اطلاع از لیست قیمت حمل بار ایرانکس ، کافی ست با شماره تلفن دفتر مرکزی باربری و حمل و نقل ایرانکس تماس گرفته و از کارشناسان ما ، قیمت ها را جویا شوید .

 

خدمات حمل بار یخچالی توسط انواع کامیون و کامیونت یخچالدار ، نیسان یخچالدار و تریلی ترانزیت یخچالدار به تمام نقاط کشور

حمل بار شیراز با در اختیار داشتن انواع ماشین‌ های مجهز آمادگی خود را برای ارائه کلیه خدمات باربری ، ارسال انواع بارهای سبک و سنگین صنعتی و فروشگاهی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به هموطنان عزیز اعلام می‌ کند .

حمل بار ایرانکس دارای انواع ماشین های متوع برای باربری و حمل اثاثیه منزل از جمله : کامیون ، کامیونت ، نیسان  آماده خدمت رسانی می باشند .

 

 

مطالب مرتبط

شماره وانت بار شیراز

باربری شیراز به تهران

وانت بار بندرعباس

باربری شیراز

باربری یخچالدار بندر عباس

باربری یخچالدار بوشهر

باربری یخچالدار شیرا و تعرفه حمل بار 98 

باربری بین شهری شیراز

نرخ حمل بار در  شیراز ، نرخ باربری از شیراز به تهران 

 

حمل بار شیراز
5 (100%) 4 votes
Tags: , , , , , , , ,