حمل بار با وانت نیسان ، کامیونت و کامیون به شهرستان

حمل بار با وانت نیسان ، کامیونت و کامیون به شهرستان

وانت بار ارزان ، امروزه مورد استقبال اکثر مردمی است که برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان و حمل بار با وانت نیسان ، در تهران به دنبال وانت بار ارزان جنوب تهران ، وانت بار ارزان شرق تهران ، وانت بار اسنپ و … و یا در شهرستان ها به عنوان مثال به دنبال وانت بار رشت هستند و یا خرده باری دارند و به دنبال راهی برای ارسال خرده بار به شهرستان می گردند .

هزینه حمل بار با کامیونت و کامیون به شهرستان نیز برای کسانی که به دنبال آگاهی از هزینه حمل خودرو به شهرستان با خودرو بر ، تعرفه حمل بار کامیون و یا تعرفه کرایه تریلی هستند ، حائز اهمیت است . در این مقاله ، در باره این هزینه های حمل بار توضیح داده شده است .

ایرانکس قدیمی ترین و در عین حال به صرفه ترین باربری حمل بار وانت نیسان و کامیونت بین شهری است که پس از سال ها تلاش و تجربه مفید در  این زمینه ، اکنون زمان آن رسیده است که با افتخار و سربلندی رزومه درخشان خدمات خود را به اطلاع تمامی مردم کشور عزیزمان ایران برساند .

 

 

حمل بار با تریلی

سرویس معکوس

 

لازم به ذکر است ایرانکس جهت قبول سفارش حمل بار به شهرستان با نیسان و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و حمل بار به شهرستان از تمام نقاط ایران نظیر حمل بار از تهران به تبریز ، فعالیت گسترده ای را پیش گرفته و با وجود کثرت تعداد راننده های خود در تهران و شهرستان اقدام به سرویس معکوس یا مکان سوم نموده است .

در واقع دریافت سفارش و حمل بار از کلیه شهرستان های سراسر ایران به تهران با تعرفه های مناسب با استفاده از راننده های برگشتی راهکاری مناسب برای تسریع خدمات نوین این باربری محسوب می شود که با حمایت مشتریان گرامی در تهران بزرگ سعی در ارتقاء سطح کیفی این نوع سرویس و امکان استفاده از تکنولوژی روز را برایمان فراهم می آورد .

 

 

 

سرویس مکان سوم

 

دریافت سفارش از دفتر تهران (مکان اول ) ، بارگیری از شهری دیگر به عنوان مبدا  ( مکان دوم ) و تحویل آن بار در شهری دیگر به عنوان مقصد ( مکان سوم )

 

ارسال کالا و بار از شهری به شهری دیگر ، نیاز به مدیریت هوشمندانه و تجربه کافی در این زمینه دارد و ایرانکس می کوشد تا از بکارگیری کادری مجرب و کارآمد ، با توجه به موقعیت مکانی مبدا و مقصد سفارش و همچنین اطلاع کامل از اخبار آب و هوای جاده ای ، مدیریت زمان بارگیری و تحویل بار و همچنین تضمین سلامت کالای مشتریان عزیز را اساس و اولویت هدف خود قرار دهد .

 

 

حمل بار با وانت نیسان

 

 

مشتریان گرامی : جهت دریافت سفارشات خود کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از ارائه اطلاعات کافی ( نوع کالا  ، وزن کالا ، ابعاد کالا ، مکان و زمان بارگیری ، مکان و زمان تخلیه بار ، ارزش بار و میزان مبلغ مندرج در بارنامه و همچنین استعلام قیمت نهایی بارنامه ) سفارش خود را ثبت نمایید و از این مرحله به بعد کلیه روند سفارش خود و کنترل و مدیریت تمامی امور محموله را به تیم ایرانکس بسپارید و با خیال آسوده یک جابجایی مطمئن و مقرون به صرفه همراه با کیفیتی مطلوب را با ما تجربه نمایید .

 

جهت اطلاع از نرخ کرایه های وانت نیسان تهران به شهرستان به لیست قیمت زیر مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به دانستن هزینه باربری کامیون و نرخ کرایه تریلی ، با تماس با کارشناسان ما ، از نرخ کرایه به روز استعلام بگیرید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

مطالب مرتبط

باربری نیسان تهران

هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان

اعلام بار ماشین سنگین

حمل و نقل بین شهری

حمل بار با وانت نیسان ، کامیونت و کامیون به شهرستان
5 (100%) 5 votes
Tags: , , , , , ,