بورس نیسان برگشتی تهران به شهرستان + بار برگشتی + وانت نیسان برگشتی شهرستان

بورس نیسان برگشتی تهران به شهرستان و بالعکس

برخی رانندگان نیسان به دنبال بار برای نیسان در اعلام بار نیسان تلگرام ( اعلام بار نیسان اصفهان ، اعلام بار نیسان مشهد ، کانال تلگرام نسیم بار و … ) برای باربری نیسان به شهرستان هستند . از این رانندگان عزیز دعوت می شود که در کانال تلگرام اعلام بار نیسان سامانه حمل بار ایرانکس عضو شوند .

 

 

کانال اعلام بار نیسان و وانت نيسان باربري شرکت ایرانکس

 

 

 

نرخ کرایه نیسان با تعرفه ارزان تر نسبت به دیگر باربری ها ، در باربری و وانت بار ایرانکس

 

شاید بخواهید بدانید منظور دقیق از نیسان برگشتی یا وانت برگشتی چیست و چه تفاوتی با دیگر خدمات حمل بار توسط وانت بارها و اتوبارهای کلان شهرها و سراسر ایران دارد ؟

امروزه راهکارهای مقرون به صرفه ای برای حمل بار برون شهری برای مشتریان وجود دارد و مطمئنا اکثر مردم جامعه از این روش خدمات آگاه نیستند و اغلب محموله خود را با هزینه های بسیار بالا توسط باربری ها و آژانس های تاکسی بار تلفنی یا وانت بار تلفنی شهر خود جابجا می کنند .

 

 

بورس نیسان برگشتی

 

 

 

بار برگشتی 

 

 نیسان برگشتی یا بار برگشتی به بارهایی گفته می شود که از شهری به شهر دیگر توسط رانندگان و خودروهای مختلف حمل می شوند  که پس از تخلیه به دنبال بار زدن به سمت شهر خود و یا مسیری نزدیکی شهر خود هستند تا مسیر برگشت را خالی برنگردند و به همین منظور به باربری هایی مراجعه می کنند که به دلیل قیمت های مناسب تر آنها نسبت به دیگر رقبا ، تعداد سفارش بالاتری دارند و پس از مراجعه به این باربری ها در مدت زمان کمی بار شهر مورد نظر خود را دریافت نموده و به شهر خود یا مقصد مورد نظر خود باز می گردند . 

 

شاید پرسشی به ذهنتان برسد و آن این است که آیا راننده با آن کرایه کم حاضر به بارگیری و حمل آن می شود و اصلا برای او و باربری ها صرف دارد یا خیر ؟

 

در جواب باید بگوییم درست است که کرایه از حد متعارف خود پایین تر است اما از آنجایی که زمان برای راننده خیلی مهم است و نمی تواند زمان زیادی را جهت بارگیری در شهر مقصد بماند و باید زودتر به شهر مورد نظر خود بازگردد ، از این رو یا باید تصمیم بگیرد که مسیر بازگشت را خالی برگردد و یا اینکه تن به توافق با کرایه برگشتی باربری بدهد و این تصمیم را نسبت به تصمیم اولی در ارجعیت امر بگذارد .

 

نکته مهم این است که باربری های نیسان برگشتی هم سود زیادی از این نوع بارها ندارند و ازجایی که کرایه نهایی اعلام شده به مشتریان خود زیر تعرفه معمول خود می باشد از این رو با سود کمتری اقدام به صدور بارنامه می نمایند .

 

از مزیت های این روش این است که سود و کرایه نهایی برای راننده و باربری کمتر می شود اما تعداد سفارشات بالا می رود و هم مشتری با این کرایه ها راغب تر است بار خود را به این باربری ها سفارش دهد و هم راننده مدت زمان زیادی را برای بار زدن به شهر مورد نظر خود صرف نمی کند و مجبور نمی شود که بدون بار برگردد .

 

از طرفی باربری ها هم وقتی تعداد بارشان زیادتر می شود در نهایت رضایت بیشتری نسبت به کرایه هایی با نرخ بالاتر دارند . اگر دقیق تر به موضوع بارهای برگشتی نگاه کنیم ، متوجه می شویم که دقیقا همان روشی را انجام می دهند که پایانه های باربری مرکزی در کلان شهر ها انجام می دهند .

 

در واقع باربری ها زمانی که باری از طرف مشتری به آنها اعلام می شود ، آن بار را به روش های مختلفی به رانندگان اعلام می نمایند که در اصطلاح به آن اعلام بار می گویند و کلیه موارد مربوط به بارگیری اعم از نوع بار ، وزن و ابعاد بار ، کرایه بار  و زمان و مکان بارگیری و تخلیه بار را اعلام می نمایند تا رانندگان به راحتی بتوانند از میان بارها ، بار مد نظر خود را انتخاب و جهت حمل آن اقدامات لازم را انجام می دهند .

 

بعضی از این باربری ها که با نرخ برگشتی یا قیمت برگشتی فعالیت می کنند ، گاها بارهایی را از مشتری می پذیرند که از لحاظ وزن و ابعاد و حجم ، بسیار کمتر از ظرفیت کامل خودروی مورد نظر است و به همین دلیل از باربری درخواست صدور بارنامه را با کرایه کمتری از تعرفه های برگشتی خود دارند و باربری های برگشتی نیز پس از پذیرش بار آنها با کرایه کمتر ، به دنبال خودرویی هستند که بار آن با مقصد بار ذکر شده یکجا باشد و یا در مسیر همان شهر باشد و از طرفی قسمتی از خودرو برای بارگیری بار کمتر ظرفیت لازم را داشته باشد و در این صورت پس از هماهنگی و کسب اطلاعات مورد نظر هر دو بار را با یک ماشین ارسال می نماید که در اصطلاح به این گونه بارها ” بار روباری “ گفته می شود .

 

بارهای روباری یک سوم و گاهی نصف قیمت و حتی دو سوم قیمت بار کامل از طرف باربری ها با صاحبان بار توافق می شود و این بستگی به وزن و ابعاد و نوع بار روباری دارد که لازم به ذکر است باربری ایرانکس سفارش کالاهای رو باری را از طرف مشتریان خود نمی پذید ، مگر در موارد خاص آن هم با توافق صاحبان بار مورد نظر .

 

در مجموع باید بگوییم بار برگشتی روش سفارش مقرون به صرفه ای برای مشتریان و رانندگان عزیز می باشد و هر سه طرف قرار داد بارنامه از انجام آن رضایت کامل دارند .

 

 

 

نرخ کرایه وانت نیسان برگشتی از تهران به شهرستان

 

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان حمل بار : 09129252400

 

 

 

مطالب مرتبط

باربری نیسان

باربری نیسان بین شهری

کرایه باربری نیسان

باربری جنوب شوش

بورس نیسان برگشتی تهران به شهرستان + بار برگشتی + وانت نیسان برگشتی شهرستان
4.9 (97.78%) 9 votes
Tags: , , , , ,