باربری یخچالدار کرمان

باربری یخچالدار کرمان ، جیرفت ، بم ، سیرجان ، رفسنجان و …

حمل بار نیسان یخچالدار کرمان و حمل و نقل یخچالدار کرمان یکی از خدمات حمل بار شرکت ایرانکس می باشد . انواع خدمات حمل و نقل تریلی یخچالدار ، باربری کامیون یخچالدار ، باربری نیسان یخچالدار سیرجان ، بم ، رفسنجان ، جیرفت و … در این شرکت انجام می شود .

 

در صورتی که راننده ماشین یخچالدار هستید ، می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ایرانکس خودروی مناسب خود را پیدا کنید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان حمل و نقل ایرانکس  09129252400

 

 

 

 

مدارک حمل ماشین های یخچالدار

 

بر اساس بخشنامه سازمان دامپزشكي كليه مالكين خودروهاي حامل دام زنده و فرآورده هاي خام دامي و خوراك دام موظف هستند به سايت شبكه يكپارچه قرنطينه مراجعه و جهت دريافت كد الكترونيكي اقدام نمايند .

رانندگان محترم ماشین های یخچالدار برای ثبت خودرو خود باید به  “سایت سازمان دامپزشکی” کشور مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به نیسان یخچالدار یا کامیون یخچالدار را در آن مطالعه نمایید .

 

 

 

شرکت ایرانکس ، متخصص حمل بار با ماشین های یخچالدار زیر صفر و بالای صفر ، مجهز به ماشین های نیسان یخچالدار ، تریلی یخچالدار ، کامیون یخچال دار ، کامیونت یخچالدار ، ایسوزو یخچالدار می باشد که برای حمل مواد فاسد شدنی از جمله ماهی و آبزیان ، گوشت و مرغ ، لبنیات ، میوه جات ، داروها و سرم ها و واکسن ، حمل بار منجمد و فاسد شدنی با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا

 

حمل بار به شهرستان با کامیون و باربری تریلی تهران به شهرستان در شرکت حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا و بیمه نامه معتبر و بارنامه دولتی در خدمت هموطنان عزیز است .

 

 

 

کرایه ماشین یخچالدار

 

محاسبه نرخ کرایه حمل بار ایرانکس در باربری ماشین های یخچالدار و نرخ کرایه نیسان یخچالدار ، ایسوزو یخچالی ، کامیون یخچالدار و ترانزیت یخچالدار برای کسانی که نیاز به اجاره کامیونت یخچالدار و یا اجاره نيسان يخچالدار ( نیسان یخچالدار اجاره ای ) دارند ، بصورت کارشناسی شده و منصفانه هم برای مشتری و هم برای راننده است . برای اطلاع از نرخ کرایه حمل و نقل ماشین های یخچالدار با شماره دفتر مرکزی حمل بار ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

باربری یخچالدار تهران

حمل اثاثیه منزل اصفهان

باربری ماشینهای یخچالدار

باربری ترانزیت یخچالدار

باربری یخچالدار بندر عباس و تعرفه حمل بار یخچالی

کرایه ماشین یخچالدار

اعلام بار یخچالدار ( ترانزیت ، کامیون ، نیسان )

باربری نیسان

حمل بار یخچالدار

باربری یخچالدار کرج

باربری یخچالدار کرمان
Rate this post
Tags: , , , , , ,