باربری یخچالدار شیراز و تعرفه حمل بار 97

باربری یخچالدار شیراز در شرکت حمل بار ایرانکس

در پایانه باربری شیراز، استان فارس که به نام باربری اکبرآباد شیراز ( پایانه بار اکبرآباد شیراز ) نیز شناخته می شود اغلب باربری های شیراز شعبه دارند . باربری یخچالدار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا ، و با بیش از یک دهه سابقه در امر حمل بار و باربری بین شهری ، علاوه بر اغلب شهر های ایران ، در زمینه باربری یخچالدار شیراز نیز فعالیت دارد .

باربری قدس شیراز ، باربری خلیج فارس شیراز و باربری وطن شیراز از باربری های شیراز هستند که بعضی از آن ها در پایانه باربری شیراز قرار دارند .

 

 

نرخ کرایه باربری یخچالدار شیراز

 

بر اساس نرخ اتحادیه باربری شیراز ، نرخ کرایه نیسان و نرخ وانت تلفنی در شیراز و نرخ ماشینهای یخچال دار در شیراز اعم از تریلی و ترانزیت یخچالدار ، کامیون و کامیونت یخچالدار و نیسان یخچال دار ، با روش خاصی محاسبه می شود که محاسبه نرخ کرایه حمل بار در بحث این مقاله نیست . اما برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شیراز به مشهد ، باربری شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به بندرعباس و باربری با مبدا شیراز ، هزینه اسباب کشی در شیراز ، هزینه باربری یخچالدار ترانزیت ، نرخ کرایه باربری کامیون یخچالدار و نرخ کرایه باربری نیسان یخچالدار با دفتر مرکزی باربری شیراز ایرانکس تماس بگیرید و نرخ ها را به روز دریافت کنید .

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006 ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان حمل بار   09129252400

 

 

باربری یخچالدار شیراز

 

 

اعلام بار پایانه شیراز

 

شرکت حمل و نقل شیراز استان فارس، شیراز ، در سایت پایانه باربری شیراز با اعلام بار به دنبال ماشین بار در شیراز می گردد تا راننده ای که واجد شرایط باشد را برای سفارش مشتری بیابد .

در شرکت حمل بار یخچالدار ایرانکس نیز با اعلام بار در کانال تلگرامی اعلام بار یخچالداران ایرانکس ، نزدیکترین راننده که شرایط لازم برای ارسال بار یخچالی را دارا باشد ، انتخاب و برای دریافت و حمل بار مشتری اعزام می شود .

برای اطلاعات بیشتر بهکانال اعلام بار یخچالدار مراجعه نمایید .

 

 

 

 

خدمات حمل بار یخچالدار شیراز و جنوب کشور در شرکت ایرانکس

 

خدمات حمل بار یخچالی توسط انواع کامیون و کامیونت یخچالدار ، نیسان یخچالدار و تریلی ترانزیت یخچالدار به تمام نقاط کشور

 

حمل و نقل مواد پروتئینی و معمولی ، حمل کالا از مبدا شیراز به تمام نقاط کشور ، حمل کالاهای فاسد شدنی که به دمای بالا و زیر صفر نیازمندند ، از بنادر جنوب و از شیراز به تمام نقاط کشور 

 

کامیون یخچالدار ویژه حمل گوشت و فرآورده های دامی ، حمل مرغ و ماهی ، حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، حمل لبنیات ، فراورده های پروتینی ، بستنی ، حمل مواد منجمد و حمل بار یخچالی و حمل بار فریزری به تمام نقاط کشور و خارج از کشور

 

صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر

 

 

از علاقمندان دارندگان انواع ماشین های یخچالدار جهت همکاری دعوت به عمل می آید .

 

 

 

وانت تلفنی شیراز معالی آباد ، باربری کاراندیش شیراز ، پایانه خلیج فارس شیراز ( ترمینال خلیج فارس شیراز یا باربری خلیج فارس شیراز ) ، باربری سعادت مهر شیراز ، ظریف بار شیراز ، وانت تلفنی شیراز و … از باربری های شیراز هستند .  شماره باربری خلیج فارس شیراز را از اینجا بیابید .

 

 

 

مطالب مرتبط

حمل اثاثیه منزل مرکز تهران

باربری یخچالدار بوشهر

حمل و نقل یخچالدار

بهترین باربری برای اسباب کشی

باربری یخچالدار بندر عباس

باربری یخچالدار گرگان

باربری اسباب کشی تهران

باربری یخچالدار اصفهان

نیسان بار شیراز و وانت اینترنتی شیراز

حمل بار با ماشین یخچالدار

باربری یخچالدار شیراز و تعرفه حمل بار 97
5 (100%) 4 votes
Tags: , , , ,