باربری وانت پیکان

باربری وانت پیکان

وانت پیکان در میان وسایل نقلیه حمل بار ، اغلب برای حمل بارهای سبک استفاده می شود . ظرفیت این ماشین حدود 700 کیلو است . در حالیکه نیسان وانت تا حدود 2 تن بار را در خود جای می دهد . باربری وانت پیکان برای حمل مبل ، بارهای سبک و اغلب با مسافت کم استفاده می شود و باربری ایرانکس برای مسافت های طولانی از وانت نیسان استفاده می کند .

 

 

 

باربری-وانت-پیکان

 

آیا نرخ کرایه وانت نیسان با نرخ کرایه وانت پیکان متفاوت است ؟

 

برخی تصور می کنند که نرخ کرایه وانت بار تهران به وسیله باربری وانت پیکان و یا وانت نیسان متفاوت است . اما این تصور اشتباه است و نرخ کرایه وانت بار درون شهری و برون شهری با پیکان وانت و نیسان وانت کاملا یکسان است .

اما استفاده از نیسان وانت مقرون به صرفه تر است هم به دلیل اینکه بار بیشتری از وانت پیکان در آن جای می گیرد و هم اینکه نسبت به وانت پیکان مستحکم تر است و راننده های آن برای رانندگی در جاده ها ، تجربه و مهارت بیشتری دارند .

 

 

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

 

برای اطلاع از قیمت باربری بین شهری نیسان وانت و باربری وانت پیکان ، کافی است به لیست قیمت زیر مراجعه نمایید و یا در صورت لزوم با شماره های دفتر مرکزی باربری و حمل بار ایرانکس تماس بگیرید . کارشناسان ما در خدمت شما هستند .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری وانت ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

 

باربری ایرانکس متخصص باربری و حمل و نقل مبلمان به شهرستان

 

اگر قصد حمل مبل به شهرستان و یا نقاط مختلف تهران را دارید مشخصات مبل خود را به ما بدهید تا با درنظر گرفتن حجم آن خودروی متناسب جهت بارگیری و ارسال به آدرس شما اعزام شود .

 

خودروهای نیسان و پیکان وانت باربری حمل مبلمان ایرانکس مجهز به پتو و چادر برزنت و همچنین تجهیزات کامل جهت حفاظت از محموله ارسالی هستند .

 

شرکت ایرانکس در امر باربری مبل یافت آباد و حمل بار به شهرستان با وانت پیکان و نیسان ، در خدمت شما عزیزان است .

 

 

 

پیک وانت بادپا

 

شرکت حمل و نقل کالای تهران با نام تجاری پیک بادپا با هدف خدمات حمل و نقل خرده بار شهری در سال 1374 تاسیس شده است . با تماس با شماره 8282 می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بار خود را از مبدا تا مقصد مورد نظرتان ارسال نمایید .

 

 

 

مطالب مرتبط

باربری با وانت

وانت بار ارزان مشهد

وانت بار اسنپ

وانت بار ارزان

هزینه حمل مبل به شهرستان

 

باربری وانت پیکان
Rate this post
Tags: , , , ,