باربری وانت رشت

باربری وانت رشت

شهر رشت به عنوان مرکز استان گیلان و بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر حاشیه دریای خزر ، ما را مجاب می کند که این شهر نیاز به باربری وانت رشت دارد تا نیازهای این شهر پرجمعیت برطرف گردد . شرکت باربری وانت ایرانکس دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود و جلب رضایت مشتریان خود ، در شهر رشت و شهرهای دیگر استان گیلان فعالیت گسترده ای دارد .

 

 

باربری وانت رشت

کرایه وانت بار رشت

 

نرخ وانت بار رشت به دلیل شمالی بودن این شهر واینکه در ایام تعطیل ، یکی از شهرهای توریستی است که  جاده های منتهی به آن از حجم ترافیک زیادی برخوردار است کمی نوسان دارد . در ” لیست قیمت “ ایرانکس می توانید قیمت های ارسال بار به شهرهای مختلف را بیابید .

 

برای اطلاع دقیق از هزینه باربری وانت رشت ، با شماره تلفن های دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس بگبربد .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری رشت ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

وانت تلفنی رشت 09129252400

 

ایرانکس ، متخصص حمل اثاثیه منزل ، حمل انواع محموله های منازل ، شرکتها و سازمانها ، کارخانجات و شرکتهای شهرک های صنعتی در حومه تهران و البرز به سراسر ایران

 

 

 

تحت پوشش بیمه آسیا

 

باربری وانت ایرانکس با مجوز رسمی اتحادیه باربری و ارسال کالا ،تمامی کالاها و بارهای شما مشتری عزیز را تحت پوشش بیمه بزرگ آسیا قرار می دهد .

 

هدیه ایرانکس به مشتریان

تا سقف 5 میلیون بیمه رایگان برای کالاهای ارسالی شما

 

 

 

لیست باربری های رشت

 

وانت بار سعدی رشت ، جاوید بار رشت ، وانت بار علی رشت از جمله باربری های وانت رشت هستند که در کنار باربری رشت ایرانکس خدمت رسانی می کنند .

 

خدمات باربری وانت رشت شامل باربری در تمام شهرهای استان گیلان است . از جمله این خدمات : باربری تهران بندرانزلی ، باربری تهران فومن ، باربری تهران لاهیجان ، باربری تهران صومعه سرا ، باربری تهران رودسر ، باربری تهران رودبار ، باربری تهران آستارا و باربری در شهرهای دیگر گیلان می باشد .

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

هزینه حمل بار به شهرستان

نرخ کرایه وانت بار در تهران

باربری تهران رشت

وانت بار تهران چالوس

وانت بار تهران زنجان

وانت بار تهران

وانت بار تهران به شهرستان

باربری بین شهری رشت

وانت بار تهران مازندران

باربری تهران شمال

باربری وانت رشت
4.8 (96.36%) 11 votes
Tags: , , , , ,