باربری وانت بین شهری

باربری وانت بین شهری موسسه حمل بار ایرانکس

نرخ کرایه نیسان بین شهری در مقایسه با نرخ کرایه کامیون بین شهری با توجه به تعرفه حمل بار بین شهری اتحادیه باربری بین شهری متفاوت است و این تفاوت به دلیل حجم ماشین ها در باربری کامیون و باربری وانت بین شهری است . لذا در صورتی که حجم و وزن بار شما به اندازه وانت نیسان است ، نیازی نیست که هزینه ارسال بار با کامیون را بپردازید . این امر را به کارشناسان ایرانکس بسپارید تا کاملا منصفانه ، بهترین انتخاب را در باربری بین شهری برای شما انجام دهند .

 

 

باربری وانت بین شهری

تعرفه باربری بین شهری

 

در لیست قیمت زیر می توانید از نرخ کرایه وانت بین شهری مطلع شوید . اما اگر برای باربری درون شهری و حمل اثاثیه منزل داخل شهر به وانت بار احتیاج پیدا کردید ، کافی است برای اطلاع از نرخ کرایه وانت بار درون شهری با دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید و از مشاوران و کارشناسان ایرانکس ، راهنمایی بخواهید .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

شماره تماس دفتر مرکزی وانت بار بین شهری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

یکی از پر اهمیت ترین موارد در ارسال بار و اثاثیه ، جلوگیری از صدمات احتمالی به بار میباشد . اغلب مشتریان نگران ضربات ناشی از جابجایی بار در مسیر هستند . شرکت باربری و حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار با آموزش دادن پرسنل خود با هدف تکریم مشتری و نیز حمل بار به صورت ایمن و ارائه بیمه نامه معتبر آسیا با مبلغ درخواستی مشتری تا سقف نامحدود ،تمامی نگرانی های مشتریان گرامی را پایان می دهد .

 

بیمه رایگان حمل بار تا سقف ۵ میلیون تومان در هر بارنامه ، هدیه باربری نیسان کرج به مشتریان عزیز است .

 

موسسه حمل و نقل ایرانکس  به عنوان یک باربری شهرستان ، تمامی بارهای مشتریان گرامی را توسط وانت نیسان و خاور به اقصی نقاط ایران ارسال می کند . کافی است با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید . بهترین راهکار موجود در اختیارتان قرار می گیرد .

 

 

ما رقابت نمی کنیم ، رقابت می آفرینیم .

 

 

مطالب مرتبط

کرایه باربری وانت

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

کرایه نیسان بار تهران به شهرستان 

نرخ کرایه وانت بار در تهران

کرایه باربری نیسان

هزینه باربری تهران به شهرستان

نرخ کرایه باربری بین شهری وانت و کامیونت

باربری وانت بین شهری
5 (100%) 5 votes
Tags: , , , , ,