باربری نیسان اسلامشهر

باربری نیسان اسلامشهر و رباط کریم

باربری ایرانکس ، متخصص در حمل بار و اثاثیه در تمامی نقاط تهران و حومه . باربری و وانت بار بین شهری ایرانکس در اسلامشهر و رباط کریم با عنوان باربری نیسان اسلامشهر در پایانه باربری اسلامشهر فعالیت دارد .

اغلب شرکت های باربری رباط کریم ، وانت اسلامشهر ، رویال بار اسلامشهر و باربری چهاردانگه زیر نظر اتحادیه وانت بار اسلامشهر خدمت رسانی می کنند .

 

 

باربری نیسان اسلامشهر

باربری شهرک های صنعتی اسلامشهر

 

اسلامشهر به دلیل نزدیکی به شهرک صنعتی شنزار و شهرک صنعتی شهید زواره ای ، به عنوان یک شهر صنعتی ، نیاز به باربری هایی دارد که بتواند نیاز حمل بار شهرک های صنعتی آن را نیز رفع نماید .

وانت بار و باربری ایرانکس با هدف ارتقا ء سطح کیفی خدمات خود و جلب رضایت مشتریان عزیز ، باربری شهرک صنعتی زواره ای و باربری شهرک صنعتی شنزار را نیز جزو خدمات خود قرار داده است .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری اسلامشهر ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

وانت تلفنی اسلامشهر  09129252400

 

 

 

لیست قیمت باربری نیسان اسلامشهر ، نرخ کرایه وانت اسلامشهر

 

در لیست قیمت زیر ، قیمت های  باربری نیسان بین شهری استان های ایران قرار دارد . اگر به دنبال نرخ کرایه کامیون و تریلی ترانزیت بین شهری هستید ، می توانید با کارشناسان ما در دفتر مرکزی ایرانکس تماس حاصل نمایید و از مشاوره و راهنمایی رایگان آن ها بهره مند شوید .

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

تمامی بارها ، تحت پوشش بیمه آسیا قرار دارند و شرکت ایرانکس برای اثبات حسن نیت خود در خدمت رسانی به هموطنان گرامی ، تا سقف 5 میلیون بیمه رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

 

تمامی ماشینها ، مجهز به پتو ، چادر برزنت و در صورت نیاز ، نایلون حباب دار به مقدار لازم هستند تا بارها ، کوچکترین آسیبی نبینند . رانندگان این شرکت از میان تعداد زیادی از درخواست کنندگان ، گزینش می شوند و در نتیجه ، خوش برخورد راه بلد و کاردان هستند تا مشتریان عزیز با طیب خاطر ، برای ارسال بار خود ، از هرگونه نگرانی دور باشند .

 

 

مطالب مرتبط

باربری شهرک صنعتی زواره ای

باربری شهرک صنعتی شنزار

باربری سه راه آدران

پایانه باربری اسلامشهر

باربری نیسان اسلامشهر
5 (100%) 1 vote
Tags: , , , , ,