باربری مشهد

باربری مشهد موسسه حمل و نقل ایرانکس

باربری مشهد ایرانکس را در لیست باربری مشهد که در پایانه باربری مشهد در زمینه های مختلف از جمله باربری مشهد خاور ، باربری مشهد به تهران ، باربری مشهد تریلی ، حمل اثاثیه منزل و … فعالیت دارند و برای عنوان بهترین باربری مشهد می کوشد ، بیابید .

 

تمام باربری هایی که نامشان در لیست شرکت های باربری مشهد آورده شده است ، زیر  نظر اتحادیه باربری مشهد فعالیت ندارند . پس برای انتخاب باربری بین شهری و درون شهری خود و حمل بار به مشهد بسیار دقت کنید تا باربری مجوز دار را انتخاب کنید .

 

 

باربری مشهد

 

 

لیست شرکت های باربری مشهد شامل باربری مشهد قاسم آباد ، باربری بزرگ خراسان ، فرزانگان بار مشهد ، حجت بار توس ، سجاد بار ، باربری طوس مشهد ، باربری مشهد هرات و … می باشد .

 

 

 

برای تماس با کارشناسان موسسه حمل بار ایرانکس ، کافی است با دفتر مرکزی این شرکت تماس بگیرید تا شما را به نزدیکترین شعبه در محل سفارشتان ارجاع دهند .

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری مشهد ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

021-55205112

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

 

شماره وانت تلفنی مشهد 09129252400

 

 

تلفن سناباد بار مشهد را می توانید از سایت سندبادبار بیابید . وانت تلفنی مشهد پیروزی نیز در لیست وانت تلفنی مشهد وجود دارد .

 

 

 

 

باربری مشهد خاور و تریلی

 

موسسه حمل بار ایرانکس آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه های حمل انواع بار با ماشین های سنگین و نیمه سنگین شامل خاور ، کامیون تک ، کامیون جفت ، تریلی و … همراه با بارنامه دولتی معتبر و بیمه خدمات کالای ارسال شده ، حمل اثاثیه منزل با ماشین های مجهز به پتو و  ضربه گیر و چادر برزنت برای پوشش دهی بار در هنگام بدی شرایط جوی ، انجام خدمات به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال در نقاط مختلف مشهد می باشد .

 

باربری خرده بار مشهد

 

برای ارسال خرده بار به مشهد و یا حمل خرده با مشهد و شهر های دیگر ، با موسسات ارسال خرده بار تماس بگیرید . مانند : کالا رسان ، کاراپست ، تیپاکس ، آرامکس  …

 

باربری تهران به مشهد ، باربری مشهد به شیراز ، حمل بار به مشهد ، حمل اسباب منزل ، باربری درون شهری و … از خدماتی است که باربری مشهد ایرانکس برای شما عزیزان با کمترین تعرفه کرایه حمل بار و بهترین کیفیت خدمت ، ارائه می دهد . در خواست بار شما در کانال تلگرام اعلام بار این شرکت ، ثبت می شود و نزدیکترین وسیله نقلیه حمل بار به شما ، برای انجام امور حمل و نقل ، راهی نشانی مورد نظر شده و بعد از تحویل بار و بارچینی در ماشین ، و گذراندن مسیر تا مقصد مورد نظر ، بار را در مقصد تحویل داده و کرایه خود را دریافت می کند  .

 

شرکت ایرانکس ، باربری های نیشابور در پایانه باربری نیشابور و شهرهای دیگر استان خراسان رضوی ، استان خراسان شمالی و جنوبی را نیز در دستور کار خود دارد . 

 

 

 

هزینه حمل بار از تهران به مشهد

 

” لیست قیمت “ ایرانکس ، هزینه ارسال بار از تهران به مشهد و سایر نقاط ایران را نمایش می دهد .

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری مشهد به نقاط مختلف ایران با دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

 

مطالب مرتبط

باربری وانت مشهد

باربری نیسان مشهد

نیسان بار مشهد

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد

وانت تلفنی بیسیم مشهد

وانت با مشهد

باربری بین شهری مشهد

باربری مشهد
5 (100%) 2 votes
Tags: , , , , , ,