باربری شهرک صنعتی گلگون

باربری شهرک صنعتی گلگون و وانت بار کرج

باربری ایرانکس شهرک صنعتی گلگون به عنوان یکی از بهترین ، نزدیکترین و ارزان ترین باربری ها در شهرک صنعتی گلگون به شمار می آید . این باربری علاوه بر فعالیت در امر باربری شهرک صنعتی گلگون ، در شهرک های صنعتی دیگری که جزو شهرک های صنعتی شهریار به حساب می آیند نیز فعالیت دارد . مانند باربری  شهرک صنعتی ملارد ، باربری شهرک صنعتی صفادشت ، باربری شهرک صنعتی سیمین دشت و … . 

 

این شرکت همچنین در امر باربری سایت خاوران نیز ارائه خدمت می کند .

 

 

 

 

لیست قیمت و تعرفه باربری و وانت بار شهرک صنعتی گلگون

 

 

لیست قیمت باربری نیسان کرج 1 لیست قیمت باربری نیسان کرج 2

 

 

شماره تماس باربری کرج ایرانکس

 

026-32732702

026-32713772

0912-0191423

0912-9252400

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی تهران باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

وانت بار بین شهری ایرانکس در شهرک صنعتی گلگون جهت ارسال بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان اغلب از خودروی نیسان استفاده میکند و به منظور اطمینان خاطر مشتریان خود از روند ارسال بار در باربری شهرک صنعتی گلگون ، با استفاده مطلوب از تجهیزات پوششی و حفاظتی (چادر و نایلون و …) و بیمه حمل بار حتی الامکان بارهای خود را با وانت نیسان به شهرستان مورد نظر خود ارسال می نمایند .

 

 

 

 

 

شهرک صنعتی گلگون

 

این شهرک صنعتی که جزو شهرک های صنعتی شهریار است ، در کیلومتر 12 جاده قدیم تهران – کرج ، ابتدای جاده شهریار و در منطقه سعید آباد واقع شده است .

مساحت شهرک صنعتی گلگون در حدود ۶۰۰ هکتار است و واحد های آن در فاز های مختلفی همچون شیمیایی ، فلزی و غیر فلزی ، خدماتی ، صنایع غذایی ، صنایع نساجی و … در حال فعالیت هستند . از مهمترین مزیت های مجتمع صنعتی گلگون دسترسی ویژه مسیری آن به اتوبان ها و بزرگراه های اصلی تهران است . این شهرک در نزدیکی اتوبان همت و اتوبان آزادگان قرار دارد ، و نیز در مجاورت اتوبان کرج ، جاده قدیم کرج و جاده مخصوص کرج قرار گرفته که این امر موجب شده که این شهرک صنعتی دسترسی بسیار خوبی به تهران و کرج به صورت همزمان داشته باشد .

 

آدرس شهرک صنعتی گلگون : تهران کیلومتر 12 جاده قدیم کرج ابتدای جاده شهریار شهرک صنعتی گلگون

 

 

مطالب مرتبط

باربری کرج به شهرستان

باربری شهرک صنعتی سعید آباد

وانت بار شهریار

باربری کامیون کرج

باربری تریلی کرج

باربری یخچالدار کرج

باربری شهرک صنعتی گلگون
5 (100%) 17 votes
Tags: , , , , ,