باربری سه راه آدران

باربری سه راه آدران شهرک صنعتی قلعه میر و شهرک صنعتی ریه

چنانچه در جستجوی باربری سه راه آدران ، باربری شهرک صنعتی قلعه میر ، باربری شهرک صنعتی ریه ، باربری بازار مبل اما رضا و باربری نصیرشهر هستید ، می توانید با وانت بار سه راه آدران ایرانکس تماس حاصل فرمایید .

 

 

باربری سه راه آدران

 

 

از جاییکه موقعیت باربری سه راه آدران بین اسلامشهر و رباط کریم قرار دارد در صورتی که نیاز به باربری رباط کریم ، باربری اسلامشهر ، باربری شهرک صنعتی چهاردانگه و باربری شهرک صنعتی پرند داشته باشید ، میتوانید از باربری سه راه آدران در سامانه باربری ایرانکس استفاده کنید .

از طرفی بازار مبل امام رضا نیز در منطقه قلعه میر قرار دارد ، بنابراین باربری سه راه آدران قادر به انجام حمل مبل و باربری بازار مبل امام رضا نیز میباشد .

 

وانت بار ایرانکس در دو منطقه شهرک صنعتی پرند و شهرک صنعتی شورآباد که در نزدیکی سه راه آدران هستند نیز قبول سفارش میکند  . با مطالعه مطالب این دو منطقه میتوانید کرایه باربری شهرک صنعتی قلعه میر ، کرایه باربری شهرک صنعتی ریه و کرایه باربری بازار مبل امام رضا را متوجه شوید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری شهرک صنعتی ریه و قلعه میر و اسلامشهر ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

 

 

موقعیت مسیری شهرک صنعتی قلعه میر و شهرک صنعتی ریه

 

در صورتیکه قصد رفتن به شهرک صنعتی قلعه میر و یا شهرک صنعتی ریه را دارید و یا از آن دسته افرادی  هستید که از سمت تهران عازم هستید ، باید ابتدا به سمت اسلامشهر بروید تا به سه راه آدران برسید . پس از رسیدن به سه راه آدران دقت کنید تابلوی شهرک صنعتی قلعه میر را خواهید دید .

ناگفته نماند این دو شهرک صنعتی از جمله مجموعه شهرک های صنعتی اسلامشهر محسوب می شوند و برای انجام کارهای اداری در این خصوص باید به سازمان صنعت معدن و تجارت اسلام شهر مراجعه فرمایید .

 

برای مشاهده لیست قیمت و تعرفه های حمل بار وانت نیسان از شهرک صنعتی ریه ، شهرک صنعتی نصیر آباد و یا منطقه صنعتی اسلام شهر به جدول زیر مراجه فرمایید .

 

 

لیست-قیمت نیسان بین شهری-2 لیست-قیمت نیسان بین شهری-1

 

 

وانت بار سه راه آدران

شهرستان اسلامشهر 

 

نام قدیم اسلامشهر ، “شاد شهر” بوده که بعد از انقلاب به اسلامشهر تغییر نام پیدا کرده است . اسلامشهر یکی از شهرستان های استان تهران است و در جنوب شهرستان تهران قرار دارد و مرکز آن اسلام شهر است که بعد از تهران ، دومین شهر پر جمعیت استان تهران محسوب می شود .

این شهرستان از شرق و جنوب به ری ، از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار می رسد . شهرستان اسلامشهر بر سر راه ارتباطی جاده ساوه قرار گرفته و از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران – ساوه  به جنوب کشور و سایر استانهای همجوار ارتباط دارد . فاصله آن تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر است .

 

 

سه راه آدران

 

این سه راه ، تقاطع جاده تهران ساوه و جاده ادران به سمت شهریار است که در بین دو شهرستان اسلامشهر و رباط کریم واقع شده است .

 

مطالب مرتبط

 نرخ کرایه باربری شور آباد

 نرخ کرایه باربری شمس آباد

باربری شهرک صنعتی زواره ای

باربری شهرک صنعتی شنزار

باربری شهرک صنعتی اشتهارد

باربری شهرک صنعتی گلگون

باربری شهریار

باربری شهرک صنعتی سیمین دشت

باربری صفادشت

باربری نیسان اسلامشهر و رباط کریم

حمل مبل به شهرستان

پایانه باربری اسلامشهر

باربری سه راه آدران
4.6 (92.73%) 11 votes
Tags: , , , , , , , ,