باربری تریلی کرمانشاه

باربری تریلی کرمانشاه به شهرستان

اگر به دنبال لیست شرکت های باربری کرمانشاه هستید و یا نیاز به باربری کرمانشاه به تهران و باربری تهران به کرمانشاه دارید ، باربری عزیزی کرمانشاه ، باربری وطن کرمانشاه و باربری تریلی کرمانشاه و وانت بار ایرانکس ، را می توانید بیابید .

در لیست باربری های استان کرمانشاه ، اغلب باربری ها ( زیر نظر اتحادیه باربری کرمانشاه ) ، در امر حمل اثاثیه منزل در کرمانشاه نیز فعال هستند . شرکت باربری ایرانکس نیز که در لیست باربری کرمانشاه قرا دارد ، در امر ارسال بار به شهرستان با وانت نیسان ، باربری خاور ، حمل بار با کامیون تک و جفت ، باربری تریلی کفی کرمانشاه و باربری ترانزیت کرمانشاه در شهرهای مختلف و حمل بار ترانزیت مرزی فعالیت گسترده دارد . پس هرنوع بار برای ارسال به هرجای ایران که دارید ، کافی است با یک تلفن با اتوبار کرمانشاه ، برای ارسال بار خود اقدام نمایید .

برای دریافت لیست باربری تهران کرمانشاه میتوانید از سایتهایی مانند شیپور و دیوار در قسمت مربوط به خدمات حمل و نقل و اسباب کشی ، آگهی این شرکتها را ببینید.

 

 

باربری تریلی کرمانشاه

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری کرمانشاه ایرانکس در زیر آمده است . شماره پایانه باربری کرمانشاه را نیز می توانید از اینترنت بیابید .

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

باربری تهران کرمانشاه با تریلی ، خاور و نیسان از خدمات شرکت باربری ایرانکس در باربری غرب کشور است . باربری تهران کرمانشاه ، خدمات حمل بار کرمانشاه را از پایانه باربری کرمانشاه و سراسر کرمانشاه به سراسر ایران به صورت بین شهری انجام می دهد . باربری های تهران کرمانشاه و شرکت حمل و نقل کرمانشاه در برخی از روزهای سال ممکن است برای باربری تریلی کرمانشاه مشکل کمبود تریلی داشته باشند . پس برای حمل بار از کرمانشاه به تهران بهتر است با توجه به لیست باربری های استان کرمانشاه ، یک آدرس باربری کرمانشاه مناسب پیدا کنید .

 

 

 

 

حمل اثاثیه منزل از تهران به کرمانشاه

 

اگر قصد دارید از تهران به کرمانشاه نقل مکان کنید و به دنبال یک شرکت باربری مناسب برای حمل اثاثیه منزل خود می گردید ، شرکت باربری ایرانکس در زمینه حمل اثاثیه منزل از تهران به کرمانشاه نیز فعال است .

حمل اثاثیه با ماشین های مخصوص و مجهز به لوازم ضربه گیر ، انجام می شود .

تمامی بارهای شما تا سقف 5 میلیون بیمه رایگان از طرف سامانه باربری ایرانکس خواهد شد و برای بیمه بیشتر به ازای هر یک میلیون بیمه ، 1200 تومان به مبلغ بارنامه افزوده خواهد شد .

 

 

نرخ کرایه باربری تریلی کرمانشاه

 

نرخ کرایه تریلی 97 ، بصورت روزانه در پایانه باربری کرمانشاه مشخص می شود . پس برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی ، نرخ کرایه خاور ، هزینه ارسال نیسان از کرمانشاه به دیگر شهرها ، می توانید با دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید . مشاوران ما در بخش هزینه ها ، شما را یاری خواهند کرد .

 

مطالب مرتبط

هزینه باربری از تهران به شهرستان

وانت بار تلفنی کرمانشاه

باربری لرستان

باربری تریلی اصفهان

باربری تریلی یزد

باربری تریلی اراک

باربری تهران تریلی

اعلام بار ماشن سنگین ( تک ، جفت ، ترانزیت )

باربری تریلی کرمانشاه
5 (100%) 1 vote
Tags: , , , , , ,