باربری تریلی کرج

باربری تریلی کرج به شهرستان

اگر برای حمل بارهای سنگین خود نیازمند باربری کمالشهر کرج ( باربری شهرک صنعتی بهارستان کرج ) ، باربری 45 متری گلشهر کرج ( باربری کرج گلشهر ) ، باربری اندیشه کرج ( باربری در شهرک اندیشه ، باربری اندیشه فاز یک ) ، باربری منظریه کرج ، باربری کرج شاهین ویلا ، باغستان بار ، باربری فردیس کرج ، باربری آزادی کرج و در کل باربری خوب در کرج هستید ، با باربری تریلی کرج شرکت ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

 

 

لیست باربری های کرج

 

باربری آبا بار ماندگار استان البرز، کرج و باربری کاوه کرج از باربری های کرج هستند که بعضی از آن ها به عنوان باربری شبانه روزی کرج نیز شناخته می شوند . باربری کاوه تهران ( باربری کاوه خیابان رجایی یا باربری کاوه رجایی ) ، باربری کاوه تبریز از دیگر شعبات باربری کاوه هستند .

 

 

 

 

آدرس پایانه باربری کرج

 

پایانه باربری تهران و پایانه باربری کرج مکان هایی هستند که ماشین های سنگین اعم از تریلی و ترانزیت و کامیون و ماشینهای سبک مانند نیسان وانت یخچالدار و معمولی در آن قرار دارند و باربری های مختلفی را در خود جای داده اند .

 

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری تریلی کرج

 

026-32732702

026-32713772

0912-0191423

0912-9252400

 

 

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی تهران باربری ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

باربری تریلی کرج

 

 

شرکت حمل بار تریلی کرج نیز با استقرار یکی از شعبات خود در پایانه باربری کرج ، آماده ارائه سرویس درون شهری و برون شهری است و مجهز به کامیون های خاور ، تک ، جفت ، تریلی و نیسان است .

 

حمل کالاهای اداری و تجاری و صنعتی با کامیونهای بزرگ و کوچک و تریلی در کرج به کل شهرستان های ایران

حمل اثاثیه منزل با کامیونهای سر پوشیده مخصوص حمل اثاثیه به تمام نقاط کشور با بیمه نامه رسمی آسیا

حمل انواع کالا و دستگاه های سبک و سنگین با تریلی ، ترانزیت چادری و خاور به کل شهرستانهای ایران

ارائه دهنده خدمات ترانزیت کالا در کرج ( باربری ترانزیت در کرج )

ارائه تریلی یخچال دار کرج ( ترانزیت یخچالدار کرج ) ، کامیون یخچادار کرج

حمل بار با نیسان بار در کرج و وانت بار برای کرج ، نیسان بار کرج به تهران و سایر شهرهای ایران

 

 

کرج یکی از کلان شهرهای ایران است که در مرکز استان البرز قرار گرفته است . کرج پس از تهران ، مشهد و اصفهان جزو پر جمعیت ترین استان های کشور می باشد

کرج دارای تعداد زیادی واحد های تولیدی صنعتی در شهرک های صنعتی کرج است که البته برخی از آنها در داخل شهر کرج نیز یافت میشود . شرکت ایرانکس در تمامی این شهرک ها آماده خدمت رسانی است از جمله آن ها می توان به :

باربری شهرک صنعتی ماهدشت ، باربری شهرک صنعتی نور ، باربری شهرک صنعتی بهارستان کرج ، باربری شهرک صنعتی هشتگرد ، باربری شهرک صنعتی زیبادشت ، باربری شهرک صنعتی صفادشت کرج ، باربری شهرک صنعتی سیمین دشت ، باربری شهرک صنعتی گلگون ، باربری شهرک صنعتی اشتهارد و باربری شهرک صنعتی نظر آباد

اشاره کرد .

 

با وجود ظرفیت بالای تولیدات صنعتی در استان البرز بحث حمل و نقل انواع بارهای سبک و سنگین در کرج یک موضوع مهم محسوب می شود که درخواست بالای تولیدی ها و کارخانه جات صنعتی کرج در رابطه با دریافت ترانزیت کرج و استفاده از ماشین آلات سنگین و سبک باری همچون تریلی کفی در کرج ، تریلی بغلدار ، ترانزیت کرج ، خاور در کرج و نیسان در کرج از جمله خدمات شرکت های باربری کرج از جمله شرکت باربری ایرانکس می باشد .

 

مطالب مرتبط

اسنپ باربری کرج

باربری تریلی تهران

باربری بین شهری کرج

باربری تریلی یزد

باربری تریلی اصفهان

باربری کامیون کرج

باربری ایسوزو یخچالدار کرج ، تعرفه حمل بار جاده ای

باربری تریلی کرج
5 (100%) 1 vote
Tags: , , ,