باربری بین شهری رشت

باربری بین شهری رشت در موسسه باربری و حمل بار ایرانکس

پایانه باربری رشت مانند اغلب پایانه های باربری ، از تعداد زیادی موسسات باربری کوچک و بزرگ مجتمع شده است که لیست باربری های رشت که در آن باربری رشت به تهران و یا اتوبار در رشت و حمل اثاثیه منزل رشت فعالیت دارند را می توانید در اینترنت بیابید . مانند جاوید بار رشت در باربری بین شهری رشت

 

 

باربری بین شهری رشت

 

 

شماره تلفن باربری رشت

 

دفتر مرکزی باربری رشت تهران موسسه حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا که بیش از یک دهه در امر باربری سابقه درخشانی از خود به جای گذاشته است ، برای راحتی هموطنان عزیز ، این امکان را ایجاد کرده است که با تماس با این شرکت و گفتگو با کارشناسان مجرب ، بهترین راهکار ها ذر امر باربری و حمل و نقل بار در اختیار شما قرار بگیرد .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری بین شهری رشت ایرانکس

 

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

 

لیست قیمت باربری بین شهری رشت

 

نرخ کرایه باربری بین شهری تهران رشت در حدود 350 هزار تومان می باشد . در صورت نیاز به دانستن نرخ کرایه باربری تهران به انزلی ، نرخ کرایه باربری تهران به آستارا ، نرخ کرایه باربری تهران به رودبار ، نرخ کرایه باربری تهران به طالش و دیگر شهرخای شمالی ، کافی است به  “لیست قیمت” ایرانکس مراجعه نمایید . اگر می خواهید از باربری رشت به شهرهای دیگر استفاده کنید ، برای اطلاع از نرخ کرایه باربری بین شهری رشت ، می توانید با شماره تلفن های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

 

بیمه حمل کالا

 

تمامی کالاهای شما اعم از اثاثیه منزل ، وسایل اداری و بارهای صنعتی ، ماشین آلات ، البسه ، مواد غذایی و … تحت حمایت بیمه آسیا قرار می گیرند . در این میان شرکت ایرانکس تمامی بارهای شما را تا سقف 5 میلیون تومان به صورت کاملا رایگان بیمه می کند . و در صورت نیاز به بیمه با مبالغ بیشتر ، مبلغ 1200 تومان به ازای هر یک میلیون تومان بیمه ، به مبلغ بارنامه اضافه می شود .

 

 

باربری بین شهری رشت

 

حمل بار سبک و سنگین توسط نیسان ، خاور ، تریلی تک چرخ و جفت و … با ماشین های مجهز به چادر برزنت و پتو  و نایلون حباب دار و با رانندگانی مجرب و خوش برخورد و راه بلد .

 

ما رقابت نمی کنیم ، رقابت می آفرینیم .

 

مطالب مرتبط

باربری تهران رشت

وانت بار تهران چالوس

وانت بار تهران زنجان

باربری گرگان به تهران

باربری یخچالدار مازندران

باربری یخچالدار گرگان

وانت بار تهران به شهرستان

وانت بار تهران مازندران

باربری تهران شمال

باربری بین شهری رشت
5 (100%) 12 votes
Tags: , , , , , ,